Πρώτη εβδομάδα

Koctantina*

Νεοφερμένος

Η Koctantina* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μιας και ήδη ξεκίνησε η εβδομάδα (σχολικά απο αύριο)
ας λέμε τι κανουμε μέχρι και την παρασκευή.

Πως νιώθετε που αρχιζει το σχολείο?

Και από αύριο:
Πήρατε βιβλία?
Κάποιες αλλαγές που είδατε?
Απογοητευτήκατε/ Ενθουσιαστήκατε?
Πως σας φάνηκε η μεγαλύτερη τάξη?
Και ό,τι άλλο θελετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleovoulos

Νεοφερμένος

Ο kleovoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά χαίρομαι πολύ που αρχίζει :)
Έχουμε πάρει και τα 21 βιβλία, αλλαγές που συνάντησα είναι το ότι αλλάξαμε τάξη, 17 παιδιά πήγαμε σε μία που χωράει μόνο 10, είμαστε στριμωγμένοι (ούτε να σηκωθούμε να κατουρήσουμε δεν μπορούμε άμα θέλουμε..), που έχει χαλασμένη βιβλιοθήκη, κουβά, κουρτίνες και παράθυρο.. Αλλά ο σύλλογος γονέων τα 20 ευρώ ξέρει να τα παίρνει με την εγγραφή και καμία απολύτως αλλαγή στο σχολείο. Ενθουσιάστηκα που ξανασυνάντησα τους συμμαθητές μου, αλλά και τους καθηγητές μου και που ξανάνιωσα το κλίμα του σχολικού περιβάλλοντος και γενικά είμαι πολύ χαρούμενος. Τέλος, τα βιβλία της Γ' Γυμνασίου φαίνονται αξιόλογα (ελπίζω) και έχουν αρκετά προχωρημένα πράγματα, που είναι ενδιαφέροντα. Ανυπομονώ να κάνουμε ηλεκτρισμό στη φυσική και πολυώνυμα με συστήματα στα Μαθηματικά!

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koctantina*

Νεοφερμένος

Η Koctantina* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και εγώ 3η γυμνασίου είμαι, εξίσου ενθουσιασμένη :clapup:
γενικά τα βιβλία φαίνονται μέτρια προς καλά.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Άχου, πρωτάκια... Θυμάμαι πόσο ψαρωμένοι ήμασταν όλοι τότε, όταν πρωτοπατήσαμε στο γυμνάσιο που συστεγάζεται και με το λύκειο.
Ακούγονταν κάτι βλακείες... Αλλά εμείς τότε τα πιστεύαμε. :P
Καλή αρχή! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zepo964

Νεοφερμένος

Ο zepo964 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμένα παιδιά που πάω γ΄γυμνασίου την 1η μέρα μας δώσανε 17 βιβλία και το 4ωρο προγραμμα.....
Την 2η μερα όμως...απο την 2η μεχρι την 4 ώρα μετέφερα με 2 παιδιά κατι γραφεία (απο 80 κιλά το καθένα) απο το απέναντι λύκειο μέχρι το μισοτελειωμένο Γυμνάσιο(Κάνουμε μάθημα σε κοντέινερ) απόσταση 120 μέτρων περιπου .......μας βγάλανε off για 1 μέρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top