[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ioanna g. k

Νεοφερμένος

Η ioanna g. k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
νομικη μετα ψυχολογια και τριτη επιλογη δημοσιοφραφια :) φυσικα ολα Α.Π.Θ ΓΕΡΑΑΑΑΑ ....!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
νομικη μετα ψυχολογια και τριτη επιλογη δημοσιοφραφια :) φυσικα ολα Α.Π.Θ ΓΕΡΑΑΑΑΑ ....!!!!

κατσε να το καθαρισουν πρωτα και μετα πας;)παντως καλη σου επιτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
νομικη μετα ψυχολογια και τριτη επιλογη δημοσιοφραφια :) φυσικα ολα Α.Π.Θ ΓΕΡΑΑΑΑΑ ....!!!!

Πηρες σβαρνα ολες τις υψηλοβαθμες?:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noramiden

Νεοφερμένος

Η noramiden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
φαρμακευτική!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Δεν ξερω... Καποια σχολη απο την οποια μολις αποφοιτησω να βρω αμεσως δουλεια και να βγαζω παρα πολλα λεφτα. Α και να μου αρεσει κιολας. Να μην ειναι ομως και πολυ δυσκολη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Δεν ξερω... Καποια σχολη απο την οποια μολις αποφοιτησω να βρω αμεσως δουλεια και να βγαζω παρα πολλα λεφτα. Α και να μου αρεσει κιολας. Να μην ειναι ομως και πολυ δυσκολη;)

Αν βρεις τέτοια σχολή, μη διστάσεις να την πεις σε όλους μας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ψυχολογία<3 και ως 2η επιλογή Φιλολογία Ελληνική/Αγγλική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evita_1995

Νεοφερμένος

Η evita_1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα! Είμαι μαθήτρια Γ' Λυκείου Θεωρητικής κατεύθυνσης και ενδιαφέρομαι για κοινωνικές επιστήμες,έχοντας ιδιαίτερη αδυναμία στην κοινωνιολογία.Το έχω ψάξει το θέμα και το βρήκα εξαιρετικά ενδιαφέρον ως αντικείμενο σπουδών.Το ξέρω πως εδώ στην Ελλάδα η επαγγελματική αποκατάσταση σ'αυτό τον τομέα δυστυχώς είναι μηδενική,αλλά το πιο πιθανόν είναι μετά το πτυχίο να φύγω στη Σουηδία όπου έχω πολλούς γνωστούς και κοντινούς φίλους(στη Φινλανδία επίσης αλλά η Σουηδία με τραβάει πιο πολύ :redface:). Απ'ότι έχω ακούσει εκεί ασχολούνται πολύ με τις κοινωνικές επιστήμες και σίγουρα θα έχω περισσότερες προοπτικές.Το θέμα είναι το πτυχίο να μετρήσει! Ενδιαφέρομαι περισσότερο για το τμήνα της Παντείου. Γενικά ποια είναι η γνώμη σας γι'αυτό? Είναι καλά,ή καλύτερα στο Ρέθυμνο? Ένα αξιοπρεπές πτυχίο θέλω μόνο.Ποια η γνώμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Νομική> Διεθνών και Ευρωπαϊκών σπουδών> Ιστορία και αρχαιολογία>φιλολογία
Καλή επιτυχία σε όλους :D :D Πάμε γερά !!!! ;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Αρχιτεκτονικη τιποτα εε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
ναι,γιατι εγω νομιζεις ξερω!;):redface:

σχέδιο ελεύθερο τότε πως θα κάνεις; :hmm:
(άντε το γραμμικό είναι αλλιώς...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
για αρχιτεκτονικη μονο γραμμικο δεν χρειαζεται? =/ παντως σιγουρα ειναι μες τη γεωμετρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
σχέδιο ελεύθερο τότε πως θα κάνεις; :hmm:
(άντε το γραμμικό είναι αλλιώς...)
κανω, απλως δεν στοχευω να παρω παρα πολυ μεγαλο βαθμο! ελπιζω να περασω την βαση:clapup: καλα ενταξει πιστευω πως ενα 13 μπορω να το γραψω τι κερατο. 2 χρονια κανω. στανταρ πραγματα ειναι στην τελικη και το ελευθερο....
για αρχιτεκτονικη μονο γραμμικο δεν χρειαζεται? =/ παντως σιγουρα ειναι μες τη γεωμετρια :P
και ελευθερο και γραμμικο;)
μπα, μην το λες δεν εχει τοση γεωμετρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
αα οκ παιζει να μαι πολυ ασχετη τελικα απο 4ο επιστημονικο πεδιο οπως και να χει καλη επιτυχιααα ευχομαι να περασεις στην πρωτη σου επιλογη :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
αα οκ παιζει να μαι πολυ ασχετη τελικα απο 4ο επιστημονικο πεδιο οπως και να χει καλη επιτυχιααα ευχομαι να περασεις στην πρωτη σου επιλογη :D:D
σιγα καλε αν δεν σε ενδιαφερει που να τα ξερεις?;)
ευχαριστω πολυυ:) εσυ για που ενδιαφερεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
σιγα καλε αν δεν σε ενδιαφερει που να τα ξερεις?;)
ευχαριστω πολυυ:) εσυ για που ενδιαφερεσαι?

χαχαχα ισχυει ! Εγω θελω πολυ νομικη :):) θα κανω την προσπαθεια με οσο λιγοτερο αγχος μπορω και απο εκει και περα οτι θελει ας γινει αν και πιστευω οτι αν εισαι καλα προετοιμασμενος και πιστευεις οτι εισαι πραγματικα ετοιμος δεν υπαρχει λογος να αγχωθεις αρα παμε δυνατα :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχαχα ισχυει ! Εγω θελω πολυ νομικη :):) θα κανω την προσπαθεια με οσο λιγοτερο αγχος μπορω και απο εκει και περα οτι θελει ας γινει αν και πιστευω οτι αν εισαι καλα προετοιμασμενος και πιστευεις οτι εισαι πραγματικα ετοιμος δεν υπαρχει λογος να αγχωθεις αρα παμε δυνατα :D:D
Πολυ καλα τα λες!! καλη επιτυχια σου ευχομαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Λογοθεραπεία Πάτρας..(απο τεχνολογική :/: )

άαααντε να τελειωνουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top