Αστυνομικός χτύπησε 18χρονο και τον έστειλε στο Νοσοκομείο!

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Κυριακή, 12 Αυγούστου 2012 16:44
Ερμούπολη: Αστυνομικός χτύπησε 18χρονο και τον έστειλε στο Νοσοκομείο!


Ένα πολύ σοβαρό περιστατικό το οποίο είναι βέβαιο ότι θα προκαλέσει μεγάλο θόρυβο σημειώθηκε τα ξημερώματα του Σαββάτου στην Ερμούπολη. Σύμφωνα με καταγγελία που έγινε στο cyclades24 και με πληροφορίες του site, κατά τη διάρκεια μπλόκου (αστυνομικού ελέγχου), ένας αστυνομικός χτύπησε με φακό 18χρονο μοτοσικλετιστή και τον έστειλε με ράμματα στο Νοσοκομείο!

Το περιστατικό συνέβη τα ξημερώματα του Σαββάτου, στην οδό Νικηφόρου Μανδηλαρά. Εκεί είχε στηθεί αστυνομικό μπλόκο έξω από το γυμναστήριο X- Global. Ο νεαρός μοτοσικλετιστής πέρασε από το σημείο μαζί μ’ έναν συνεπιβάτη και ξαφνικά ο αστυνομικός τον χτύπησε με μεγάλο φακό στο δεξί πλαϊνό μέρος του κεφαλιού τραυματίζοντάς τον.

Ο 18χρονος, αιμόφυρτος πήγε στο Νοσοκομείο το οποίο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση από τον τόπο που σημειώθηκε το περιστατικό και του έγιναν 5 ράμματα στον κρόταφο. Έξαλλοι οι γονείς του παιδιού σκέφτονται σοβαρά να προχωρήσουν σε μηνύσεις.

Αδιευκρίνιστοι είναι οι λόγοι που οδήγησαν τον αστυνομικό στη συγκεκριμένη πράξη. Κάποιες πληροφορίες αναφέρουν ότι χτύπησε το νεαρό γιατί προσπάθησε να αποφύγει το μπλόκο και δε σταμάτησε για έλεγχο παρά το σήμα που του έγινε. Κάποιες άλλες όμως αναφέρουν ότι ο αστυνομικός δε φορούσε καν διακριτικά και δεν ήταν εύκολα ορατός μέσα στη νύχτα.

Σε κάθε περίπτωση, η πράξη του αστυνομικού θεωρείται επιεικώς απαράδεκτη. Ακόμη κι αν προκλήθηκε, δεν έχει το δικαίωμα να χτυπάει πολίτες και να τους στέλνει στο Νοσοκομείο.

πηγή: cyclades24.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Όποιος έχει μπλέξει με αστυνομία και ειδικά τους ΔΙΑΣ ξέρει πως αυτό είναι συχνό φαινόμενο.Όχι βέβαια να τους φτάσει σε νοσοκομείο,αλλά κλωτσιές κλπ είναι πολύ συχνό.Τι περίμενατε από τα ζώα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Όποιος έχει μπλέξει με αστυνομία και ειδικά τους ΔΙΑΣ ξέρει πως αυτό είναι συχνό φαινόμενο.Όχι βέβαια να τους φτάσει σε νοσοκομείο,αλλά κλωτσιές κλπ είναι πολύ συχνό.Τι περίμενατε από τα ζώα;
Ότι έχουν υπάρξει τέτοια επεισόδια και επειδή κάποιοι αστυνομικοί κάνουν του κεφαλιού τους δε σημαίνει ότι όλοι είναι το ίδιο. Για αυτό και μη βάζεις τους πάντες στο ίδιο τσουβάλι.
Ας πούμε εσύ πηγαίνεις ΕΠΑ.Λ, ξέρω πολλά κωλόπαιδα που πάνε στα ΕΠΑ.Λ, αυτό τι σημαίνει; Ότι όλοι εκεί είναι κωλόπαιδα; Δεν το νομίζω. Το ίδιο θα μπορούσε να συμβαίνει και σε κάθε μορφής εκπαιδευτικό ίδρυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Προφανώς απαράδεκτη και κατακριτέα η κίνηση αυτή. Αλλά το όλοι ζώα είναι επίσης απαράδεκτο και κατακριτέο! Μακάρι να τιμωρηθεί ο συγκεκριμένος και να του αφαιρεθεί κάθε δικαίωμα άσκησης του επαγγέλματος, αλλά φτάνει με τις γενικεύσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Ότι έχουν υπάρξει τέτοια επεισόδια και επειδή κάποιοι αστυνομικοί κάνουν του κεφαλιού τους δε σημαίνει ότι όλοι είναι το ίδιο. Για αυτό και μη βάζεις τους πάντες στο ίδιο τσουβάλι.
Ας πούμε εσύ πηγαίνεις ΕΠΑ.Λ, ξέρω πολλά κωλόπαιδα που πάνε στα ΕΠΑ.Λ, αυτό τι σημαίνει; Ότι όλοι εκεί είναι κωλόπαιδα; Δεν το νομίζω. Το ίδιο θα μπορούσε να συμβαίνει και σε κάθε μορφής εκπαιδευτικού ιδρύματος.

