Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
τελικα δεν με ξυπνησε:P ξυπνησα μονη μου απο εφιαλτη-.-
ξεκινησα να κανω σχεδιο επιτελους! μπραβο δημητρα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο να ξυπνάς απο εφιάλτη ή απο την μάνα σου για να διαβάσεις; :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ευχαριστώ!
Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο να ξυπνάς απο εφιάλτη ή απο την μάνα σου για να διαβάσεις; :hmm::hmm:
χαχαχα παντως ο συγκεκριμενος εφιαλτης με εκανε να κατσω να διαβασω;) αν και εχω δει πολλους, το πηρα επιτελους αποφαση:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Η δικιά μου άρχισε από τώρα να μου σερβίρει φρουτοσαλάτες στο δωμάτιο ,λες και ξαφνικά από τότε που άρχισε το φροντιστήριο μου έχουν πέσει τα χέρια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ξυπνάς το πρωί(όταν δεν έχεις μάθημα) και το πρώτο πράγμα που έρχεται να σου χαλάσει τη διάθεση είναι Η σκέψη ότι έχεις διάβασμα.....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ ΑΥΤΗ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ξυπνάς το πρωί(όταν δεν έχεις μάθημα) και το πρώτο πράγμα που έρχεται να σου χαλάσει τη διάθεση είναι Η σκέψη ότι έχεις διάβασμα.....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΖΩΗ ΑΥΤΗ...
να σκεφτεσαι την ζωη μετα απο αυτο! του χρονου εννοω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ το συζητάτε και είναι νωρίς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αν κουραζοσαστε με τις πανελληνιες,τι θα κανετε οταν θα φτασετε στα 35 που οι περισσοτεροι θα εχετε πενταπλασιες υποχρεωσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Αν κουραζοσαστε με τις πανελληνιες,τι θα κανετε οταν θα φτασετε στα 35 που οι περισσοτεροι θα εχετε πενταπλασιες υποχρεωσεις;
ποιος κουραζεται?? το εχουμε ξαναπει. εμεις αγαπαμε πανελληνιες!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αν κουραζοσαστε με τις πανελληνιες,τι θα κανετε οταν θα φτασετε στα 35 που οι περισσοτεροι θα εχετε πενταπλασιες υποχρεωσεις;
Συγκριση ανομοιων πραγματων εντελως δεν μπορω να δεχθω οτι εστω ουτε ενα ατομο υπαρχει που δεν κουραστηκε στις πανελληνιες εχοντας στοχο μια αξιοπρεπη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αν κουραζοσαστε με τις πανελληνιες,τι θα κανετε οταν θα φτασετε στα 35 που οι περισσοτεροι θα εχετε πενταπλασιες υποχρεωσεις;

Άκου ξανθουλη, αν εσύ για οποιοδήποτε λόγω δεν τα πηγές καλά στις πανελλήνιες δεν σου φταίει κανείς μας για να φέρεσαι με τόση εμπάθεια. Το λέω όχι μόνο για αυτήν άλλα και για άλλες δημοσιεύσεις σου που έχω δει επί του θέματος. Καλή σου μερα. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται... Γύρισε ο μπαμπάς μου και μου έφερε δωράκι από τον φυσικό μου τα θέματα των ομογενών από το 2002 μέχρι το 2011! Δεν μου 'φταναν τα θέματα των κανονικών εξετάσεων... :-\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Δεν εχει μπει καλα καλα ο σεπτεμβριος,και εσεις απο τωρα ξυπνατε νωρις το πρωι και διαβαζετε αλογιστα?ΛΟΛ,εξτρα φειλ.

Μην κλαψουριζετε ομως :)


Άκου ξανθουλη, αν εσύ για οποιοδήποτε λόγω δεν τα πηγές καλά στις πανελλήνιες δεν σου φταίει κανείς μας για να φέρεσαι με τόση εμπάθεια. Το λέω όχι μόνο για αυτήν άλλα και για άλλες δημοσιεύσεις σου που έχω δει επί του θέματος. Καλή σου μερα. :-)

Μα εχει δικαιο.Οι πανελληνιες ειναι μια απλη δοκιμασια.Αμα απο τωρα γκρινιαζετε τι θα κανετε στο μελλον?Και εξαλλου δεν ειναι υποχτρεωτικες,αμα δεν τις θελετε,δεν δινετε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
@evangelie
Εύκολα είναι, πρώτα αυτά να λύσεις και μετά των "κανονικών".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μα εχει δικαιο.Οι πανελληνιες ειναι μια απλη δοκιμασια.Αμα απο τωρα γκρινιαζετε τι θα κανετε στο μελλον?Και εξαλλου δεν ειναι υποχτρεωτικες,αμα δεν τις θελετε,δεν δινετε ;)
Αλλο οτι ειναι μια απλη δοκιμασια αλλο οτι δεν χρειαζεται μια καποια κουραση οχι τωρα κυριως αλλα στην διαρκεια της χρονιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Οποιος δεν γουστάρει να ακούει την "κλάψα" να μην παρακολουθεί το topic....

Καλημέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αγαπητή evangelie συμπάσχω...Χθες στο φροντιστήριο μαs έδωσαν τα corpus(τα ευαγγέλια) και μπορώ να πω ότι είναι πάρα μα πάρα πολύ τροφαντούλικα:book:.Καταρραμένο εκπαιδευτικό σύστημα τώρα μας κλέβεις και τα καλοκαίρια μας:mpinelik:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ντάξει μωρέ, τι είναι μια χρονιά για να εξασφαλίσεις την υπόλοιπη ζωή σου?
(Βασικά όχι ακριβώς εξασφαλίσεις, αφού τα πράγματα στην Ελλάδα είναι *** αλλά λέμε τώρα!)
Αισιδοξία, καφές και είμαστε έτοιμοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Άκου ξανθουλη, αν εσύ για οποιοδήποτε λόγω δεν τα πηγές καλά στις πανελλήνιες δεν σου φταίει κανείς μας για να φέρεσαι με τόση εμπάθεια. Το λέω όχι μόνο για αυτήν άλλα και για άλλες δημοσιεύσεις σου που έχω δει επί του θέματος. Καλή σου μερα. :-)
Δεν σας φερομαι με καμια εμπαθεια.Ισα ισα ,γνωριζω απο πρωτο χερι την κατασταση την οποια περνατε.Απλως,το θεωρω ανωφελο να γκρινιαζετε για κατι που εσεις επιλεξατε.Μπορουσατε να μην δωσετε πανελληνιες αφου υπαρχει και αυτη η επιλογη ,αλλα απο τη στιγμη που εχετε θεσει ενα στοχο,η γκρινια μονο εμποδιο θα σας σταθει.Ολα αυτα σας τα λεω,για να βοηθησω,αλλα επειδη δεν χαιδευω αυτια νομιζετε οτι σας κοροιδευω.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top