Breaking Bad

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
ε αυτό θέλω να πω πλέον έχει αρκετά πιο ενεργό ρόλο!
μέσα σε 2 επεισόδιο έχουμε δει 2 πολύ καλές σκέψεις από αυτόν, ελπίζω να συνεχιστεί:)

Συμφωνώ.Και να συνεχίσει τις καλές ιδέες και να αρχίσει να καταλαβαίνει τον Mr.White:).Αν και νομίζω ότι αυτό το δεύτερο αρχίζει να γίνεται.Τώρα από βλέμματα και μόνο κάνω μια υπόθεση.Δεν ξέρω.Κάποια στιγμή όμως έτσι κι αλλιώς λογικά θα πρέπει να μάθει για πολλά(για εκείνη με τα ναρκωτικά,το παιδάκι κ.α.)και να δούμε πως θα αντιδράσει:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εχω ξεκινησει να βλεπω την σειρα.....ΑΛΛΑ δεν με εντυπωσιαζει κιολας....εχω φτασει στο 8 επεισόδιο του 2ου κυκλου....και με δυσκολια βλεπω 3 επεισοδια την μερα.......Δεν ξερω....δεν εχει καθολου σασπενσ, και επεισοδια που να τελειωνουν και να θες να δεις ΑΜΕΣΩΣ το επομενι για να δεις τι θα γινει!!!!!Δεν μπορω να πω, ειναι αρκετα καλουτσικη.....αλλα για τους δικους μου λογους..:P(εχει αρκετη Χημεια....ειναι και γ**ω το εργαστηριο που εχουν φτιαξει!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
όσο περνάει ο καιρός γίνεται και καλύτερη!! και εγώ απορούσα γιατί την έχουν για τόσο καλή στην αρχή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
όσο περνάει ο καιρός γίνεται και καλύτερη!! και εγώ απορούσα γιατί την έχουν για τόσο καλή στην αρχή
Πες μου ποτε αρχιζει να αποκτα ενδιαφερον γιατι δεν βλεπω να τραβαω για πολυ ακομα....(ασε που ειναι και πολυυυυυυ σκληρη σαν σειρα..:kill:..:beating:)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

Πολύ ωραίο:D.
Βέβαια δε διάβασα αυτό για τις 5 ατάκες των πρωταγωνιστών για τη νέα season γιατί λέει ότι έχει κάτι λίγα spoiler:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

Εμενα μ'αρεσε που τα site του Γκουντμαν και του Γουολτερ Τζουνιορ ειναι αληθινα :lol:

Πολύ ωραίο:D.
Βέβαια δε διάβασα αυτό για τις 5 ατάκες των πρωταγωνιστών για τη νέα season γιατί λέει ότι έχει κάτι λίγα spoiler:redface:.
Μπα κατι γενικα και αοριστα λενε τιποτα συγκεκριμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Εμενα μ'αρεσε που τα site του Γκουντμαν και του Γουολτερ Τζουνιορ ειναι αληθινα :lol:

Εγώ τα έκανα και bookmark:redface:

Μπα κατι γενικα και αοριστα λενε τιποτα συγκεκριμενο

Ναι ε;Ε καλά δεν πειράζει.Προτιμώ να μην ξέρω τίποτα:).

Πάντως όσοι ξεκίνησαν τη σειρά τώρα καλύτερα να μην το ανοίξουν καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Μόλις είδα και το 6ο επεισόδιο.Κλασσικά:μου άρεσε πολύ :)

Μ'άρεσε και η σκηνή
με τον Jesse,τον White και τη γυναίκα του στο δείπνο.Ο Jesse είναι γλύκας:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
α ναι? θα το δω και εγώ αύριο τότε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
α ναι? θα το δω και εγώ αύριο τότε :D

Υπότιτλοι βγήκαν οπότε όποτε θέλεις το βλέπεις:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Μόλις είδα και το 6ο επεισόδιο.Κλασσικά:μου άρεσε πολύ :)