Αρκετά φάγαμε τη καραμέλα του''Δεν είναι όλοι οι αστυνομικοί έτσι''.Φτάνει νομίζω.Όλοι όταν μπουν στη σχολή γουρούνια γίνονται.Περιμένετε να φτάσει το πρόβλημα και σε σας και να δω τι θα λέτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ειστε ολοι σας απαισιοι :/:

απλα ο καλος μπατσουλης ηθελε να κανει δωρο στο παιδακι την φακο για να του δειξει οτι η ΕΛΑΣ ειναι κοντα στον πολιτη :(

αντε με την παραπληροφορηση :mad:

απλα αστοχησε λιγο :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Αρκετά φάγαμε τη καραμέλα του''Δεν είναι όλοι οι αστυνομικοί έτσι''.Φτάνει νομίζω.Όλοι όταν μπουν στη σχολή γουρούνια γίνονται.Περιμένετε να φτάσει το πρόβλημα και σε σας και να δω τι θα λέτε.

Αφού δεν είναι όλοι το ίδιο τι θέλεις να πούμε; Αν εσύ δεν έχεις γνωρίσει τις εξαιρέσεις και βλέπεις τα πάντα με το υποκειμενικό σου βλέμμα πρόβλημά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το θεμα ειναι τεραστιο,για την συμπεριφορα των μπατσων.
Δεν ειναι μονο θεμα προσωπικου χαρακτηρα,διοτι εκει ο χαρακτηρας αφανιζεται,και παιρνεις την μορφη της στολης και της εξουσιας που δινει η ιδιοτητα του αστυνομικου στον ανθρωπο,οπως και ενας μεμονωμενος χαρακτηρας μεσα στην μαζα,κατα Φρουντ.

Το θεμα ειναι,οτι οσο περισσοτερη εξουσια δινεις στον ανθρωπο,τοσο περισσοτερο θα εντεινει την καταχρηση της.Ειδικα σε περιοδους μη σταθερης ψυχολογιας(πχ μια κριση).Το θεμα αυτο αφορα γενικοτερα την συμπεριφορα των μπατσων,και οχι μονο αυτου.

Οι λογοι?Τι τους ψαχνουμε,αλλο ενα μεταμορφωμενο τερας,με την ταμπελα ''μπατσος''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Αφού δεν είναι όλοι το ίδιο τι θέλεις να πούμε; Αν εσύ δεν έχεις γνωρίσει τις εξαιρέσεις και βλέπεις τα πάντα με το υποκειμενικό σου βλέμμα πρόβλημά σου.
Τόσα θύματα από κατάχρηση εξουσίας της αστυνομίας,αλλά ναι εγώ είμαι υποκειμενικός.To μεγαλύτερο μέρος της αστυνομίας ψηφίζει Χρυσή Αυγή,εγώ είμαι υποκειμενικός.Δε θα κάτσω να αναλύσω τον ρόλο της αστυνομίας,όσοι ξέρουν και τους έχουν νιώσει πάνω τους ξέρουν για το τι άτομα μιλάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση, η πράξη του αστυνομικού θεωρείται επιεικώς απαράδεκτη. Ακόμη κι αν προκλήθηκε, δεν έχει το δικαίωμα να χτυπάει πολίτες και να τους στέλνει στο Νοσοκομείο.

