Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ναι γενετικό υλικό.

Δεν μου τραβάει το ενδιαφέρον για κάποιο λόγο. Αν είναι έτσι μέχρι το τέλος θα κόψω φλέβα.
εμενα ο καθηγητης με πορωσε:redface: βασικα προσπαθουσα παρ'οτι ειναι λιγο βαρετος,να κρεμομαι απο τα χειλη του και ειχα πορωθει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kαποια Νεφ

Νεοφερμένος

Η Nεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ναι γενετικό υλικό.

Δεν μου τραβάει το ενδιαφέρον για κάποιο λόγο. Αν είναι έτσι μέχρι το τέλος θα κόψω φλέβα.

Νομίζω γίνεται πιο ενδιαφέρουσα, από την άποψη ότι το γενετικό υλικό έχει βασικές αρχές για τα επόμενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Απ' τη μια είμαι χαρούμενος για την κολλητή μου που πέρασε οικονομικό στον Βόλο, απ' την άλλη είμαι κάπως γιατί έχασε Θεσσαλονίκη για 10, (συγνώμη για τη λέξη), γαμημένα μόρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εισαγωγή του Πρωταγόρα?

σωκράτης, πλάτωνας απο εισαγωγη εισαγωγη και μετά απο κείμενα την εισαγωγή του πρωταγόρα ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Απ' τη μια είμαι χαρούμενος για την κολλητή μου που πέρασε οικονομικό στον Βόλο, απ' την άλλη είμαι κάπως γιατί έχασε Θεσσαλονίκη για 10, (συγνώμη για τη λέξη), γαμημένα μόρια....

Κρίμα ρε... άκου για 10 μόρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
εμενα ο καθηγητης με πορωσε:redface: βασικα προσπαθουσα παρ'οτι ειναι λιγο βαρετος,να κρεμομαι απο τα χειλη του και ειχα πορωθει:redface:
Και ο δικός μου ξέρει για τι μιλάει ρε παιδί μου. Δηλαδή την ξέρει την δουλειά του, αλλά δεν με έχει "καθιλώσει" όπως ο φυσικός και ο μαθηματικός.
Νομίζω γίνεται πιο ενδιαφέρουσα, από την άποψη ότι το γενετικό υλικό έχει βασικές αρχές για τα επόμενα..

Μακάρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Και ο δικός μου ξέρει για τι μιλάει ρε παιδί μου. Δηλαδή την ξέρει την δουλειά του, αλλά δεν με έχει "καθιλώσει" όπως ο φυσικός και ο μαθηματικός.


Μακάρι.
προσπαθησε ισως να κοιταξεις-ψαξεις και εξωτερικες πηγες;) (οχι μονο το βιβλιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jane anto

Νεοφερμένος

Η jane anto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εγώ ήθελα να πάρω φυσική γενικής ,αλλά δεν υπάρχει τμήμα στο φροντιστήριο και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα για ιδιαίτερα:(.Επομένως θα έχω να αποστηθίζω δύο βιολογίες....

πφφφφ σε καταλαβαινω...κριμα ειναι γιατι η φυσικη ειναι πολυ πολυ ευκολη...ομως και η βιολογια δεν ειν κακηηη:P:P:P:P μν φοβασαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ή μπορεί να κάνει μαθηματικά γεν που το κάνουν όλα τα φροντ και είναι εύκολα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jane anto

Νεοφερμένος

Η jane anto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ή μπορεί να κάνει μαθηματικά γεν που το κάνουν όλα τα φροντ και είναι εύκολα :)

και εγω αυτο εκανα .. ειμαι θετικη και πηρα μαθηματικα και αοθ :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το θέμα είναι και πάλι ανοιχτό. Σας παρακαλούμε οι συζητήσεις για συγκεκριμένα μαθήματα να γράφονται στα αντίστοιχα θέματα. Μπορείτε να τα αναζητείτε στην εξής κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Το καλό είναι ότι ο φυσικός μου στο σχολείο θα με στηρίξει 100/100 αν επιλέξω να πάρω φυσική γενικής.Αντίθετα,ο φυσικός του φροντιστηρίου επιμένει να πάρω βιολογία γιατί λέει βιολογία ότι διαβάζεις γράφεις.Εγώ όμως πιστεύω ότι θα πέσουν το ίδιο ζόρικα θέματα σε όλα τα γενικής...Και τα θέματα που έγραψε η χρονιά του 94 βιολογία γενικής έκαψαν πολύ κόσμο...