Μ'άρεσε και η σκηνή
με τον Jesse,τον White και τη γυναίκα του στο δείπνο.Ο Jesse είναι γλύκας:redface::D

και εγω το ειδα :)
μου αρεσε η σκηνη που ο Jesse ακουει τον Walt να σφυριζει αμεριμνος ενω πριν λιγο του ειχε πει πως δεν κοιμαται απο τις τυψεις για το παιδακι που σκοτωσαν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Το είδατε το 7;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγώ σήμερα θα τα δω και τα 2 μάλλον ..δεν το είδα ακόμα το 6ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
εγώ σήμερα θα τα δω και τα 2 μάλλον ..δεν το είδα ακόμα το 6ο

Αλήθεια;Εγώ δεν μπορώ να περιμένω.Τα βλέπω τη Δευτέρα με το που βγαίνουν οι αγγλικοί υπότιτλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το είδατε το 7;

Tο είδα.
Αυτά με τον Walter, τον Jessie και τον Tod για εμένα ήταν αναμενόμενα. Τώρα αυτό που έγινε με τον Mike δεν το περίμενα. Και ήταν ένας απο τους αγαπημένους μου χαρακτήρες ρε γαμώτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Tο είδα.
Αυτά με τον Walter, τον Jessie και τον Tod για εμένα ήταν αναμενόμενα. Τώρα αυτό που έγινε με τον Mike δεν το περίμενα. Και ήταν ένας απο τους αγαπημένους μου χαρακτήρες ρε γαμώτο.

Και μένα μου άρεσε πάρα πολύ ο χαρακτήρας του Mike αλλά τι να κάνουμε...εσύ που συμπαθείς το τέρας να τα βλέπεις:mad::P!Κατά τα άλλα ναι οκ αναμενόμενα ήταν όπως είπες.Τίποτα το φοβερό αλλά πολύ ωραίος ο τρόπος που τα δίνει.Α μου άρεσε πολύ η σκηνή στο τέλος που ο Walter συνειδητοποίησε ότι έκανε ουσιαστικά βλακεία και μπορούσα να βρει τα ονόματα και από την άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και μένα μου άρεσε πάρα πολύ ο χαρακτήρας του Mike αλλά τι να κάνουμε...εσύ που συμπαθείς το τέρας να τα βλέπεις:mad::P!Κατά τα άλλα ναι οκ αναμενόμενα ήταν όπως είπες.Τίποτα το φοβερό αλλά πολύ ωραίος ο τρόπος που τα δίνει.Α μου άρεσε πολύ η σκηνή στο τέλος που ο Walter συνειδητοποίησε ότι έκανε ουσιαστικά βλακεία και μπορούσα να βρει τα ονόματα και από την άλλη.

Πραγματικά έχει αρχίσει να μου την δίνει και εμένα πλέον. Ειδικότερα στα δύο τελευταία επισόδια. Όντως η τελευταία σκηνή ήταν καταπληκτική. Στο επόμενο επισόδιο προβλέπεται μακελειό απ'ότι είδα στο promo.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Πραγματικά έχει αρχίσει να μου την δίνει και εμένα πλέον. Ειδικότερα στα δύο τελευταία επισόδια. Όντως η τελευταία σκηνή ήταν καταπληκτική. Στο επόμενο επισόδιο προβλέπεται μακελειό απ'ότι είδα στο promo.

Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά:devil:(και η αδερφή μου το ίδιο είπε για το προηγούμενο επεισόδιο,ειδικά στη σκηνή που σφύριζε κι τον άκουσε ο Jesse.)!Κι εγώ το ίδιο πιστεύω αν και δεν έχω δει κάτι.Περιμένω κίνηση από τον Frank πάντως.Τίποτα δεν έχει κάνει ακόμα,πέρα από αυτό με τον Mike εντάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αρκετά αδιάφορο το 6ο επεισόδιο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top