Απειθεια,εξιβρυση και αντισταση ...Ξερετε τι συνεπαγονται?
Ειναι νομιμο (και ηθικο προσθετω) να ασκηθει βια στην περιπτωση που αντιστεκεται της συλληψης ή προσαγωγης του στο οικειο τμημα ο οποιοσδηποτε πολιτης.Βια σε λογικα πλαισια, φυσικα, μεχρι να του περασουν χειροπεδες χωρις περιττες ενεργειες.
Μου θυμισατε το δημαρχο Πειραια , στο αεροδρομιο του Βελγιου, που θεωρησε οτι μπορει να επιβληθει στους αστυνομικους και να διαφυγει του ελεγχου..Το αποτελεσμα, στο πατωμα με το αρβυλο του βελγου αστυνομικου να παταει το σβερκο του κυριου.

Κανεις δεν ειναι υπερανω του Νομου, ουτε ο αστυνομικος ουτε ο οποιοσδηποτε πολιτης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τόσα θύματα από κατάχρηση εξουσίας της αστυνομίας,αλλά ναι εγώ είμαι υποκειμενικός.To μεγαλύτερο μέρος της αστυνομίας ψηφίζει Χρυσή Αυγή,εγώ είμαι υποκειμενικός.Δε θα κάτσω να αναλύσω τον ρόλο της αστυνομίας,όσοι ξέρουν και τους έχουν νιώσει πάνω τους ξέρουν για το τι άτομα μιλάμε.

Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι όλα αυτά τα θύματα όπως αναφέρεις δεν καταχράστηκαν και αυτοί; Π.χ. Δημόσια περιουσία ή κάτι άλλο; Και μη μεγαλοποιείς τα γεγονότα. Και εφόσον δεν μπορείς να γνωρίζεις τι ψηφίζει ο καθένας μην το αναφέρεις καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι όλα αυτά τα θύματα όπως αναφέρεις δεν καταχράστηκαν και αυτοί; Π.χ. Δημόσια περιουσία ή κάτι άλλο; Και μη μεγαλοποιείς τα γεγονότα. Και εφόσον δεν μπορείς να γνωρίζεις τι ψηφίζει ο καθένας μην το αναφέρεις κιόλας.

ο αλεξης καταχραστηκε δημοσια περιουσια;το παιδι στη συρο δημοσια περιουσια;ΟΙ ΤΟΣΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΑΠΟ ΜΠΑΤΣΟΥΣ καταχραστηκαν δημοσια περιουσια;Τα χει ποσταρει ποσες φορες ο κραουλι τα θυματα των αστυνομικων. Πιο πολυ φαινεται να απαντας για να ανοιξεις κοντρα και να με βγαλεις εκτος οριων παρα για να πεις κατι σοβαρο.Τελος εδω λοιπον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Η επιλογή των αστυνομικών πρέπει να γίνεται με πολύ πιο αυστηρά κριτήρια.Καλώς ή κακώς,πονάει δεν πονάει η αστυνομία θα υπάρχει και θα έχει εξουσία.Το θέμα είναι τα άτομα που θα κατέχουν την εξουσία αυτή να μην είναι πρόβατα,ψυχάκιδες και ανώμαλοι που με το παραμικρό να σε κολάνε στον τοίχο και να σε δέρνουν,όπως έγινε στην συγκεκριμένη περίπτωση.Οι αστυνομικοί πρέπει να είναι οι πιο υγιείς (ψυχικά) άνθρωποι.Τώρα τα σχόλια περί "μπάτσοι-γουρούνια-δολοφόνοι","ζώα" κτλ δεν χρειάζεται να σχολιάζονται καν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
ο αλεξης καταχραστηκε δημοσια περιουσια;το παιδι στη συρο δημοσια περιουσια;ΟΙ ΤΟΣΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΑΠΟ ΜΠΑΤΣΟΥΣ καταχραστηκαν δημοσια περιουσια;Τα χει ποσταρει ποσες φορες ο κραουλι τα θυματα των αστυνομικων. Πιο πολυ φαινεται να απαντας για να ανοιξεις κοντρα παρα για να πεις κατι σοβαρο.Τελος εδω λοιπον.

