Μεταπτυχιακό στην ΑΣΠΑΙΤΕ στις Επιστήμες της Εκπαίδευσης

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Με έχουν καλέσει για συνέντευξη στο παραπάνω μεταπτυχιακό πρόγραμμα, αλλά δεν ξέρω αν θα το παρακολουθήσω, καθώς δεν ξέρω αν αξίζει να δώσει κανείς τόσα πολλά δίδακτρα ! Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται; Το παρακολουθεί κανείς; Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εquilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Άν δεν κάνω λάθος, η αδελφή της κοπέλας μου, πρέπει να παρακολουθεί το εν λόγω μεταπτυχιακό. Άν θες μπορώ να κάνω το κόπο και να την ρωτήσω να μου δώσει πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Αν είναι εύκολο!! Ευχαριστώ πολύ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εquilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Αν είναι εύκολο!! Ευχαριστώ πολύ!!
Ωραία. Ελπίζω μόνο να μην έχει φύγει για διακοπές η αδελφή της.:whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manosthegreek

Νεοφερμένος

Ο manosthegreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ξέρει κανείς τελικά κάτι επ' αυτού ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top