Διόρθωση γραπτών Πανελληνίων

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μιλάμε για τρελά ποσοστά ...μέχρι και στην Έκθεση πολλοί κατάφεραν να γράψουν κάτω απο τη βάση . Και κάτι άλλο θλιβερό που άκουσα σήμερα στις ειδήσεις ...για την κοπέλα που αυτοκτόνησε στην Αθήνα, 18 χρονών ήταν και μόλις έδωσε πανελλαδικές όπως οι περισσότεροι απο εμας ...ξέρετε τπτ περισσότερο ;;;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μιλάμε για τρελά ποσοστά ...μέχρι και στην Έκθεση πολλοί κατάφεραν να γράψουν κάτω απο τη βάση . Και κάτι άλλο θλιβερό που άκουσα σήμερα στις ειδήσεις ...

Νομίζω θα πρέπει να έχουν εξαντλήσει κάθε όριο αυστηρότητας και ανεπιείκειας πολλοί διορθωτές...τόσες μέρες και ακούστηκε ότι μεγαλύτερος βαθμός ήταν το 86/100!
Έκθεση = Βατερλώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Μιλάμε για τρελά ποσοστά ...μέχρι και στην Έκθεση πολλοί κατάφεραν να γράψουν κάτω απο τη βάση . Και κάτι άλλο θλιβερό που άκουσα σήμερα στις ειδήσεις ...για την κοπέλα που αυτοκτόνησε στην Αθήνα, 18 χρονών ήταν και μόλις έδωσε πανελλαδικές όπως οι περισσότεροι απο εμας ...ξέρετε τπτ περισσότερο ;;;:(
απο οτι λενε δεν ηταν λογω πανελληνιων..ειχε αφησει σημειωμα...

δες https://www.madata.gr/epikairotita/social/200057.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Νομίζω θα πρέπει να έχουν εξαντλήσει κάθε όριο αυστηρότητας και ανεπιείκειας πολλοί διορθωτές...τόσες μέρες και ακούστηκε ότι μεγαλύτερος βαθμός ήταν το 86/100!
Έκθεση = Βατερλώ!

Δεν θα έδινα βάση σε αυτά που ακούγονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Δεν θα έδινα βάση σε αυτά που ακούγονται.

Δεν το λένε μόνο εδώ μέσα, σήμερα 2 εφημερίδες, νέα και έθνος, που είχαν δημοσίευμα και ένθετο, αντίστοιχα, για το θέμα, τα επιβεβαιώνουν αυτά. Έκθεση πρέπει να έχουν εξαντλήσει την αυστηρότητά τους πολλοί πάντως!
Τέλη Ιουνίου κοντή γιορτή και θα δούμε, Johnny15.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω δεν ακουω τιποτα μεχρι να δω τους βαθμολουλους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Νομίζω θα πρέπει να έχουν εξαντλήσει κάθε όριο αυστηρότητας και ανεπιείκειας πολλοί διορθωτές...τόσες μέρες και ακούστηκε ότι μεγαλύτερος βαθμός ήταν το 86/100!
Έκθεση = Βατερλώ!

σχολείο μου καθηγήτρια έβαλε 90% στην έκθεση φέτος που διορθώνει στις πανελλαδικές ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φυσικά και θα υπαρχουν χαμηλές βαθμολογίες οπως και υψηλες.Το οτι οι πρώτες υπερισχυουν δεν σημαινει κατι αυτο.Πάντα ειχαμε αποκλίσεις στην έκθεση.Εγω πιστευω θα υπαρχουν και παλι τα 16 17 αλλα και τα 18+
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Νομίζω θα πρέπει να έχουν εξαντλήσει κάθε όριο αυστηρότητας και ανεπιείκειας πολλοί διορθωτές...τόσες μέρες και ακούστηκε ότι μεγαλύτερος βαθμός ήταν το 86/100!
Έκθεση = Βατερλώ!

