[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ενα λαθος εκανα,ξερω πως λεγεται η σχολη που θελω..:P
και εγω καπου τοσες διαβαζω απλα ειναι η πρωτη μου εμπειρια,εγω περυσι διαβαζα μια ωρα το πολυ γ αυτο ρωταω..:P
((τα μαθηματικα παντως μου παιρνουν την πιο πολυ ωρα!!))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ενα λαθος εκανα,ξερω πως λεγεται η σχολη που θελω..:P
και εγω καπου τοσες διαβαζω απλα ειναι η πρωτη μου εμπειρια,εγω περυσι διαβαζα μια ωρα το πολυ γ αυτο ρωταω..:P
((τα μαθηματικα παντως μου παιρνουν την πιο πολυ ωρα!!))

Πάντως για την συγκεκριμένη σχολή να ξέρεις ότι πρέπει να γράψεις καλά μαθηματικά.Μην ξεχνάς ότι μαθηματικά και φυσική πιάνουν το 48% των συνολικών μορίων σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Εγώ θέλω τμήμα ΔΕΤ του ΟΠΑ!!
Αν και ανησυχώ λίγο γιατί ανέβηκε 222 μορια στα 17800 κάτι
και άμα υπάρξει επιπλέον άνοδος και του χρόνου και αγγίξει τα 18000 σημαίνει πως πρέπει να στρωθώ για τα καλά φέτος!!Και ειδικά
στην έκθεση που είναι και το αδύνατο μου σημείο.
Μήπως ξέρει κανείς σας ποια μαθήματα για τη συγκεκριμένη σχολή έχουν μεγαλύτερο συντελεστή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ναι εννοειται!!βασικα σε ολα πρεπει να γραψω καλα 18.914 ειναι η φετινη βαση και καθε χρονο ειναι πανω κατω αυτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ναι εννοειται!!βασικα σε ολα πρεπει να γραψω καλα 18.914 ειναι η φετινη βαση και καθε χρονο ειναι πανω κατω αυτη...

Σε όλα πόσο μάλλον στα μαθηματικά.Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία

ΥΓ. Όταν απαντάς στο μήνυμα κάποιου να πατάς "παράθεση" κάτω από το μήνυμα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εγω περιμενω να ανεβει ΗΜΜΥ δεν ξανακανουν τις ιδιες πατατες του χρονου με τη φυσικη αντε να δουμε οχι οτι με χαλαει να μεινει στα ιδια αλλα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
εγω περιμενω να ανεβει ΗΜΜΥ δεν ξανακανουν τις ιδιες πατατες του χρονου με τη φυσικη αντε να δουμε οχι οτι με χαλαει να μεινει στα ιδια αλλα οκ
Ρε παιδια coolαρετε....Εδω εχετε ενα χρονο ακομα κ κανετε απο τωρα εκτιμησεις των βασεων????:confused:
Κοιταξτε να διαβαζετε για να γραψετε οσο καλυτερα μπορειτε κ αφηστε τα αυτα απο τωρα...Φθειρεστε χωρις λογο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marr12309

Νεοφερμένος

Η marr12309 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
ναι αλλα εδω θα πω το κλασσικο που λενε ολοι 'καλυτερα να ειναι δυσκολα τα θεματα ωστε να ξεχωρισουν οι καλυτεροι' και 'οι πολυ καλα διαβασμενοι θα μπουν εκει που θελουν οπως και να 'χει'..που βασικα ισχυουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κτηνιατρική ή βιολογία :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Mε τα τωρινά μυαλά :
Nομική Αθήνας
Νομική ΑΠΘ
Νομική Κομοτηνής
Ψυχολογίες
Φιλολογίες (Ελληνικές και Αγγλικές-ΦΠΨ και Ιστορικό ΔΕ ΘΕΛΩΩΩ):worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ενα λαθος εκανα,ξερω πως λεγεται η σχολη που θελω..:P
και εγω καπου τοσες διαβαζω απλα ειναι η πρωτη μου εμπειρια,εγω περυσι διαβαζα μια ωρα το πολυ γ αυτο ρωταω..:P
((τα μαθηματικα παντως μου παιρνουν την πιο πολυ ωρα!!))
Νομιζω πως πρεπει να διαβαζουμε τοσο, ωστε να νιωθουμε εμεις καλα με τον εαυτο μας και καλυμενοι:)
Υ.Γ. φιλος μου περασε περυσι ημμυ πατρας και διαβαζε λεει 6-7 ωρες την ημερα(αλλα λεει οτι επειδη του αρεσαν τα μαθηματα,εκανε περισσοτερη ωρα επειδη πορωνοταν:P) αν ειχε γραψει εκθεση καλυτερα,θα περναγε μαλλον μετσοβιο. οποτε προσεχουμε ολα τα μαθηματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kαποια Νεφ

Νεοφερμένος

Η Nεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Χημικο μηχανικο ΕΜΠ/ χημικο ή βιολογικο αθηνα ολα & στη πρωτη θεση προτιμησης , τα μορια θα με καθορισουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Μέχρι πέρυσι ήθελα αγγλική φιλολογια άλλα επειδή έχω μόνο το πτυχίο του lower of michigan και έχω 1 χρόνο να ασχοληθώ με αυτα αμφιταλαντευομαι καθώς και να περάσω θα τα βρω πάλι σκούρα στη σχολή και αυτό με ανησυχεί. Οπότε άλλαξα επιλογή και θα δηλώσω ελληνικη φιλολογια πρώτη επιλογή και μετά παιδαγωγικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Τώρα, η σειρά είναι:
1. Φιλολογία ΕΚΠΑ
2. Νομική ΕΚΠΑ

Για να δούμε σε κάνα μήνα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Τώρα, η σειρά είναι:
1. Φιλολογία ΕΚΠΑ
2. Νομική ΕΚΠΑ

Για να δούμε σε κάνα μήνα. :whistle:

Υπάρχει μια πιθανότητα να είμαστε συμφοιτητές :P
(για μένα, η σειρά έχει ως εξής:
1. αγγλική φιλολογία ΕΚΠΑ,
2. φιλολογία ΕΚΠΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Υπάρχει μια πιθανότητα να είμαστε συμφοιτητές :P
(για μένα, η σειρά έχει ως εξής:
1. αγγλική φιλολογία ΕΚΠΑ,
2. φιλολογία ΕΚΠΑ)
Θα δώσω κι εγώ αγγλικά. Τη σκέφτομαι την αγγλική, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Νομίζω ότι τα αρχαία με κέρδισαν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Θα δώσω κι εγώ αγγλικά. Τη σκέφτομαι την αγγλική, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Νομίζω ότι τα αρχαία με κέρδισαν. :redface:

Μου φαίνεται ότι είμαστε στο ίδιο μήκος κύματος :)

Προσπάθησέ την. Μέχρι τότε ποτέ δεν ξέρεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Τώρα, η σειρά είναι:
1. Φιλολογία ΕΚΠΑ
2. Νομική ΕΚΠΑ

Για να δούμε σε κάνα μήνα. :whistle:

Τέρας αποφασιστικότητας! :hehe: Να μην τον ακούτε. Αύριο θα θέλει Μαθηματικό Αθήνας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τώρα, η σειρά είναι:
1. Φιλολογία ΕΚΠΑ
2. Νομική ΕΚΠΑ

Για να δούμε σε κάνα μήνα. :whistle:
καλη επιλογη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
:eek::eek::hmm:Που πηγε η ιατρικη οεο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top