Πρωτοετείς φοιτητές του Οικονομικού Παν. Αθηνών

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Περάσανε περάσανε :P
Το θέμα δεν βρήκαν ακόμα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
λογιστές δεν βλέπω και εγω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Νεουδια της ΟΔΕ <3 !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JotUN

Νεοφερμένος

Ο JotUN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πρωτοετής στην ΔΕΤ!! Πάμε να σκίσουμε παιδιά ;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Παιδια ολοι οι πρωτοετοις ριξτε μια ματια σε αυτο τον οδηγο για το πανεπιστημιο. Λεει ποτε θα γινουν οι εγγραφες ποτε θα γινουν τα μαθηματα και πολλα αλλα.
https://aueb.gr/pages/foithsh/odigos/index.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Παιδια ολοι οι πρωτοετοις ριξτε μια ματια σε αυτο τον οδηγο για το πανεπιστημιο. Λεει ποτε θα γινουν οι εγγραφες ποτε θα γινουν τα μαθηματα και πολλα αλλα.
https://aueb.gr/pages/foithsh/odigos/index.php

Έλα, μαθήματα από πρώτη Οκτώβρη ( λέμε τώρα) και πρόγραμμα κάτω αριστερά στο aueb.gr.
Τέλος.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
λογιστές δεν βλέπω και εγω......
Πρωτοετής και εγώ (μετα απο 10%) στο Λογιστικής Χρηματοοικονομικής!!! :)))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Για λίγο δεν είμαι και εγώ στο club της ΑΣΟΕΕ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

himforlife

Νεοφερμένος

Η himforlife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Και εγω ΟΔΕ ειμαι!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι: λέει ότι για τη Β' φάση της εγγραφής πρέπει στις 09.00 να πάμε στο Πανεπιστήμιο για να καταθέσουμε τα δικαιολογητικά. Αν εγώ καθυστερήσω και πάω κατά τις 10-11 θα υπάρξει πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gate1319661

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gate1319661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι: λέει ότι για τη Β' φάση της εγγραφής πρέπει στις 09.00 να πάμε στο Πανεπιστήμιο για να καταθέσουμε τα δικαιολογητικά. Αν εγώ καθυστερήσω και πάω κατά τις 10-11 θα υπάρξει πρόβλημα;

ναι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι: λέει ότι για τη Β' φάση της εγγραφής πρέπει στις 09.00 να πάμε στο Πανεπιστήμιο για να καταθέσουμε τα δικαιολογητικά. Αν εγώ καθυστερήσω και πάω κατά τις 10-11 θα υπάρξει πρόβλημα;

Ε και εσύ ξύπνα νωρίς, τι να κάνουμε. Θα πας, θα περιμένεις σα χαζό στην ουρά και μετά τέλος. Και μένα στις 9 είναι. Άλλα τμήματα λένε στις 12.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GhastaL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Καλησπέρα στους πρωτοετείς της ΑΣΟΕΕ!
19 Σεπτέμβρη οι εγγραφές για το ΔΕΤ. Πολλά δικαιολογητικά, όμως, ρε παιδιά! Έβλεπα και τα δικαιολογητικά για δωρεάν σίτιση... Πολλή γραφειοκρατία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Normal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Normal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μουσικών Σπουδών ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Ε και εσύ ξύπνα νωρίς, τι να κάνουμε. Θα πας, θα περιμένεις σα χαζό στην ουρά και μετά τέλος. Και μένα στις 9 είναι. Άλλα τμήματα λένε στις 12.
Ρε συ δεν είναι θέμα ξυπνήματος :P αλλά εκείνο το πρωί θα ανέβω Αθήνα οπότε ρωτώ επειδή ποτέ δεν ξέρεις τι σου τυχαίνει! Τέλος πάντων, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καλησπέρα στους πρωτοετείς της ΑΣΟΕΕ!
19 Σεπτέμβρη οι εγγραφές για το ΔΕΤ. Πολλά δικαιολογητικά, όμως, ρε παιδιά! Έβλεπα και τα δικαιολογητικά για δωρεάν σίτιση... Πολλή γραφειοκρατία...

Τραγική γραφειοκρατία. Αλλού ζητούν μόνο εκκαθαριστικό εφορίας και δήλωση ότι δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι εκεί που είναι η σχολή.
Το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης τι το θέλουν + τον λογαριασμό ΔΕΗ κλπ ;
Εγώ από δευτέρα θα τα μαζέψω αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
και δήλωση ότι δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι εκεί που είναι η σχολή.

γιατι αν μενεις Αθηνα μονιμα δε δικαιουσαι δωρεαν σιτιση??


Γραμμα σας εστειλαν απο το ΟΠΑ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
γιατι αν μενεις Αθηνα μονιμα δε δικαιουσαι δωρεαν σιτιση??


Γραμμα σας εστειλαν απο το ΟΠΑ??

Ναι μας έστειλαν :P
Τσάμπα το χαρτί.

Λάθος, εννοώ αυτό
Υπεύθυνη δήλωση του ν. 1599/1986 (Α 75) του ενδιαφερομένου για την ακρίβεια του περιεχομένου των υποβληθέντων δικαιολογητικών, όπου θα βεβαιώνεται ο τόπος μόνιμης κατοικίας του, αλλά και θα γίνεται ιδιαίτερη μνεία της γνώσης των συνεπειών της υποβολής αναληθούς δήλωσης ή ανακριβών, ψευδών ή πλαστών δικαιολογητικών (την παραλαμβάνει από το Γραφείο της Φοιτητικής Λέσχης).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
γιατι αν μενεις Αθηνα μονιμα δε δικαιουσαι δωρεαν σιτιση??


Γραμμα σας εστειλαν απο το ΟΠΑ??
Δικαιούσαι , απλώς πρέπει να έχεις τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για να μπεις σε συγκεκριμένη κατηγορία..!!! Εμένα μου έχει στείλει γράμμα!!!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnlym

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
πρέπει να κάνουμε την εγγραφή και την σίτιση την ίδια μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnseim

Νεοφερμένος

Ο johnseim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
πρέπει να κάνουμε την εγγραφή και την σίτιση την ίδια μέρα?
Όχι αναγκαστικά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top