Νεφέλη άσχετο αλλά πρέπει να σου πω ότι λατρεύω την εικονίτσα του προφίλ σου!BAZINGA:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το καλό είναι ότι ο φυσικός μου στο σχολείο θα με στηρίξει 100/100 αν επιλέξω να πάρω φυσική γενικής.Αντίθετα,ο φυσικός του φροντιστηρίου επιμένει να πάρω βιολογία γιατί λέει βιολογία ότι διαβάζεις γράφεις.Εγώ όμως πιστεύω ότι θα πέσουν το ίδιο ζόρικα θέματα σε όλα τα γενικής...Και τα θέματα που έγραψε η χρονιά του 94 βιολογία γενικής έκαψαν πολύ κόσμο...

Νεφέλη άσχετο αλλά πρέπει να σου πω ότι λατρεύω την εικονίτσα του προφίλ σου!BAZINGA:P
Ό,τι θέλεις εσύ θα επιλέξεις κι ασ' τους αυτούς να χτενίζονται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εχθες ενιωσα μια περιεργη χαρα οταν εβλεπα ολα αυτα τα παιδια που πετυχαν τον στοχο τους να χαιρονται και στεναχωρηθηκα που ειδα παιδια να μην περνανε:/ οποοτε...θελω τοσο πολυ να τα δωσω ολα ωστε να μην απογοητευτω και να νιωσω κι εγω αυτο το (περιεργο) αισθημα χαρας!!! :D
Καλη συνεχεια-αρχη σε ολους μας!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Το φροντιστήριο να ακούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εχθες ενιωσα μια περιεργη χαρα οταν εβλεπα ολα αυτα τα παιδια που πετυχαν τον στοχο τους να χαιρονται και στεναχωρηθηκα που ειδα παιδια να μην περνανε:/ οποοτε...θελω τοσο πολυ να τα δωσω ολα ωστε να μην απογοητευτω και να νιωσω κι εγω αυτο το (περιεργο) αισθημα χαρας!!! :D
Καλη συνεχεια-αρχη σε ολους μας!!! :)

Πραγματικά το βλέπω και ανυπομονώ να δώσω και εγώ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Το καλό είναι ότι ο φυσικός μου στο σχολείο θα με στηρίξει 100/100 αν επιλέξω να πάρω φυσική γενικής.Αντίθετα,ο φυσικός του φροντιστηρίου επιμένει να πάρω βιολογία γιατί λέει βιολογία ότι διαβάζεις γράφεις.Εγώ όμως πιστεύω ότι θα πέσουν το ίδιο ζόρικα θέματα σε όλα τα γενικής...Και τα θέματα που έγραψε η χρονιά του 94 βιολογία γενικής έκαψαν πολύ κόσμο...

Νεφέλη άσχετο αλλά πρέπει να σου πω ότι λατρεύω την εικονίτσα του προφίλ σου!BAZINGA:P
H δικια μου συμβουλη ειναι να παρεις μια μαργαριτα και να τη μαδησεις,για να δεις αν θα επιλεξεις φυσικη ή βιολογια γενικης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Να τη μαδήσω δεν ξέρω αλλά ίσως να παραγγείλω μια για να τη
πιω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
αφήστε παιδιά,εμένα οι γονείς μου από τώρα μπήκαν στο κλίμα...τους έχω ικανούς να πάνε από σεπτέμβρη να μου βρουν και σπίτι εκεί που θέλω να μπω..χαχα :P
ανυπομονούν (ελπίζουν περισσότερο) να με δούνε έτσι χαρούμενη και εμένα του χρόνου...αλλά πάνω απ'όλα για'μένα μου λένε να το κάνω..
τώρα έχω περισσότερη όρεξη από ποτέε :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

debbieduck

Νεοφερμένος

Η debbieduck αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Παιδιά εγώ που έχω ψιλορίξει μια ματιά και στα επόμενα κεφάλαια βιολογία κατεύθυνσης,μπορώ να πω ότι το πέμπτο κεφάλαιο(μενδελική κληρονιμικότητα) μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.'Ισως φταίει που είμαι καμένο θετικούλι:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top