Φοιτητική ζωή στη Σπάρτη

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγώ όταν πήγα, δεν υπήρχε κανένα οπότε μην ανησυχείς. :P Σε ποιο τμήμα πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κριμα :P Πλακα θα ειχε...Οπως να σε εκλιπαρουν να σου δωσουν το κινητο τους ή να δειχνουν προθυμια να σε βοηθησουν στην εγγραφη:P Στο τμημα της Νοσηλευτικης περασα.Απ΄τα ελαχιστα αγορια οπως εχω καταλαβει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως κι εγώ, σχεδόν απογοητεύτηκα όταν δεν είδα κανέναν! :P
Μπα, μην ανησυχείς. Όταν έκανα την εγγραφή μου, ήταν κι άλλος ένας εκεί. Έμαθα και το στάτους του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πηγα και εγω για εγγραφη..πολυ χαρτουρα!!ρωτησα για την σιτηση και μου ειπαν πως εχει τελειωσει η συμβαση και μεχρι στιγμης δεν εχει αν και που ειχε μου ειπαν πως δεν ηταν καλο το φαγητο..
ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ SITE ΤΗ ΣΧΟΛΗΣ??ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Τζοβάννα κάνε τα χαρτιά της σίτισης οπωσδήποτε! Μετά δες αν θα σου αρέσει το φαγητό ή όχι. ^__^
Από το βράδυ της Παρασκευής δε μου μπαίνει στο site και δεν μπορώ να ενεργοποιήσω τον λογαριασμό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τζοβάννα κάνε τα χαρτιά της σίτισης οπωσδήποτε! Μετά δες αν θα σου αρέσει το φαγητό ή όχι. ^__^
Από το βράδυ της Παρασκευής δε μου μπαίνει στο site και δεν μπορώ να ενεργοποιήσω τον λογαριασμό μου!

Τα εχω κανει..απλα απο οτι φαινεται θα εξασκησω τις μαγειρικες μου ικανοτητες!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ηρεμήστε καλεεε πήρατε φόρα :p Θέμα πρώτο ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ δεν υπάρχουν στη σχολή το διοικητικό συμβούλιο απαρτίζεται απο έξι ατομα τα οποια ειναι ανεξαρτητα ενα εκ των οποιων ειμαι και εγω και ενα ατομο απο την πκσ.Σκοπός μας δεν είναι οι παρατάξεις και οτι αλλο εχετε ακουσει σε μεγαλες σχολες.Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να προάγουμε την σωστη λειτουργία του τμήματος και γενικότερα της νοσηλευτικής επιστήμης γιατί θα ακούσετε πολυ λασπολογία,δυστυχως θεωρουν ακομα οτι οι νοσηλευτες ειναι νοσοκόμοι.. άλλοι προσπαθουν να <<σπρωξουν>> τη νοσηλευτικη μονο σε επιπεδο τει.. γενικότερα υπάρχουν πολλά θέματα.Τα παιδιά π υπάρχουν στις εγγραφες επομένως ειναι εκει μόνο για βοήθεια δικής σας και της γραμματείας γιατι μερικές φορές γίνεται πανζουρλισμός.Και τώρα το θέμα σίτιση.. Βαρύ θέμα :P έχουν γίνει πολλές προσπάθειες να βελτιωθεί η ποιοτητα τ φαγητου και πιστεψτε με έχει βελτιωθεί σε σχέση με προηγούμενα έτη,αλλα έχουμε ακόμα δρόμο.Και τέλος το site βαράει ενέσεις έχει πέσει αλλα θα επανέλθει σύντομα αυταα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

McConkey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο McConkey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ηρεμήστε καλεεε πήρατε φόρα :p Θέμα πρώτο ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ δεν υπάρχουν στη σχολή το διοικητικό συμβούλιο απαρτίζεται απο έξι ατομα τα οποια ειναι ανεξαρτητα ενα εκ των οποιων ειμαι και εγω και ενα ατομο απο την πκσ.Σκοπός μας δεν είναι οι παρατάξεις και οτι αλλο εχετε ακουσει σε μεγαλες σχολες.Αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να προάγουμε την σωστη λειτουργία του τμήματος και γενικότερα της νοσηλευτικής επιστήμης γιατί θα ακούσετε πολυ λασπολογία,δυστυχως θεωρουν ακομα οτι οι νοσηλευτες ειναι νοσοκόμοι.
1 άτομο μόνο είναι κομματόσκυλο στην σχολή σας; (δηλαδή ΔΑΠ, ΠΑΣΠ, ΕΑΑΚ, ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ) δεν υπάρχουν;

