Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
δεν νομιζω να εκανε κατι τετοιο επειδη το ειπατε εσεις...δεν νομιζω να υπαρχουν τοσο ανευθυνοι και ανεγκεφαλοι διορθωτες..ο καθενας παιρνει οτι του αξιζει!

Είναι σοβαρή καθηγήτρια αυτή ρε παιδιά;; Πάντως εύχομαι σαν μην σας τύχει κάτι τέτοιο σε κανένα μάθημα! Να μην έχετε κανέναν σαν εκείνους που διορθώσαν τη λογοτεχνία πέρυσι, που με πέταξαν έξω από τη σχολή που ήθελε και με ανάγκασαν να ξαναδώσω. Γιατί όσο κι αν είχα γράψει, δεν άξιζε το γραπτό μου για τόσο. Καλό θα ήταν να κρατάτε μία πισινή μέχρι τη δευτέρα. Πολλά νομίζουμε πριν έρθουν οι βαθμοί και άλλα βλέπουμε κολλημένα στον τοίχο τελικά.Εγώ πέρυσι ήμουν σίγουρη μόνο για τα λατινικά. 2 λάθη έκανα=98. Μία φίλη μου περίμενε όπως έλεγε κάπου στο 18.000 και τις ήρθε ένα 15.400 και ακόμα ψάχνεται. Μάλιστα με κορόιδευε πέρυσι που δεν μιλούσα πέρυσι για ότι έγραψα και έλεγε ότι αν περάσει νομική θα μου λέει πως θα είναι...Τραγική συμπεριφορά. Όταν θα πάρετε τους βαθμούς σας και δείτε τα μόρια, αγνοείστε όλους αυτούς τους παπαγάλους που θα έρθουν να σας κρίνουν είτε φίλοι, ξαδέρφια, θείες, μπατζανάκηδες. Αν είστε ευχαριστημένοι με τον εαυτό σας και τη προσπάθεια που κάνετε, αγνοείστε τους υπόλοιπους. Ένας συμμαθητής μου είχε βγάλει 18.720 απο θεωρητική και η μάνα του του φώναζε γιατί έγραψε 16 στην έκθεση. Jesus Christ δηλαδή. Όλοι πάντα θα βρουν κάτι να πουν, αρκεί εσείς να έχετε σωστή στάση να την αντιμετωπίσετε. Καλή επιτυχία σε όλους, να περάσετε στην σχολή που επιθυμείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
. Μία φίλη μου περίμενε όπως έλεγε κάπου στο 18.000 και τις ήρθε ένα 15.400 και ακόμα ψάχνεται. Μάλιστα με κορόιδευε πέρυσι που δεν μιλούσα πέρυσι για ότι έγραψα και έλεγε ότι αν περάσει νομική θα μου λέει πως θα είναι...

αυτη η φιλη σου ηταν καλη μαθητρια? δηλαδη ολη τη χρονια τα πηγαινε πολυ καλα και περιμενε 18.000? η απλα ηταν μετρια αλλα ηθελε νομικη και ηταν αναμενομενο το 15.400 ??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
αυτη η φιλη σου ηταν καλη μαθητρια? δηλαδη ολη τη χρονια τα πηγαινε πολυ καλα και περιμενε 18.000? η απλα ηταν μετρια αλλα ηθελε νομικη και ηταν αναμενομενο το 15.400 ??:hmm:
Μέτρια ήταν και ούτε νομική ήθελε. Ήθελε νηπιαγωγός. Αλλά δεν ξέρω πως της φάνηκε ότι έγραψε καλύτερα απ' όλους τους άλλους και νόμιζε ότι έβγαλε 18.000 και για να μας πικάρει όλους όσους γράψαμε ''μέτρια'' έλεγε ότι θα δήλωνε νομική ή αγγλική φιλολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
συνηιως στον πινακα βλεπεις πιο κατω απο ο,τι περιμενεις?
εξαρταται βεβαια και τον ανθρωπο αλλα συνηθως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Η καθηγήτρια αυτή θέλει καταγγελία. Ντροπή της, δεν της αξίζει ο τίτλος του εκπαιδευτικού. Ο εκπαιδευτικός ασκεί λειτούργημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Μηπως ξερετε τα γραπτα απο ανατολικη αττικη σε ποια περιοχη διορθωθηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Αύριο αν πάτε σχολείο πάνω από τις βαθμολογίες λέει και το βαθμολογικό κέντρο....Όχι ότι έχει σημασία που διορθώθηκαν τα γραπτά αλλά επειδή ρωτάνε πολλά παιδιά :)!!

συνηιως στον πινακα βλεπεις πιο κατω απο ο,τι περιμενεις?
εξαρταται βεβαια και τον ανθρωπο αλλα συνηθως?
Κοίτα μερικοί περιμένουν λιγότερο και τους έρχεται περισσότερο
μερικοί αιφνιδιάζονται και βλέπουν λιγότερο από αυτό που περίμεναν. Όλα είναι πιθανά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy$$$

Νεοφερμένος

Ο jimmy$$$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αύριο αν πάτε σχολείο πάνω από τις βαθμολογίες λέει και το βαθμολογικό κέντρο....Όχι ότι έχει σημασία που διορθώθηκαν τα γραπτά αλλά επειδή ρωτάνε πολλά παιδιά :)!!
Παιδιά επειδή κοίταξα και δεν το έγραφε μήπως ξέρει κανείς πού διορθώθηκαν τα γραπτά των Τρικάλων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Εμένα οι πανελλήνιες ήταν σκέτη αποτυχία γιατί στόχος μου ήταν παιδαγωγικά και φιλολογία ήμουν τόσο προετοιμασμένη τα ήξερα όλα απ έξω αφού τις 2 τελευταίες μέρες πριν δώσω ιστορία ΄΄ έπαιρνα το βιβλίο άνοιγα σε μια τυχαία σελίδα και έλεγα το μάθημα. Ομως οταν έγραφα εξετάσεις τα άλλα παιδιά έκαναν τόσο φασαρία οι επιτηριτές μιλούσαν μεταξύ τους και οταν ζήτησα τον διευθυντή ο τυπάς ήρθε και... ΜΙΛΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ με αποτέλεσμα να με ρίξουν στα μαθήματα που ήθελε σκέψη-ανάπτυξη τους σκοτώνεις μετά ή οχι; :crazy::ropalo:

