Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εσύ ήσουν πολύ τυχερός στη λογοτεχνία που δικαιώθηκε το γραπτό σου....Ενώ εγώ όπως και άλλα παιδιά την πατήσαμε για άλλη μία φορα...:(:(:(:(
Ναι το ξερω οτι ειμαι τυχερος,αλλα με πετσοκοψαν σε αρχαια,ιστορια και εκθεση...Απο τη στιγμη που ο καθενας διορθωνει οπως να ναι,χωρις ελεγχο,ο θεσμος θα βρισκεται σε ατροφια.Εβλεπα μεχρι και διορθωτες σε διαφορα fora να ρωτουν πως πρεπει να βαθμολογησουν,ρωτουσαν μεχρι και αν ισχυουν καποιες απαντησεις.Μην απορειτε μετα για τις μεγαλες αποκλισεις και τις βαθμολογιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ναι το ξερω οτι ειμαι τυχερος,αλλα με πετσοκοψαν σε αρχαια,ιστορια και εκθεση...Απο τη στιγμη που ο καθενας διορθωνει οπως να ναι,χωρις ελεγχο,ο θεσμος θα βρισκεται σε ατροφια.Εβλεπα μεχρι και διορθωτες σε διαφορα fora να ρωτουν πως πρεπει να βαθμολογησουν,ρωτουσαν μεχρι και αν ισχυουν καποιες απαντησεις.Μην απορειτε μετα για τις μεγαλες αποκλισεις και τις βαθμολογιες.
Εγώ αρχαία είχα 20 μονάδες διαφορά....Να τρελαίνεσαι!!!!!! μέχρι και ιστορία είχα διαφορά ο ένας 100 ο άλλος 93 νομίζω...Έκεθση και οι δύο μου έβαλαν τον ίδιο βαθμό...!! Ο δεύτερος σιγά μην διόρθωσε τίποτα.Ότι να' ναι. Ευτυχώς που έγραψα όσο έγραψα δηλαδή:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIkolas99827

Νεοφερμένος

Ο NIkolas99827 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εμενα γενικα τους πετσοκοψε επειδη της ειπαμε εμεις να μη βαλει πανω απο 95 για να μας βοηθησει εμας.. οποτε εβαλε 12 95αρια σε συνολο 300 γραπτων που βαθμολογησε

Πρώτα απ'ολα είστε εσεις σοβαροι;;;Πάτε καλα η απ το πολυ διαβασμα χαλασε το μυαλο σας και λέτε οτι να'ναι;;
και δευτερον αυτο το πράγμα που εχει πιασει την καρέκλα της καθηγητριας με τα ιδιαιτερα και τον μισθο και τα μαυρα χρηματα, γιατί δεν έχει επέμβει ακομη εισαγγελέας να την κλείσει φυλακή και να της αφαιρεσει την άδεια;;
μήπως διορθωσε και εκθεση;;;;;
γιατι εκθεση αν διορθωσε αυτη το γραπτο μου σιγουρα εξηγειται αυτο που μου εκαναν
31-45 κ 72 αναβαθμολόγιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Παιδια εγω λογοτεχνια ειχα Α' βαθμ. 88, Β' βαθμ. 74, Γ' βαθμ. 62! Για να καταλαβετε δηλαδη, αλλος μου εβαλε σχεδον 18, κι αλλος σχεδον 12 μισο! Αυτη η (σχεδον) συμμετρια στη μειωση με τρελαινει! :P τουλαχιστον δεν επηρεασε τα μορια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Παιδια εγω λογοτεχνια ειχα Α' βαθμ. 88, Β' βαθμ. 74, Γ' βαθμ. 62! Για να καταλαβετε δηλαδη, αλλος μου εβαλε σχεδον 18, κι αλλος σχεδον 12 μισο! Αυτη η (σχεδον) συμμετρια στη μειωση με τρελαινει! :P τουλαχιστον δεν επηρεασε τα μορια μου...

