Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,835 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,074 μηνύματα σε 78,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 573 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχέδιο στις πανελλήνιες

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 21:20, 31-07-12:

Εμεις ξεκιναμε φροντιστηριο μαζι με το σχολειο(μονο σχεδιο αρχιζω με το που μπει ο σεπτεμβρης) και θα κανουμε επαναληψη μιγαδικους και μετα 1-2 διαγωνισματα(για αλλα μαθηματα δεν ξερω) οποτε μας εχουν αφησει αρκετο καιρο. ελεγα να τα κανω τωρα στην 'αρχη' για να μην σκεφτομαι οτι τα εχω και εχω χρονο για τα παντα! ξερετε ποσες ωρες εχει η μερα?! ολα χωρανε!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g1wrg0s : 25-09-12 στις 21:33.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

hakuna matata23

Μαθητής Γ' λυκείου

H hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H hakuna matata23 έγραψε: στις 21:54, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dhmh
Εμεις ξεκιναμε φροντιστηριο αρχες σεπτεμβρη (σχεδιο με το που μπει ο σεπτεμβρης) και θα γραψουμε 2 διαγωνισματα στους μιγαδικους, αφου κανουμε πρωτα επαναληψη(στα αλλα μαθηματα δεν ξερω). σκεφτομαι να τα κανω τωρα στην 'αρχη' για να μην σκεφτομαι οτι τα εχω.....εξαλλου ολα χωρανε καλε! ξερετε ποσες ωρες εχει η μερα?
ελααααααα εμεις σχεδιο ξεκιναμε οκτωβρη
Παράθεση

Rainbowarrior

Φοιτητής

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε: στις 22:04, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από hakuna matata23
ελααααααα εμεις σχεδιο ξεκιναμε οκτωβρη
Μην αγχώνεσαι. Μια συμμαθήτριά μου ξεκίνησε -για πρώτη φορά- σχέδιο τα Χριστούγεννα, και τα πήγε ικανοποιητικά καλά στις εξετάσεις, φέτος. Έγραψε περίπου 14 στο ελεύθερο και άλλο τόσο στο γραμμικό.
Έχεις καιρό μπροστά σου.
Παράθεση

hakuna matata23

Μαθητής Γ' λυκείου

H hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H hakuna matata23 έγραψε: στις 23:14, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από nafasskataa
Μην αγχώνεσαι. Μια συμμαθήτριά μου ξεκίνησε -για πρώτη φορά- σχέδιο τα Χριστούγεννα, και τα πήγε ικανοποιητικά καλά στις εξετάσεις, φέτος. Έγραψε περίπου 14 στο ελεύθερο και άλλο τόσο στο γραμμικό.
Έχεις καιρό μπροστά σου.
οχι οχιι δεν το λεω για αυτο..κανω και τωρα θερινα μαθηματα.απλα πεμπτη σταματαμε και ξεκιναμε σε 2 μηνες και θα μου λειψει
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.

H Dhmh έγραψε: στις 23:50, 31-07-12:

εμενα αυτο που σιγουρα δεν μου λειπει καθολου ειναι τα πηγαινε-ελα με το καραβι!!:Ρ
1
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 00:25, 01-08-12:

εμενα αυτο που σιγουρα δεν μου λειπει καθολου ειναι τα πηγαινε-ελα με το καραβι!!:Ρ
Πηγαινοέρχεσαι με το καράβι για να κάνεις σχέδιο; ΗΡΩΑΣ
1
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 01:58, 01-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από AggelikiAngy
Πηγαινοέρχεσαι με το καράβι για να κάνεις σχέδιο; ΗΡΩΑΣ
μια ωρα περιπου με το καραβι πηγαινε και αλλη μια ελα
Αν το σκεφτεις ειμαι τυχερη! 1. Υπαρχουν ατομα που και στην Αθηνα να μενουν, να χανουν περισσοτερη ωρα στις μετακινησεις τους. Εγω τουλαχιστον μπορω να διαβαζω και λιγο στο καραβι 2. Νομιζω το καλοκαιρι υπαρχουν παιδια απο νησια που ερχονται και μενουν στην αθηνα(φευγουν απο το σπιτι τους) για να κανουν σχεδιο. Εχει φροντισει βλεπεις το κρατος για ισα δικαιωματα προετοιμασιας για τις εξετασεις
1
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 02:03, 01-08-12:

μια ωρα περιπου με το καραβι πηγαινε και αλλη μια ελα
Αν το σκεφτεις ειμαι τυχερη! 1. Υπαρχουν ατομα που και στην Αθηνα να μενουν, να χανουν περισσοτερη ωρα στις μετακινησεις τους. Εγω τουλαχιστον μπορω να διαβαζω και λιγο στο καραβι 2. Νομιζω το καλοκαιρι υπαρχουν παιδια απο νησια που ερχονται και μενουν στην αθηνα(φευγουν απο το σπιτι τους) για να κανουν σχεδιο. Εχει φροντισει βλεπεις το κρατος για ισα δικαιωματα προετοιμασιας για τις εξετασεις
Πράγματι! Πάντως χαρά στο κουράγιο σου! Και στην περιοχή μου αν κάποιος θέλει σχέδιο πρέπει να πάει σε μια άλλη περιοχή.
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 02:05, 01-08-12:

Πράγματι! Πάντως χαρά στο κουράγιο σου! Και στην περιοχή μου αν κάποιος θέλει σχέδιο πρέπει να πάει σε μια άλλη περιοχή.
Σκεψου και το αλλο. Ποιος στην Γ΄ Λυκειου εχει την δυνατοτητα για 'ταξιδακι' καθε εβδομαδα?? που μενεις?
Παράθεση

Νηρηίς

Φοιτητής

H Νηρηίς έγραψε: στις 02:11, 01-08-12:

Σκεψου και το αλλο. Ποιος στην Γ΄ Λυκειου εχει την δυνατοτητα για 'ταξιδακι' καθε εβδομαδα?? που μενεις?
Τυχερή. Εγώ δεν μένω σε νησί, αλλα δεν έκανα σχέδιο και δεν χρειαζόμουν μετακινήσεις Σου εύχομαι καλή επιτυχία
Παράθεση

Dhmh

Μαθητής Γ' λυκείου

H Dhmh έγραψε: στις 02:21, 01-08-12:

Τυχερή. Εγώ δεν μένω σε νησί, αλλα δεν έκανα σχέδιο και δεν χρειαζόμουν μετακινήσεις Σου εύχομαι καλή επιτυχία
Σε ευχαριστω πολυ, επισης
Το κανω ηδη εναν χρονο και εχω επιζησει
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    fotinipapa

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Επιτυχία στις πανελλήνιες - Από αδαμαντια52071
      Το θέμα έχει λάβει 342 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-12-16 στις 11:56.
    • Μπαίνουν εύκολα 20 στις πανελλήνιες; - Από JohnLegend88
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-07-16 στις 01:41.
    • Γεωμετρία στις πανελλήνιες; - Από Dias
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-01-15 στις 22:47.
    • Πρόχειρο στις πανελλήνιες - Από atheodor
      Το θέμα έχει λάβει 57 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-12 στις 00:42.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα