Φοιτητικές Σημειώσεις

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δινω,μου δινουν γενικα βοηθαμε ο ενας τον αλλο...συνεργασια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καθενας κανει τις επιλογες του , αν δεν θελει να παρακολουθει δε σημαινει οτι ειναι αχρηστος ή αναξιος και εν παση περιπτωσει σιγουρα δεν μπορει να κρινει κανεις τη ζωη των αλλων , συνεπως παντα δινω σημειωσεις.
Αλλωστε ας μην ξεχναμε οτι και καποιους αιωνες πριν με σημειωσεις που εδινε ο ενας στον αλλο σωθηκαν πολυ σημαντικα κειμενα
Εξαλλου , στο πανεπιστημιο το σημαντικοτερο δεν ειναι οι παραδοσεις αλλα η προσωπικη μελετη.
Δε νομιζω να υπαρχουν πολλοι πλεον που να πιστευουν οτι το να εισαι καλος φοιτητης συνεπαγεται με το να παρακολουθεις ολα τα μαθηματα , δηλαδη μονο 12 παραδοσεις !
Πιστευω οτι οι σημειωσεις πρεπει να μοιραζονται , οποιος εχει οφειλει να δινει γιατι στην αντιθετη περιπτωση ειναι απλα χαιρεκακος, ελιτιστης και παρτακι.
Τη γνωση οφειλουμε να τη μοιραζομαστε.
Τ

Kοίταξε να δεις καλή μου.
1)Συγκρίνω τον φίλο και τον άγνωστο και το γεγονός ότι και στις δύο περιπτώσεις δώσεις δεν δώσεις το ίδιο πράγμα είναι.Δεν αλλάζει το ότι είναι φίλος σου.
και 2) Συγνώμη που θα στο πω αλλά ΚΑΝΕΙΣ μα ΚΑΝΕΙΣ δεν είναι υποχρεωμένος να σου δώσει τις σημειώσεις ΤΟΥ. Όταν εσύ επιλέγεις να γυρνάς κάθε βράδυ σε άλλο κλαμπ και να μην πατάς σχολή μπραβο σου! ειπλογή σου! ο συμφοιτητής σου όμως δεν είναι ο απεσταλμένος σου που θα σου κανονίζει να χεις σημειώσεις από τις παραδόσεις. Άμα θες πας και στα κόμματα που σε έχουν και ανάγκη να στις δώσουν. Το αν θα σου δώσει κάποιος σημειώσεις είναι δική του επιλογή. Θέλει? σου δίνει.Δεν θέλει? δεν σου δίνει. Και στις δύο περιπτώσεις καλά κάνει.
Και στην τελική όταν κάποιος ξυπνάει κάθε μέρα και είναι στη σχολή να παρακολουθήσει δικαιωμά του να το δει και εγωιστικά και να μη δίνει σε αυτούς που εκείνη την ώρα κοιμούνται και μετά πάνε για καφεδάκι.
Μην είμαστε και μαλάκες. Είτε είμαστε στη θέση αυτού που δεν πατάει είτε αυτού που παρακολουθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Συμφωνω με sozi . Οι αποκλισεις μικρες, ο κυριος κορμος της ιδεας μου ειναι αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Μιλαμε εδω θιγεται ενα all time classic φοιτητικό θέμα.
Πρωτα απο ολα ας το δουμε από την πλευρά αυτού που ζητάει τις σημειώσεις.Οταν ζητας σημειωσεις το κανεις με ενα υφος γλυψιματος ή μεμψιμοιριας (πως αλλιως θα σε συμπαθησει ο εχων τις σημειωσεις;) και χανεις αυτοματα την αξιοπρεπεια σου, τουλαχιστον απο την πλευρα του εχων τις σημειωσεις.Αν εισαι ευσυνειδητος τοτε το καταλαβαινεις και εσυ γιατί νοιωθεις αυτοματα πως αμελησες τις υποχρεωσεις σου, δηλαδή να παρακολουθήσεις το μάθημα.
Απο την απεναντι πλευρα τωρα, εξαρταται απο τον χαρακτηρα του καθενος κατα ποσο δεχεται να δωσει.Οι ανταγωνιστικοι τυποι δεν δινουν με τιποτα ή θα δώσουν με αντάλλαγμα.Οι ντροπαλοί τύποι εύκολα υποκύπτουν γιατί δεν έμαθαν να λένε όχι.Σε κάθε περίπτωση, έχουμε δικαίωμα να μην δώσουμε καθόλου και δεν μπορουμε να κριθούμε αρνητικά για αυτό (το προβλημα ξεκινα απο αυτον που δεν παταγε στο μαθημα) παρά μόνο σε πολυ ειδικες περιπτώσεις (μητερα που δεν εχει χρονο για την σχολη, λογοι υγειας, κοινωνικοι κλπ), όπου εξαρτάται αν θα δεχθουμε τις δικαιολογίες.Γιατι φοιτητικη ζωη δεν σημαινει μονο καφε, clubbing αλλά και διάβασμα,κούραση, κόπος.Όταν εσύ αμελείς το δεύτερο και το κράτος (δηλαδή εμείς) πληρώνουμε τα βιβλία σου, τα λεωφορεία σου και τα φοιτητικά στεγαστικά σου,εσύ πως φαίνεσαι συνεπής στην επένδυση που κάναμε πάνω σε σένα;Εισαι αχαριστος.
Προσωπικά, όταν ήμουν προπτυχιακός και παρακολουθούσα τα πάντα γιατί μου άρεζε, δεχόμουν πολλές κρούσεις για τις σημειωσεις μου. Μαλιστα μου ελεγαν να με κερασουνε καφε και τετοια ψηστηρια. Τις έδινα μόνο στην παρέα μου (που τυχαινε καποιοι να απουσιαζουνε μερικές φορές). Εξαιρεση εκανα μονο σε 2-3 περιπτωσεις (σε συμφοιτητριες).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Μιλαμε εδω θιγεται ενα all time classic φοιτητικό θέμα.

Σωστός!

Απο την απεναντι πλευρα τωρα, εξαρταται απο τον χαρακτηρα του καθενος κατα ποσο δεχεται να δωσει.Οι ανταγωνιστικοι τυποι δεν δινουν με τιποτα ή θα δώσουν με αντάλλαγμα.Οι ντροπαλοί τύποι εύκολα υποκύπτουν γιατί δεν έμαθαν να λένε όχι.
Πράγματι κι αυτό ισχύει.

Γιατι φοιτητικη ζωη δεν σημαινει μονο καφε, clubbing αλλά και διάβασμα,κούραση, κόπος.Όταν εσύ αμελείς το δεύτερο και το κράτος (δηλαδή εμείς) πληρώνουμε τα βιβλία σου, τα λεωφορεία σου και τα φοιτητικά στεγαστικά σου,εσύ πως φαίνεσαι συνεπής στην επένδυση που κάναμε πάνω σε σένα;
Συμφωνώ και σ' αυτό. Προκειμένου να ανταποκριθούμε στις φοιτητικές μας υποχρεώσεις, απαιτούνται αρκετές προσωπικές θυσίες.

Προσωπικά, όταν ήμουν προπτυχιακός και παρακολουθούσα τα πάντα γιατί μου άρεζε δεχόμουν πολλές κρούσεις για τις σημειωσεις μου. Μαλιστα μου ελεγαν να με κερασουνε καφε και τετοια ψηστηρια. Τις έδινα μόνο στην παρέα μου (που τυχαινε καποιοι να απουσιαζουνε μερικές φορές). Εξαιρεση εκανα μονο σε 2-3 περιπτωσεις (σε συμφοιτητριες).
Κι εγώ το ίδιο. Απολάμβανα το μάθημα και ήμουν πάντα πολύ συνεπής στις φοιτητικές μου υποχρεώσεις (και συνεχίζω). Δεχόμουν, λοιπόν, ανάλογες κρούσεις. Πραγματικά δεν είχα ούτε έχω πρόβλημα να δίνω σημειώσεις σε άλλα άτομα (ακόμα και εργασίες μου). Ωστόσο, εκείνο που με εκνευρίζει είναι το να δέχομαι κριτική για τις σημειώσεις μου του τύπου "κάνεις άσχημα γράμματα", " να κρατάς πιο λεπτομερείς σημειώσεις" κ.ά. Να μην αναφέρω περισσότερα. Δεν ζήτησα να μου πουν ευχαριστώ, αλλά τουλάχιστον να μην προβαίνουν σε αυστηρή κριτική, τη στιγμή που δείχνω τη συναδελφική μου αλληλεγγύη.