Εγώ λογοτεχνία είχα: Α=70, Β=87, Γ=87, Μ.ο.=87

Και το καλύτερο;
Έκθεση: Α=95, Β=75!!!, Γ=93, Μ.ο.=94
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Εκθεση: Α:90 Β:75 Γ:86
Ο,τι να ναι....
Βιολογια (Κατευθυνσης κυριως,αλλα και σε μικροτερο βαθμο γενικης) έγινε σφαγη στο νησι μ.:mad:
'Ολοι ψαχναμε τους βαθμους μας!! Βιολογία Κατευθυνσης δεν ειχα λαθος,και ειχα δωσει ακριβως τις απαντησεις που ειχαν δωσει και στην τηλεοραση. Και μ εβαλαν 18.... Και αλλα παιδια που περιμεναν πανω από 19 (οι εκτιμησεις έγιναν με τς καθηγητες και στα ιδιαιτερα και στ σχολειο) ήρθαν με βαθμους απο 15,6-18,4. Μιλαμε για τρελες αποκλίσεις!!!
Βιολογια γενικης πάλι περίμενα 18 και μ ηρθε 15,9. Δεν ξερω απο που μου έκοψαν!
Χημεια ειχα υπολογισει με την καθηγητρια μου 17-17,5......ναι καλα:mad: 14,7!!!
Τους ψαχνω ακόμα τους βαθμους.
Μηπως θα έπρεπε εκειες οι διορθώσεις να γινονται απο υπολογιστες;Γιατι τωρα εξαρταται και σε τι στραβοξυλο θα πέσεις!!!!:ropalo::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εκθεση: Α:90 Β:75 Γ:86
Ο,τι να ναι....
Χημεια ειχα υπολογισει με την καθηγητρια μου 17-17,5......ναι καλα:mad: 14,7!!!
Τους ψαχνω ακόμα τους βαθμους.
Μηπως θα έπρεπε εκειες οι διορθώσεις να γινονται απο υπολογιστες;Γιατι τωρα εξαρταται και σε τι στραβοξυλο θα πέσεις!!!!:ropalo::ropalo:
Και εγω στην Χημεια περίμενα το 100...αλλα ο πρωτος διορθωτής( ο γλυκος μου:redface::redface::redface:!!!!) μου εδωσε το 100σταρι ομως ο δευτερος (που να του ξεραθεί το χέρι!!!:mad::mad::mad:) μου εβαλε 97....ακομα δεν καταλαβαινω τι μου εκοψε????Ειδα το αποκομα του τετραδιου και μου εκοψε απο το Δ2.....ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙ????? δεν είχα κάποιο λάθος!!!!!!Οπως συνηθίζω να λέω και εγώ....Ο,ΤΙ ΝΑ ' ΝΑΙ!!!!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
καλα εγω ειμαι το εντελως αντιθετο...βιολογια γενικης περιμενα κανα 16.5 με 17 το πολυ...ειχα δει τις απαντησεις στο ιντερνετ και ειχα απελπιστει..και μολις ειδα 19.4 επαθα σοκ!!! να τους εχει ο θεος καλα και τς δυο που με βαθμολογησαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Για να πω και εγω την αληθεια, εμενα δεν με βοηθησε κανενας βαθμολογητης σε κανενα μαθημα! Ισα ισα, αλλα περιμενα (με βαση τους καθηγητες μου) και αλλα μου ηρθαν (χαμηλοτερα).
Πραγματικα σε καποια μαθηματα, δεν ξερω απο που μου εκοψαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
καλα εγω ειμαι το εντελως αντιθετο...βιολογια γενικης περιμενα κανα 16.5 με 17 το πολυ...ειχα δει τις απαντησεις στο ιντερνετ και ειχα απελπιστει..και μολις ειδα 19.4 επαθα σοκ!!! να τους εχει ο θεος καλα και τς δυο που με βαθμολογησαν :P
Α και εγώ βιολογία!!!!!μόλις είδα το 19.2 έμεινα κάγκελο δεν μπορούσα να βρω τους αλλους βαθμούς:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Α και εγώ βιολογία!!!!!μόλις είδα το 19.2 έμεινα κάγκελο δεν μπορούσα να βρω τους αλλους βαθμούς:clapup::clapup:

Μπραβο μας ρε...και ημασταν και θεωρητικη...οχι οτι εχει καμια ιδιαιτερη σημασια..απλα ξερω παιδια της θετικης που μας σνομπαραν και ελεγαν'' εε σιγα τι ειναι αυτη η βιολογια,πανευκολη.που να δειτε τι κανουμε και μεις στην κετευθυνση!'' και εγραψαν στης γενικης κατω απο 18 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Μπραβο μας ρε...και ημασταν και θεωρητικη...οχι οτι εχει καμια ιδιαιτερη σημασια..απλα ξερω παιδια της θετικης που μας σνομπαραν και ελεγαν'' εε σιγα τι ειναι αυτη η βιολογια,πανευκολη.που να δειτε τι κανουμε και μεις στην κετευθυνση!'' και εγραψαν στης γενικης κατω απο 18 :P
σκεψου οτι ηταν ερωτησεις κρισης και εσυ εχεις δουλεψει περισσοτερο την αναπτυξη κειμενων απο οτι τα παιδια της θετικης οπως λες....γιατι οι δυο βιολογιες...καμια σχεση !!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Και εγω στην Χημεια περίμενα το 100...αλλα ο πρωτος διορθωτής( ο γλυκος μου:redface::redface::redface:!!!!) μου εδωσε το 100σταρι ομως ο δευτερος (που να του ξεραθεί το χέρι!!!:mad::mad::mad:) μου εβαλε 97....ακομα δεν καταλαβαινω τι μου εκοψε????Ειδα το αποκομα του τετραδιου και μου εκοψε απο το Δ2.....ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΒΡΗΚΕ ΝΑ ΚΟΨΕΙ????? δεν είχα κάποιο λάθος!!!!!!Οπως συνηθίζω να λέω και εγώ....Ο,ΤΙ ΝΑ ' ΝΑΙ!!!!!!!:P:P:P

Καλά η διαφορα 3 μονάδων στις 100 δεν ειναι τραγικο!εγω αναφερομαι σε διαφορες των 10-20 μοναδων!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια και εγω νευριασα πολυ με τον πρωτο βαθμολογητη στην χημεια!ο πρωτος μου εβαλε 92 και ο δευτερος 98(οσο περιμενα δηλαδη)!απορω ακομα απο που μου εκοψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Στη βιολογια γενικης πρεπει να βοηθησαν παρα πολυ....εγω το Γ1 και Γ2 τα εκανα σαν μια ερωτηση και βλεπω 19.6....δηλαδη ειμαι σιγουρος οτι τους ειπαν να βαθμολογησουν χαλαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εμενα στην εκθεση ο ενας με ειχε 84 και ο αλλος 59!! ευτυχως που ο αναβαθμολογητης με εβαλε 79 και πηρα 16.3...αναρωτιεμε τι ειδε ο αλλος και μου βαλε τετοιο βαθμο λαθος στην προσθεση εκανε τι να πω...τεσπα αφου δεν μου δημιουργησε προβλημα δεν πειραζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
εμενα στην εκθεση ο ενας με ειχε 84 και ο αλλος 59!! ευτυχως που ο αναβαθμολογητης με εβαλε 79 και πηρα 16.3...αναρωτιεμε τι ειδε ο αλλος και μου βαλε τετοιο βαθμο λαθος στην προσθεση εκανε τι να πω...τεσπα αφου δεν μου δημιουργησε προβλημα δεν πειραζει
Τυχερός...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εγώ που σε ειδικό μάθημα είχα Α:54 B:42 Γ:8 τι να πω???
Το ξέρω πως δεν τα πήγα καλά, ήμουν και αδιάθετη και έκανα κουτσά στραβά ότι μπόρεσα, γιατί το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να πάω σπίτι μου όσο πιο γρήγορα γίνεται να ξαπλώσω αλλά τόσο μεγάλη διαφορά? είναι δυνατόν? ακόμη το σκέφτομαι και τρελαίνομαι :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ που σε ειδικό μάθημα είχα Α:54 B:42 Γ:8 τι να πω???
Το ξέρω πως δεν τα πήγα καλά, ήμουν και αδιάθετη και έκανα κουτσά στραβά ότι μπόρεσα, γιατί το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να πάω σπίτι μου όσο πιο γρήγορα γίνεται να ξαπλώσω αλλά τόσο μεγάλη διαφορά? είναι δυνατόν? ακόμη το σκέφτομαι και τρελαίνομαι :@

:blink:

omg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Εγώ που σε ειδικό μάθημα είχα Α:54 B:42 Γ:8 τι να πω???
Το ξέρω πως δεν τα πήγα καλά, ήμουν και αδιάθετη και έκανα κουτσά στραβά ότι μπόρεσα, γιατί το μόνο που σκεφτόμουν ήταν να πάω σπίτι μου όσο πιο γρήγορα γίνεται να ξαπλώσω αλλά τόσο μεγάλη διαφορά? είναι δυνατόν? ακόμη το σκέφτομαι και τρελαίνομαι :@

:eek: Δεν έχω ακούσει παρόμοια περίπτωση ποτέ ξανά. Πραγματικά, ότι να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top