Πάντως θα συμφωνήσω στις επαρχιακές σχολές γίνεται καλή δουλεια από τις παρατάξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιάννα

Νεοφερμένος

Η Λιάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ναί δεν υπάρχει τίποτα και είμαστε πολύ χαρούμενοι γιαυτό.. ασχολούμαστε καθαρά με τα προβλήματα που παρουσιάζονται μέσα στη σχολή και τίποτα περαιτέρω δεν μας αφορά..και η κοπέλα που είναι απο παράταξη δεν πλησιάζει ούτε καν αυτό που λέμε <<κομματόσκυλο>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Τι να πω, συγχαρητήρια παιδιά. :|

Ναι, όλοι οι γνωστοί της οικογένειάς μου πιστεύουν πως πέρασα σε ΤΕΙ και πως θα γίνω νοσοκόμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Επικοινώνησα με τη γραμματεία και υπάρχει ενδεχόμενο να αρχίσουν ακόμα και στις 26 Σεπτέμβρη οπότε μην εκπλαγειτε :P Γενικότερα η σχολή μας ξεκινάει νωρίτερα απο τις υπόλοιπες για μένα πιό πιθανή ημερομηνία είναι 1 οκτώβρη
Χααα ...πλακα κανεις ετσι???:P Δεν γινεται αυτο...στις 26 δεν θα εχουν ολοκληρωθει καλα καλα οι εγγραφες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Χααα ...πλακα κανεις ετσι???:P Δεν γινεται αυτο...στις 26 δεν θα εχουν ολοκληρωθει καλα καλα οι εγγραφες...
(Ο φίλος μου που πέρασε στο φυσικό Πάτρας ξεκινάει στις 28 οπότε ποτέ δεν ξέρεις! :worry:)
Ανακοίνωση πάντως δεν έχει βγει στο site.

Τζοβάννα έβαλες τους κωδικούς σου; Εμένα τελικά μου μπήκαν! Πήρα τηλ σήμερα τη γραμματεία και τα 'βγαλα πέρα. :P

Ούτε εμείς ξέρουμε πότε θα αρχίσουμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Τζοβαννα

Νεοφερμένος

Η Τζοβαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Τζοβάννα έβαλες τους κωδικούς σου; Εμένα τελικά μου μπήκαν! Πήρα τηλ σήμερα τη γραμματεία και τα 'βγαλα πέρα. :P

ναι ναι..ευτυχως το site ξεκολλησε οποτε ολα κομπλε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παιδιά, πόσες ώρες είναι με το ΚΤΕΛ Αθήνα-Σπάρτη; Λέω να πάω με την αδερφή μου για την εγγραφή της και θέλω να υπολογίσω αν προλαβαίνουμε για αυθημερόν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Πρέπει να 'ναι γύρω στις 3.30 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Παιδιά, πόσες ώρες είναι με το ΚΤΕΛ Αθήνα-Σπάρτη; Λέω να πάω με την αδερφή μου για την εγγραφή της και θέλω να υπολογίσω αν προλαβαίνουμε για αυθημερόν! :P

ειναι 3 ωρες και 1 τεταρτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αναστασια κα.

Νεοφερμένος

Η αναστασια κα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εμαθε κανενας ποτε ξεκιναμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Πήρα τηλέφωνο στη γραμματεία την Παρασκευή και μου είπε το κλασικό (για εμένα): "Δε γνωρίζουμε. Περιμένετε ανακοίνωση από το site της σχολής"
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

camperis_94

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παντως η νοσηλευτικη Αθηνας απ΄ οτι ακουσα ξεκιναει αυριο

Λαθος ..Την αλλη Δευτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Δεν πειράζει μωρέ. :P

Πάντως μου έτυχε μία τρελή σύμπτωση. Φίλος της ξαδέλφης της κολλητής μου (ακούστε εκεί τύχη) πέρασε στη σχολή μας, νοίκιασε στο κτίριο που νοίκιασα κι εγώ και βρίσκεται και στον όροφό μου. Τυχαίο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top