Δεν εισαι σε θεση να κρινεις το ρολο της αστυνομιας , δυστυχως, τουλαχιστον οχι ακομα.Οταν καποτε ξεφυγεις απο το μικροκοσμο που ζεις και τη μονοπλευρη σταση των media θα συνειδητοποιησεις αρκετα πραγματα.Φιλικα στα λεω, αν και καταλαβαινω πως η ηλικια σε συνδυασμο με τις ορμονες σου, σε κανουν να θεωρεις πως με αυτο τον τροπο κανεις τη δικη σου "επανασταση".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
ο αλεξης καταχραστηκε δημοσια περιουσια;το παιδι στη συρο δημοσια περιουσια;ΟΙ ΤΟΣΟΙ ΝΕΚΡΟΙ ΑΠΟ ΜΠΑΤΣΟΥΣ καταχραστηκαν δημοσια περιουσια;Τα χει ποσταρει ποσες φορες ο κραουλι τα θυματα των αστυνομικων. Πιο πολυ φαινεται να απαντας για να ανοιξεις κοντρα παρα για να πεις κατι σοβαρο.Τελος εδω λοιπον.

Δεν έχω σκοπό να ανοίξω κόντρα και όπως σου ανέφερα προηγουμένως βλέπεις μονάχα τη μία όψη του νομίσματος, αυτή που λογικά σε βολεύει να βλέπεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Δεν εισαι σε θεση να κρινεις το ρολο της αστυνομιας , δυστυχως, τουλαχιστον οχι ακομα.Οταν καποτε ξεφυγεις απο το μικροκοσμο που ζεις και τη μονοπλευρη σταση των media θα συνειδητοποιησεις αρκετα πραγματα.Φιλικα στα λεω, αν και καταλαβαινω πως η ηλικια σε συνδυασμο με τις ορμονες σου, σε κανουν να θεωρεις πως με αυτο τον τροπο κανεις τη δικη σου "επανασταση".

Εσύ κάτσε να σε βαράνε,τότε:confused:Με τόσα που έχω δει από μπάτσους,δε το θεωρώ κόλλημα αλλά μια αλήθεια.
@Blue δείξε μου εσύ την καλή πλευρά της αστυνομίας τότε.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
@Blue δείξε μου εσύ την καλή πλευρά της αστυνομίας τότε.:confused:

Να σου αναφέρω ένα πρόσφατο περιστατικό που ήταν και θέμα εδώ, με την κοπέλα που βιάστηκε. Δηλαδή όταν η αστυνομία έκανε έρευνες και βρήκε τελικά τον ένοχο ποια πλευρά της έδειξε; Την αδιαφορία της προς τον Έλληνα πολίτη; Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Μου θυμισατε το δημαρχο Πειραια , στο αεροδρομιο του Βελγιου, που θεωρησε οτι μπορει να επιβληθει στους αστυνομικους και να διαφυγει του ελεγχου.
Τον δήμαρχο Πειραιά; αυτόν που είχε μαχαιρώσει την γυναίκα του;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Να σου αναφέρω ένα πρόσφατο περιστατικό που ήταν και θέμα εδώ, με την κοπέλα που βιάστηκε. Δηλαδή όταν η αστυνομία έκανε έρευνες και βρήκε τελικά τον ένοχο ποια πλευρά της έδειξε; Την αδιαφορία της προς τον Έλληνα πολίτη; Όχι.

Υπάρχουν ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ περιπτώσεις που έδειξε πραγματικά την αδιαφορία της.Αν πραγματικά ενδιαφερόταν για τον Έλληνα πολίτη θα χε πιάσει και τους εμπόρους ναρκωτικών και τους εμπόρους ανθρωπίνων οργάνων και αυτούς που βάζουν τους λαθρομετανάστες στην Ελλάδα.Εκεί όμως πολλές φορές είναι κι αυτοί στο κόλπο,άρα ξεχνάνε τη δουλειά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Να σου αναφέρω ένα πρόσφατο περιστατικό που ήταν και θέμα εδώ, με την κοπέλα που βιάστηκε. Δηλαδή όταν η αστυνομία έκανε έρευνες και βρήκε τελικά τον ένοχο ποια πλευρά της έδειξε; Την αδιαφορία της προς τον Έλληνα πολίτη; Όχι.
Επειδή μιλάμε για την ίδια αστυνομική διεύθυνση (αυτή της Ερμούπολης), σου παραθέτω αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top