[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Για να ανήκεις στους 3 (από τους 10) για να πάρεις πτυχίο, θα πρέπει στο μηχανογραφικό να κάνεις επιλογή με βάση τις πληροφορίες από μη ειδικούς. :P
Ναι σίγουρα, θυμάμαι μια γνωστή μου είχε σαν όνειρο την αρχιτεκτονική τελικά δεν έπιασε τα μόρια και η δεύτερη επιλογή της ήταν μαθηματικό.
Τελικά κάποιοι την έπεισαν να δηλώσει σέμφε.
Αποτέλεσμα; Μετά τα Χριστουγεννα ξανάπιασε το ΑΟΔΕ στα χέρια της.:P
Και φαντάσου το κορίτσι ήταν από Θεσ/νικη.
Αλλά τι να λέμε το ΕΜΠ μετράει παντού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
νηπιαγωγων ή βρεφονηπιοκομιας!!
κατι ομως ακουσα οτι θα ανεβουν οι βασεις οποτε.......
ΧΕΣΕ ΨΗΛΑ:P
με την καμια δεν περναω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
νηπιαγωγων ή βρεφονηπιοκομιας!!
κατι ομως ακουσα οτι θα ανεβουν οι βασεις οποτε.......
ΧΕΣΕ ΨΗΛΑ:P
με την καμια δεν περναω!!

από πού το άκουσες; πήγες σε μέντιουμ; σε χαρτορίχτρες; :P

Υ.Γ. Ρε zougraf και όλως τυχαίως, μαθηματικό ε; χαχα Α ρε μπαγασάκο, τι παραδείγματα μας φέρνεις..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Όχι, ιατρική αλλά μόνο στην Αθήνα (δεν έχουμε και ιδιαίτερα μεγάλη οικονομική δυνατότητα για άλλη πόλη, αλλά έτσι κι αλλώς, κι εγώ θέλω να μείνω στην Αθήνα γιατί μ'αρέσει πολύ :) ). Ε και επειδή στην φυσική έκανα μια τεράστια βλακεία, τώρα ότι και να γράψω στα υπόλοιπα δεν περνάω, οπότε ίσως δηλώσω το βιολογικό γιατί μ'αρέσει πολύ η Βιολογία (αν και την ιατρική την προτιμώ πολύ περισσότερο :redface:) ή σεμφε, γιατί μ'αρέσουν και η Φυσική και τα Μαθηματικά (άλλο που δεν τα διάβαζα φέτος:P). Θα δείξει κιόλας για το αν θα ξαναδώσω όμως, γιατί μπορεί τελικά εκεί που θα πάω να μου αρέσει καλύτερα από Ιατρική:)
θυμισε μου τι ειναι το σεμφε?:whistle:
καλη επιτυχια οτι και να γινει και οτι κι αν επιλεξεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ΣΕΜΦΕ= Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ΣΕΜΦΕ= Σχολή Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών.
αα ναι! και παλι καθηγητης βγαινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
από πού το άκουσες; πήγες σε μέντιουμ; σε χαρτορίχτρες; :P

Υ.Γ. Ρε zougraf και όλως τυχαίως, μαθηματικό ε; χαχα Α ρε μπαγασάκο, τι παραδείγματα μας φέρνεις..:D


μια συμμαθητρια μου ειπε οτι το διαβασε καπου στο ιντερνετ. τωρα αν ισχυει ή οχι δεν ξερω....
ας ελπισουμε πως δεν ισχυει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
που μπορω να περασω αν βγαλω 13.000 μορια στο 2ο πεδιο και 14.000 στο 5ο??
πειτε τπτ καλο για να ξερω
επειδη ειμαι πολυτεκνος λετε να εχω ελπιδες για μαθηματικο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Οχι να μην πας Μαθηματικο δεν κανει.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
αα ναι! και παλι καθηγητης βγαινεις?

όχι μόνο, υπάρχουν αρκετά πράγματα που μπορείς να κάνεις μετά, ανάλογα με το μεταπτυχιακό σου:) θα δείξει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
όχι μόνο, υπάρχουν αρκετά πράγματα που μπορείς να κάνεις μετά, ανάλογα με το μεταπτυχιακό σου:) θα δείξει :P

δεν ειναι ομως τοσο απλο το μεταπτυχιακο
χρονια θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregor1995

Νεοφερμένος

Ο gregor1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδια αν γνωριζεται μπορειτε να μου πειτε ποσα ατομα περιπου δηλωσαν αστυνομια απο το σχολιο σας γιατι εμεις δηλωσαμε μονο 2 ατομα απο το δικο μας και ειμαστε 150 ατομα(περσυ για παραδειγμα ειχαν δηλωσει τουλαχιστον 15 ατομα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

aceBill

Νεοφερμένος

Ο aceBill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Παιδια αν γνωριζεται μπορειτε να μου πειτε ποσα ατομα περιπου δηλωσαν αστυνομια απο το σχολιο σας γιατι εμεις δηλωσαμε μονο 2 ατομα απο το δικο μας και ειμαστε 150 ατομα(περσυ για παραδειγμα ειχαν δηλωσει τουλαχιστον 15 ατομα).

Φίλε μου, εμείς είμαστε γύρω στα 70 παιδιά εκ των οποίων 2-3 δήλωσαν αστυνομία... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανείς για ναυτιλιακά? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πολυτεχνεια παντως δεν τα κοβω να πεφτουν ρε γαμωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ImEirini! Φυσική και Μαθηματικά δεν διδάσκονται μόνο στην ΣΕΜΦΕ. Δες σε σχετικά θέματα στο Φόρουμ. Υπάρχει μια λανθασμένη άποψη επ' αυτού.

Ναι το γνωρίζω, απλά έχω ακούσει πολλά καλά λόγια γι'αυτή την σχολή. Θα το ψάξω περισσότερο πάντως. Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πολυτεχνεια παντως δεν τα κοβω να πεφτουν ρε γαμωτο...
Κατσε να δουμε τι θα βαλουν αυριο και μαθηματικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τι σου κάνει ένα ΕΜΠ έέέέ;:P

Oύτε καν ρε, δεν έχω τέτοιο κόλλημα, απλά μάλλον δεν το έχω ψάξει αρκετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top