Τι είναι σωστό και τι λάθος, βέβαια, δεν είμαι σε θέση να το προσδιορίσω. Το θέμα με τις σημειώσεις είναι αρκετά σύνθετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Σωστός!

Πράγματι κι αυτό ισχύει.

Συμφωνώ και σ' αυτό. Προκειμένου να ανταποκριθούμε στις φοιτητικές μας υποχρεώσεις, απαιτούνται αρκετές προσωπικές θυσίες.

Κι εγώ το ίδιο. Απολάμβανα το μάθημα και ήμουν πάντα πολύ συνεπής στις φοιτητικές μου υποχρεώσεις (και συνεχίζω). Δεχόμουν, λοιπόν, ανάλογες κρούσεις. Πραγματικά δεν είχα ούτε έχω πρόβλημα να δίνω σημειώσεις σε άλλα άτομα (ακόμα και εργασίες μου). Ωστόσο, εκείνο που με εκνευρίζει είναι το να δέχομαι κριτική για τις σημειώσεις μου του τύπου "κάνεις άσχημα γράμματα", " να κρατάς πιο λεπτομερείς σημειώσεις" κ.ά. Να μην αναφέρω περισσότερα. Δεν ζήτησα να μου πουν ευχαριστώ, αλλά τουλάχιστον να μην προβαίνουν σε αυστηρή κριτική, τη στιγμή που δείχνω τη συναδελφική μου αλληλεγγύη.

Τι είναι σωστό και τι λάθος, βέβαια, δεν είμαι σε θέση να το προσδιορίσω. Το θέμα με τις σημειώσεις είναι αρκετά σύνθετο.

Να σου ζητανε τις σημειωσεις και να κάνουν και παρατηρήσεις για άσχημα γράμματα; Ειναι σαν ενας ζητιανος να μη δεχεται το ψωμι αλλά μόνο τον μουσακά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
να πας να ζητησεις σημειωσεις απο παραταξεις ειναι καλη ιδεα:P?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sans-culotte

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sans-culotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
να πας να ζητησεις σημειωσεις απο παραταξεις ειναι καλη ιδεα:P?
To :P σημαίνει πως ξέρεις την απάντηση :P
Οι παρατάξεις θα σου δώσουν σημειώσεις αλλά μετά θα εισαι σε στενη πολιορκια, θα εχουν αλλοθι να σε πρηζουν. Και κανενα τηλεφωνακι την ημερα πριν τις φοιτητικες εκλογες για να σε θυμησουν πως πρεπει να τους ψηφισεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δεν ξερω παιδια και εγω το θεωρω πολυ αδικο να πηγαινεις στις παραδοσεις να κουταζεσαι με τις σημειωσεις και στο τελος να παρει τις σημειωσεις σου και αυτος πολυ ελεγε ελα μωρε βαριεμαι να παω και να καθεται εξω για καφε..σε καποιον που ειχε σοβαρο λογο οκ δεν εχω προβλημα αλλα οχι και στον καθενα..γιατι μερα εχω προβλημα με τον ευατο μου..νιωθω ΧΑΖΗ ! Αλλα οντως νιωθεις λιγο ασχημα οταν ερχεται η στιγμη να αρνηθεις..δεν ξερεις πως να το πεις .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δεν ξερω παιδια και εγω το θεωρω πολυ αδικο να πηγαινεις στις παραδοσεις να κουταζεσαι με τις σημειωσεις και στο τελος να παρει τις σημειωσεις σου και αυτος πολυ ελεγε ελα μωρε βαριεμαι να παω και να καθεται εξω για καφε..σε καποιον που ειχε σοβαρο λογο οκ δεν εχω προβλημα αλλα οχι και στον καθενα..γιατι μερα εχω προβλημα με τον ευατο μου..νιωθω ΧΑΖΗ ! Αλλα οντως νιωθεις λιγο ασχημα οταν ερχεται η στιγμη να αρνηθεις..δεν ξερεις πως να το πεις .....

Κατανοώ απόλυτα τον προβληματισμό σου και δεν προσπαθώ σε καμία περίπτωση να υποβαθμίσω τη σπουδαιότητά του. Ωστόσο, επίτρεψέ μου να διαφωνήσω σε ένα σημείο. Δεν είμαστε χαζές/οι επειδή δίνουμε απλόχερα τις σημειώσεις μας και είμαστε συνεπείς στις υποχρεώσεις μας. Τώρα αν ορισμένοι/ες θεωρούν χαζομάρα τη συνέπεια, την υπευθυνότητα και τη γενναιοδωρία, ας κάνουν την αυτοκριτική τους. Εσύ δεν έχεις να στενοχωρηθείς για κάτι. Από τη στιγμή που είσαι εντάξει στις υποχρεώσεις σου, έχεις και προσωπικό όφελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Με ποιο τρόπο κρατάμε σωστές και καλές σημειώσεις. Προσπαθώντας να γράφουμε ότι λέει ο καθηγητής επί 3 ώρες στο μάθημα; Αυτό είναι σχεδόν αδύνατον. Θα έπρεπε να γνωρίζουμε στενογραφία. :spasiklas::spasiklas::no:
Μήπως είναι καλή λύση το να έχουμε ένα δημοσιογραφικό μαγνητοφωνάκι; :hmm:

Σημείωση: Τα μηνύματα 72-81 μεταφέρθηκαν από τις Γενικές Φοιτητικές Απορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Για να ακούγεται το δημοσιογραφικό πρέπει να κάθεσαι πρώτο έδρανο...
Και όχι, δεν δίνεις ωραία εικόνα έτσι... :)

θα συνηθίσεις με τον καιρό και θα καταλαβαίνεις τι πρέπει να κρατήσεις. Εκτός πλέον αν δεν πατάς ποτέ. Ή αν είσαι ταγάρι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Δεν δίνεις ωραία εικόνα αν έχεις μαγνητοφωνάκι; :eek: Αλήθεια; :confused:
Πολλοί το κάνουν πάντως... Και ειδικά τελευταία, έχει γίνει της μόδας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ όταν βλέπω τον άλλον από κάτω με το μαγνητοφωνάκι μου δίνει δύο εντυπώσεις: ότι δεν με προσέχει και θέλει να με ηχογραφήσει για καβάτζα και ότι δεν μπορεί να φιλτράρει αυτά που λέω. :)

Οι συμφοιτητές του τον λένε απλά φυτό (από ότι ακούω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Για να ακούγεται το δημοσιογραφικό πρέπει να κάθεσαι πρώτο έδρανο...
Και όχι, δεν δίνεις ωραία εικόνα έτσι... :)

θα συνηθίσεις με τον καιρό και θα καταλαβαίνεις τι πρέπει να κρατήσεις. Εκτός πλέον αν δεν πατάς ποτέ. Ή αν είσαι ταγάρι! :D

Όχι δεν κάθομαι και στο πρώτο έδρανο. Μέχρι τώρα πατάω κάθε μέρα.
Το «ταγάρι» δεν το κατάλαβα... Τι θέλει να πει ο ποιητής;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Ταγάρι=χαζό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Για να ακούγεται το δημοσιογραφικό πρέπει να κάθεσαι πρώτο έδρανο...
Και όχι, δεν δίνεις ωραία εικόνα έτσι... :)

θα συνηθίσεις με τον καιρό και θα καταλαβαίνεις τι πρέπει να κρατήσεις. Εκτός πλέον αν δεν πατάς ποτέ. Ή αν είσαι ταγάρι! :D

Eγω εχω ενα καθηγητη που ακομα κι οταν καθομαι πρωτα σειρα δεν τον ακουω...
Κατι ο χαμος που γινεται, κατι που μιλαει σιγα εχω καταληξει πρωτη σειρα στο μαθημα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tomi_77

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω θυμαμαι τον εαυτο μου οταν στα πρωτα μαθηματα του πρωτου ετους να μην σταματαω να γραφω..!! Δεν κοιτουσα καθολου τον καθηγητη, μονο εγραφα, το χερι μου ειχε παρει φωτια..!! Οι περισσοτεροι βεβαια το ιδιο εκαναν, ημασταν και λιγο ψαρωμενοι..!! Βεβαια αυτο με τον καιρο περναει και οπως λεει και η κοπελα παραπανω καταλαβαινεις τι πρεπει να κρατησεις και τι οχι..!! ορισμενες φορες μαλιστα οι δικοι μας καθηγητες μας υπαγορευαν να γραφουμε και μερικα πραγματα προς διευκολυνση μας..!! Εχουν περασει βεβαια και 3 χρονια απο τοτε, αλλα ακομα δεν θα ξεχασω ποσα φυλλα ειχα ξοδεψει..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top