Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,524 εγγεγραμμένα μέλη και 2,459,758 μηνύματα σε 78,044 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 336 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εσύ πού ήσουν "περήφανε" Ελληνάρα;

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 16:56, 09-08-12:

«Περήφανε» Ελληναρά, αυτό το κείμενο απευθύνεται σ’ εσένα. Εσένα που ξαφνικά πιστεύεις πως…ξύπνησες!
Από δω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερινύς : 09-08-12 στις 17:01. Αιτία: spoiler tag
3
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

dimdimi

Νεοφερμένος

Ο dimdimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O dimdimi έγραψε: στις 18:23, 14-10-18:

Το μόνο που μου τη "σπάει" με κάτι τέτοιες διακηρύξεις, είναι πως παρ' όλο που απευθύνονται δήθεν σε κάποιον τρίτο, έχουν αυτό το γνωστό αλάνικο ύφος των α/α, που μας αρέσει αισθητικά σε όσους αράζουμε Δερβενίων και Στρέφη, αλλά δεν πρόκειται να ξυπνήσουν ποτέ κανέναν βολεμένο μικροαστό. Preaching to the converted, με άλλα λόγια.
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 676 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 00:38, 15-10-18:

Δεν εκατσα καν να διαβασω ολο το κειμενο, παρολο που εχει καποια σωστα point ειναι τοσο σιχαμερο σε παρα πολλα σημεια(ελεος ποσο τραγικοι ειμαστε που εχουμε θεοποιησει την αναρχια που καθε κτηριο εχει γινει κ**** απο ενα Α).. Απο την αρχη βρωμαγε vibes vice. Το οτι εκατσε καποιος να το γραψει μου θυμιζει την παροιμια εδω ο κοσμος καιγεται και η παρθενα πλενεται.
1
1
Παράθεση

The Mountain

Φοιτητής

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) . Έχει γράψει 316 μηνύματα.

O The Mountain έγραψε: στις 13:31, 15-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από Unseen skygge
μου θυμιζει την παροιμια εδω ο κοσμος καιγεται και η παρθενα πλενεται.
Δυστυχώς ο κόσμος δεν καίγεται όσο θα έπρεπε(μεταφορικά και κυριολεκτικά).
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια