[2012] Βάσεις εισακτέων πανελληνίων σε πανεπιστήμια και ΤΕΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
ρε παιδιά σε κάποιον που έχασε την μοναδική σχολή που ήθελε για 80 μόρια και όλοι του έλεγαν είσαι μέσα είσαι μέσα και τωρα εχει απογοητευτεί πληρως τι του λες? :/

Welcome to Bulgaria...
Τις ίδιες παπαριές που έκανε κι ο αδερφός μου έκανες κι εσύ μου φαίνεται!Δηλαδή για 50-60 μόρια είχε χάσει καμιά 7-8 τμήματα και τελικά μπήκε στην τελευταία του επιλογή (πάλι καλά που το είχε δηλώσει κι αυτό δηλαδή) με την οποία πασχίζει ακόμη να τα βγάλει πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Βλέπω τις βάσεις στη ΝΕΤ:P

Τι σκατά, οι μουσουλμάνοι με ξύσιμο μπορούν να μπουν σε ό,τι σχολή θέλουν:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
μπορεί να μου πει κάποιος πόσο ανέβηκε το ιστορικό αρχαιολογικό των Ιωαννίνων?

Γιατί Γιαννάκη σκέφτεσαι να μας έρθεις; :P

Πέρα από την πλάκα τώρα, δεν περίμενα άνοδο των βάσεων περίμενα να μείνουν στα ίδια με πέρυσι ή ,άντε, να πέσουν 200-300 μόρια. Προφανώς οι φετινοί έγραψαν καλύτερα από πέρυσι.

Καλή αρχή νεοφοιτητούδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ρε τραβάω τα μαλλιά μου:P

Είδα το ΗΜΜΥ Πάτρας και οι Μουσουλμάνοι με τη Γενική κατηγορία είχαν 12.000κάτι μόρια διαφορά (αν θυμάμαι καλά).

Πάει στο διάολο αν ήταν 1000-2000 μόρια διαφορά, αλλά τόσο μεγάλη διαφορά για την ίδια σχολή;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γιατί Γιαννάκη σκέφτεσαι να μας έρθεις; :P

Πέρα από την πλάκα τώρα, δεν περίμενα άνοδο των βάσεων περίμενα να μείνουν στα ίδια με πέρυσι ή ,άντε, να πέσουν 200-300 μόρια. Προφανώς οι φετινοί έγραψαν καλύτερα από πέρυσι.

Καλή αρχή νεοφοιτητούδια!!
στο 2ο/4ο μόνο δεν το περίμενα..στο 3ο και στο 1ο φαινόταν από τα σταστιστικά!
χαχα όχι χαζό για μια φίλη ρώτησα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ελα μωρε τα εχουν ξευτηλησει ολα πολυτεκνοι περνανε μετσοβιο 3876 μορια αντε πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Welcome to Bulgaria...
Τις ίδιες παπαριές που έκανε κι ο αδερφός μου έκανες κι εσύ μου φαίνεται!Δηλαδή για 50-60 μόρια είχε χάσει καμιά 7-8 τμήματα και τελικά μπήκε στην τελευταία του επιλογή (πάλι καλά που το είχε δηλώσει κι αυτό δηλαδή) με την οποία πασχίζει ακόμη να τα βγάλει πέρα...

δεν μιλαω για μενα :P για εναν φίλο μου ο οποιος μεν μπηκε μαθηματικό αλλά ήθελε κάτι άλλο απο το γυμνασιο και το έχασε επειδη ανεβηκε η σχολή την οποια ολοι του λεγανε οτι την ειχε :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω περασα τει αθηνας πληροφορικη..
Στην αρχη ημουν ετσι-και-ετσι (εννοω ψυχολογικα) μετα ομως απο αυτο που εγινε στ 2-4 πεδιο , ευχαριστημενος ειμαι μπορω να πω..

Ψηφιακων συστηματων που ελεγα οτι θα πεσει 100 μορια να το πιασω , ανεβηκε και 400 μορια μαλιστα.Το τει που περασα ανεβηκε και εκεινο 300 πειρπου μορια , και ευτυχως το επιασα..παλι καλα.. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TatsinioO

Νεοφερμένος

Ο TatsinioO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά είμαι ο μοναδικός που εκανε 10% του 2011 και βγάζει καπνούς, επειδή μπήκαν αυτοί του 2010;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Εγω περασα τει αθηνας πληροφορικη..
Στην αρχη ημουν ετσι-και-ετσι (εννοω ψυχολογικα) μετα ομως απο αυτο που εγινε στ 2-4 πεδιο , ευχαριστημενος ειμαι μπορω να πω..