Τέλος πάντων έβγαλα (πάλι καλά) 12.900κάτι και ελπίζω να παίσουν λίγο τα παιδαγωγικά να βοηθήσει το τρίτεκνο και βλέπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω?? πιστεύετε ότι φέτος που καταχωρήθηκαν ηλεκτρονικά οι βαθμολογίες έγιναν αρκετά λάθη?? γιατί από αυτά που ακούω από γνωστούς, αυτό συμπεραίνω...αλλιώς λένε όλοι ψέματα που το αποκλείω νομίζω...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω?? πιστεύετε ότι φέτος που καταχωρήθηκαν ηλεκτρονικά οι βαθμολογίες έγιναν αρκετά λάθη?? γιατί από αυτά που ακούω από γνωστούς, αυτό συμπεραίνω...αλλιώς λένε όλοι ψέματα που το αποκλείω νομίζω...:confused:

Define λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
του στυλ να καταχωρήσουν την δική σου βαθμολογία στον δικό μου κωδικό...να έχουν μπερδέψει τους παραπλήσιους κωδικούς ας πούμε...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
του στυλ να καταχωρήσουν την δική σου βαθμολογία στον δικό μου κωδικό...να έχουν μπερδέψει τους παραπλήσιους κωδικούς ας πούμε...:hmm:

Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση.Μην αγχώνεσαι,δεν υπάρχει λόγος.Είπαμε στο Ελλαδιστάν είμαστε αλλά όχι κι έτσι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
δεν λέω για μένα...ευτυχώς για μας τελείωσε αισίως η βλακεία των πανελλαδικών!! απλά η κολλητή μου που έγραφε καλά, σύμφωνα με τους καθηγητές που ρωτούσε, λέγοντας τους τι έγραψε, έβγαλε 3.000 μόρια λιγότερο από ότι υπολόγισε...ενώ μια συμμαθητρια της που καθόταν μισή ώρα στις εξετάσεις, εβγαλε γύρω στα 16.000...ο κωδικός τους διέφερε κατά 1 ψηφίο...παίζει να έγινε βλακεία τέτοιου τύπου????:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
δεν λέω για μένα...ευτυχώς για μας τελείωσε αισίως η βλακεία των πανελλαδικών!! απλά η κολλητή μου που έγραφε καλά, σύμφωνα με τους καθηγητές που ρωτούσε, λέγοντας τους τι έγραψε, έβγαλε 3.000 μόρια λιγότερο από ότι υπολόγισε...ενώ μια συμμαθητρια της που καθόταν μισή ώρα στις εξετάσεις, εβγαλε γύρω στα 16.000...ο κωδικός τους διέφερε κατά 1 ψηφίο...παίζει να έγινε βλακεία τέτοιου τύπου????:eek:

Τσούκου.Κάτι άλλο έχει παιχτεί σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Τσούκου.Κάτι άλλο έχει παιχτεί σίγουρα.

σαν τι δηλαδή??? δεν είναι λίγο απίστευτο άτομο που δεν ανοιξε βιβλίο όλη την χρονιά να βγάζει 16.000???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο σχολείο έχουν τα αποκόμματα από τα τετράδια και πριν ανακοινωθούν οι βαθμοί ελέγχουν αν υπάρχουν λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τι να πω...αν μου τύχαινε εμένα θα τα είχα παίξει...ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
οχι ειναι παρα πολυ καλη καθηγητρια
Νταξει,με αυτη τη λογικη θα πας παρα πολυ μπροστα....Και το χειροτερο ειναι που μπαινεις και συνομιλεις σε ενα forum,στο οποιο υπαρχει περιπτωση να γραφουν παιδια τα οποια εχασαν μορια εξαιτιας της δικιας σου προτροπης...Να χαιρεσαι τα μορια σου και ελπιζω να μην πληρωσεις την επιδοση σου λογω συμπεριφορας...
btw,και εμενα ο πρωτος διορθωτης στη λογοτεχνια μου εβαλε 85.Παλι καλα που ο δευτερος και ο τριτος μου εδωσαν το 100αρι γιατι πραγματικα ηταν πολυ καλο γραπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Νταξει,με αυτη τη λογικη θα πας παρα πολυ μπροστα....Και το χειροτερο ειναι που μπαινεις και συνομιλεις σε ενα forum,στο οποιο υπαρχει περιπτωση να γραφουν παιδια τα οποια εχασαν μορια εξαιτιας της δικιας σου προτροπης...Να χαιρεσαι τα μορια σου και ελπιζω να μην πληρωσεις την επιδοση σου λογω συμπεριφορας...
btw,και εμενα ο πρωτος διορθωτης στη λογοτεχνια μου εβαλε 85.Παλι καλα που ο δευτερος και ο τριτος μου εδωσαν το 100αρι γιατι πραγματικα ηταν πολυ καλο γραπτο.
Εσύ ήσουν πολύ τυχερός στη λογοτεχνία που δικαιώθηκε το γραπτό σου....Ενώ εγώ όπως και άλλα παιδιά την πατήσαμε για άλλη μία φορα...:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top