86/100 σε όλη την Ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Κι εγώ θα σας συμβούλευα να μην παίρνετε τοις μετρητοίς όλα όσα ακούγονται και γράφονται στα ΜΜΕ, ειδικά αν αναφέρονται σε συγκεκριμένα ποσοστά. Θα έλεγα ότι είναι πιο αξιόπιστα όσα γράφονται εδώ από μέλη που γνωρίζουν βαθμολογητές και μεταφέρουν όσα τους λένε και ας είναι μικρό- μη αντιπροσωπευτικό δείγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
σχολείο μου καθηγήτρια έβαλε 90% στην έκθεση φέτος που διορθώνει στις πανελλαδικές ! :)
Επιτέλους διορθώθηκε και η δικιά μου! ( :P:P:P:P:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Λένε για παράδειγμα ότι στα μαθηματικά όλοι σχεδόν έχουν γράψει κάτω από τη βάση. Χθές όμως στο βαθμολογικό, ένας συνάδελφος μαθηματικός μου έδειξε κάποια λίγα γραπτά που είχαν βαθμό 90+ και αρκετά πάνω από τη βάση. Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι ισχύουν τα αντίθετα από όσα λένε αλλά μη μιλάμε ισοπεδωτικά - ολοκληρωτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
και εγώ που είδα έναν από τους μαθηματικούς του σχολείου μου είπε ότι στους 2 φακέλους που διόρθωσε μόνο ένα 90 βρήκε λίγα 75ρια και αρκετά κοντά και κάτω από τη βάση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω που ρωτησα το Μαθηματικο,το Φυσικο,το Βιολογο και το Φιλολογο μου ειπανε οτι πανω κατω λενε και τα ΜΜΕ.Τα πραγματα ειναι χειροτερα στη Φυσικη οπου περιπου 7 στα 10 γραπτα ειναι γυρω στο 7-8 και ελαχιστα περνανε το 13-14.Το 18-20 ειναι απειροελαχιστο.100αρι δεν εβαλε.

Στα μαθηματικα κατ εχουμε γραπτα των ακρων,οπου εχουν μειωθει οι μεσαιες βαθμολογιες και γενικα περιπου στα περσινα επιπεδα οι βαθμοι.Στα Μαθ.Γεν. ελαχιστη αυξηση του 18 με 20 και στις μεσαιες βαθμολογιες,και παλι στα περσινα με μικρη βελτιωση.

Στη Βιολογια παλι στης Γενικης εχουμε μειωση στα Αριστα και αυξηση στις μεσαιες βαθμολογιες.Γυρω στα 4 στα 10 γραπτα κατω απο τη βαση.

Στην εκθεση εχουμε μικρη μειωση των αριστων γραπτων και αυξηση των γραπτων κατω απο τη βαση με σταθερες τις μεσαιες βαθμολογιες.

Αυτα πανω κατω απο τη σημερινη επικοινωνια με τους καθηγητες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loco13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
παιδιά μην αγχώνεστε ότι έγινε έγινε! αράζουμε τώρα και όταν βγουν οι βαθμοί ξανασχολούμαστε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εγω που ρωτησα το Μαθηματικο,το Φυσικο,το Βιολογο και το Φιλολογο μου ειπανε οτι πανω κατω λενε και τα ΜΜΕ.Τα πραγματα ειναι χειροτερα στη Φυσικη οπου περιπου 7 στα 10 γραπτα ειναι γυρω στο 7-8 και ελαχιστα περνανε το 13-14.Το 18-20 ειναι απειροελαχιστο.100αρι δεν εβαλε.

Στα μαθηματικα κατ εχουμε γραπτα των ακρων,οπου εχουν μειωθει οι μεσαιες βαθμολογιες και γενικα περιπου στα περσινα επιπεδα οι βαθμοι.Στα Μαθ.Γεν. ελαχιστη αυξηση του 18 με 20 και στις μεσαιες βαθμολογιες,και παλι στα περσινα με μικρη βελτιωση.

Στη Βιολογια παλι στης Γενικης εχουμε μειωση στα Αριστα και αυξηση στις μεσαιες βαθμολογιες.Γυρω στα 4 στα 10 γραπτα κατω απο τη βαση.

Στην εκθεση εχουμε μικρη μειωση των αριστων γραπτων και αυξηση των γραπτων κατω απο τη βαση με σταθερες τις μεσαιες βαθμολογιες.

Αυτα πανω κατω απο τη σημερινη επικοινωνια με τους καθηγητες μας.
αφου διατηρουνται οι μεσαιες βαθμολογιες παλι καλα :P
4 στα 10 στη βιολογια κατω απο τη βαση? ουαου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
σχολείο μου καθηγήτρια έβαλε 90% στην έκθεση φέτος που διορθώνει στις πανελλαδικές ! :)

Από πού είσαι εσύ;;
Στο βαθμολογικό που διορθώνουν οι καθηγητές του σχολείου μου (Αθήνα) σήμερα που συζήταγα με φιλολόγους, βρέθηκε έκθεση με 89 και λογοτεχνία που πήρε 100!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
εμενα παντως καθηγητες μου που διορθωνουν εκθεση ειπαν οτι εχουν βαλει 90, 92, 95, 97, 98 και ενας μου ειπε οτι εβαλε και 100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κ γω που διορθωσα καποια γραπτα εκθεσης εχω βαλει τεσσερα 100αρια, δεκα 95αρια, και εικοσι 90!! Κανενα κατω απο 12!! Στο βουνο θα φθασουν οι βασεις φετος θα το δειτε!


(ζηλεψα :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top