Ψηφιακων συστηματων που ελεγα οτι θα πεσει 100 μορια να το πιασω , ανεβηκε και 400 μορια μαλιστα.Το τει που περασα ανεβηκε και εκεινο 300 πειρπου μορια , και ευτυχως το επιασα..παλι καλα.. :-)

στη θέση σου πάντως θα χαιρόμουν που πέρασα ΤΕΙ Αθήνας αντί ψηφιακά συστήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OHTO

Νεοφερμένος

Ο OHTO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙA ΕΊΜΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΌΣ ΠΟΥ ΈΚΑΝΕ 10% ΤΟΥ 2011 ΚΑΙ ΒΓAΖΕΙ ΚΑΠΝΟΎΣ,ΕΠΕΙΔΉ ΜΠΉΚΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΊ ΤΟΥ 2010??
Δεν σου αρέσει η σχολή σου? Ποια σχολή ήθελες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

always the sun

Νεοφερμένος

Η always the sun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
καλημερα.......ειμαι περιλυπη γτ περασα φλωρινα ....σκατακια.....κατα τ αλλα πετυχα τ σχολη μ κ χαιρομαι ...οτι να ναι:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TatsinioO

Νεοφερμένος

Ο TatsinioO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν σου αρέσει η σχολή σου? Ποια σχολή ήθελες?
η τελευταία ήταν βιοτεχνολογία ΓΠΑ που 2011 είχε 15 εγώ είχα βγάλει 16 και τώρα πήγε 17.5 στο 10%. νιώθω παρα πολύ προδομένος από αυτό το κόλοσύστημα .ειδικά τώρα που καταργήθηκε το 10% ..λες και κάνα παιδί του 2011 πήδηξε την γυναικα του υπουργού κάνανε.

να φανταστείς θεωρητικά αν έκανα 10% για την σχολη μου δεν την έπιανα για 1000 μόρια,αδιανόητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine.#

Νεοφερμένος

Η catherine.# αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Θα ισχυει για του χρονου το 10% ????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Γιατί Γιαννάκη σκέφτεσαι να μας έρθεις; :P

Πέρα από την πλάκα τώρα, δεν περίμενα άνοδο των βάσεων περίμενα να μείνουν στα ίδια με πέρυσι ή ,άντε, να πέσουν 200-300 μόρια. Προφανώς οι φετινοί έγραψαν καλύτερα από πέρυσι.

Καλή αρχή νεοφοιτητούδια!!
Αυτό που είχε γίνει πέρυσι θα αργήσουμε να το δούμε πολλά χρόνια πιστεύω......:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
ρε παιδια επειδη δεν μου μπαινει ο κωδικος στο υπουγειο παιδειας και θρησκευματων σημαινει οτι δεν εχω περασει...ετσι δεν ειναι? ή θα επρεπε να μου ελεγε οτι δεν περναω που δεν νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
λογικη παντωσ η ανοδοσ τωρα που το σκεφτομα φετοσ γιατι ειχαμε καλυτερο επιπεδο μαθητων απο περσι...δεν μετραει μονο να ειναι ευκολα τα θεματα αλλα και οι μαθητεσ καλοι...η γενια 94 ηταν πολλη καλη γενια απο αποψη επιδοσεων στην πλειοψηφια εξ ου και η ανοδοσ παιδακια...!!!για πχ η ιστορια κατ περσι ειχε θεωρω πιο ευκολα θεματα και παρ ολα αυτα δεν γραψαν ενω φετοσ που ειχε πιο δυσκολα θεματα- σε σχεση με περσι παντα στην ιστορια- γραψανε πολυ καλα...επομενωσ οι μαθητεσ καθοριζουν τισ βασεισ με τισ επιδοσεισ τουσ και την ζητηση..οχι τα θεματα!!!ασ πεσουν και τα πιο δυσκολα θεματα αν οι μαθητεσ γραψουν ανοδοσ θα υπαρξει..το 2011 ηταν χρονια εξαιρεση παντωσ...στο σχολειο μου ειχαμε 5 παιδια που πηγαν σε υψηλοβαθμεσ περσι και ολοι οι αλλοι πιασαν 3 και 4 ενω φετοσ ημασταν οι πιο πολλοι σε μεσαιεσ και υψηλοβαθμεσ κλιμακεσ...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

takisss

Νεοφερμένος

Ο takisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
στη θέση σου πάντως θα χαιρόμουν που πέρασα ΤΕΙ Αθήνας αντί ψηφιακά συστήματα...

Γεια σου βασιλη , επειδη με ενδιαφερει πολυ , και βλεπω οτι εισαι φοιτητης , μου ειπες πριν 2 μερες οτι ειναι καλυτερα να περασεις ΤΕΙ αντι ψηφιακων συστηματων. Απο περιεργεια γιατι;:hmm:

Και ενας φιλος μου περασε ΑΕΙ Πληροφορικης Πειραια απο Θετικη , ενω δεν του πολυαρεσε..Γινεται να αλλαξουμε σχολες;:P
Ενταξει πιστευω/εχω διαβασει οτι το τει αυτο ειναι πολυ οργανωμενο.Δεν ξερω αν θα μαθω τα ιδια με ενα ΑΕΙ τυπου ΕΚΠΑ τι λες εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
η τελευταία ήταν βιοτεχνολογία ΓΠΑ που 2011 είχε 15 εγώ είχα βγάλει 16 και τώρα πήγε 17.5 στο 10%. νιώθω παρα πολύ προδομένος από αυτό το κόλοσύστημα .ειδικά τώρα που καταργήθηκε το 10% ..λες και κάνα παιδί του 2011 πήδηξε την γυναικα του υπουργού κάνανε.

να φανταστείς θεωρητικά αν έκανα 10% για την σχολη μου δεν την έπιανα για 1000 μόρια,αδιανόητο

δεν σου αρεσει η σχολή στη Πάτρα? ξερω ατομα που θα σκοτωναν για να μπορούσαν να ειναι εκει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top