Σχολή Αστυφυλάκων

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Παιδια γεια σας ! Εχω βγαλει 16301 μορια στο 5ο και αστυφηλακων ειχε 15093 τι λετε θα περασω εκει? Υπαρχει κανεις αλλος για αστυφυλακας εδς μεσα? ΠΕριμενω απαντηση σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Με τα τσαρούχια περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σιγουρα πιστευω περνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μακαρι ρε παιδια! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ σε εσας και να 'στε καλα

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πηγα σημερα στα ψυχοτεχνικά για αστυφυλακας. Δεν ειναι οπως παλια πολες ερωτησεις σε λιγο χρονικο διαστημα. Αρχικα ζωγραφηζεις εναν αντρα και μετα μια γυνεκα και μετα γραφεις τα ελλατωματα σου και τα πρωτερηματα και περνας μετα απο συνενευξη. Εκει ειναι 2 ψυχολογοι και σε γελουν επιτηδες σε κανουν μορφασμους και γενικα τα εχουν δυσκολεψει. Εχει σημασια τι ελλατωματα γραφεις εγω εγραψα πισματαρης. Και στην συνεντευξη ρωτουν τι ενοιεις πισματαρης γιατι εισαι πισματαρης . Μια συμβουλη ειναι οτι πρεπει να μην λες αληθεια και να καταλαβενεις τι θελουν να απαντησεις
Eρωτησεις:
-Γιατι θες να γηνεις αστυφυλακας (ολοι απαντουν το ιδιο αποκατασταση παιδικο ονειρο ειναι παγιδα ερωτηση)
-τα χομποι σου
-εχεις φηλους δεσμο?

Μια συμβουλη απο εμενα να μην ειστε ουτε πρωτος ουτε τελευταιος
γιατι ολοι απανταν τα ιδια και τον τελευτεο τον πιεζουν και γελουν μαζι του (οπως εγω)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έφτασε εκεί πάνω η αστυφηλάκων? WOW Όταν έδινα εγώ ήταν στα 12000 κάτι μόρια. Άνετα περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ιορδάνη δεν υπάρχει περίπτωση να μην περάσεις.....έχεις βγάλει τουλάχιστον 1000μόρια παραπάνω....δεν χρειαζόταν καν να ρωτήσεις....Όσο για τις ψυχοτεχνικές μόνο αυτά σε ρωτάνε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
θαναση ρωτανε ακομα γιατι θελεις να φυγεις απο τους γωνεις σου και μετα αν σε δουν προβληματικο λενε δικα τους. Παντως γελανε επιτηδες για να σε σπασουν τα νευρα και να δουν πως θα αντηδρασεις.

Χθες πηγα για τα ηγεονομικα 7 και 30 πηγα 9 και 3ο εφυγα. Ενοιτε πως δεν καθεσε με το boxer αλα τα βγαζεις ολα και μενεις γυμνος μπροστα σε αλλα 10 ατομα και σε εξεταζουν εναν ενα . Αμα εισαι χοντρος σε εξεταζουν υψος βαρος και κρινουν. Αμα εισαι χοντρος καλη απαντηση ειναι σε μια εβδομαδα τα χανω. Αυριο παω για αθληματα μακαρι να τα περασω και να μην ειναι πολυ αυστηρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
όχι ρε δεν είναι καθόλου αυστηρά...ξέρω πολλά παιδια που έχουν δώσει..δεν είναι τίποτα.Βέβαια καλό θα ήταν να έκανες καμιά μικρή προθέρμανση να δείς αν είσαι μέσα στις απαιτούμενες επιδόσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ενταξει παιδεια περασα τα αθληματα. Και σχετικα γρηγορα. Δεν εκανα πουθενα δευετερη προσπαθεια. Παιδια μην αγχωνεστε και 4.40 να κανεις το 1000 μετρα δεν πειραζει. Εξαλου εκει βλεπεις τους αλλους και δεν καταλαβενεις κουραση. Ειμαστε κανενα 25 ατομα οποτε το χρονομετρο αρχιζει οταν φυγει και ο τελευτεος εγω ειμουν δευτερος οποτε ειμουν καλα. Ενα κοριστι το κοψανε στο υψος εκανε 4 προσπαθεις και τιποτα. Η σφαιρα ειναι πολυ ευκολη. Εμενα συγκεκριμενα με τρομαζει πολυ τα 100 μετρα και στο τελος με ειπε με το ζορι αλλα τελικα με περασε ακομα λιγο δεν μπορουσα στο αλμα για μενα ειναι λιγο δυσκολο.

Ελπιζω να περασω μπατσος! να ειστε ολοι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-sTeV@-

Νεοφερμένος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πηγα σημερα στα ψυχοτεχνικά για αστυφυλακας. Δεν ειναι οπως παλια πολες ερωτησεις σε λιγο χρονικο διαστημα. Αρχικα ζωγραφηζεις εναν αντρα και μετα μια γυνεκα και μετα γραφεις τα ελλατωματα σου και τα πρωτερηματα και περνας μετα απο συνενευξη. Εκει ειναι 2 ψυχολογοι και σε γελουν επιτηδες σε κανουν μορφασμους και γενικα τα εχουν δυσκολεψει. Εχει σημασια τι ελλατωματα γραφεις εγω εγραψα πισματαρης. Και στην συνεντευξη ρωτουν τι ενοιεις πισματαρης γιατι εισαι πισματαρης . Μια συμβουλη ειναι οτι πρεπει να μην λες αληθεια και να καταλαβενεις τι θελουν να απαντησεις
Eρωτησεις:
-Γιατι θες να γηνεις αστυφυλακας (ολοι απαντουν το ιδιο αποκατασταση παιδικο ονειρο ειναι παγιδα ερωτηση)
-τα χομποι σου
-εχεις φηλους δεσμο?

Μια συμβουλη απο εμενα να μην ειστε ουτε πρωτος ουτε τελευταιος
γιατι ολοι απανταν τα ιδια και τον τελευτεο τον πιεζουν και γελουν μαζι του (οπως εγω)

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!
Κάποτε ήθελα να περάσω μπάτσος,τελικά άλλαξα γνώμη,πλέον έχω κάνει άλλες επιλογές.Πάντως από αυτά που διάβασα για τα ψυχοτεχνικά δε θα ήθελα ποτέ να βρισκομαι σε αυτή τη θέση.Έχω μια χι-ψι (ηλίθια,πείτε την όπως θέλετε) περηφάνια που δε θα μου επέτρεπε να απαντώ σε τέτοιες βλακείες.Άκου εκεί να γράφεις τα προτερήματα και τα ελαττώματα σου.Δουλειά τους είναι να σε ψυχολογήσουν οι ίδιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Όπου "περηφάνια" βάλε "αξιοπρέπεια" και είσαι μέσα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philosophos

Νεοφερμένος

Ο philosophos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πλωμάρι (Λέσβος). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
και να θες να σε κοψουν στις προκαταρκτικες πτων αστυφυλακων δεν γινεται...μην τα φοβιζεις τα παιδια...ξερει κανεις αν θα λειτουργησει φετος η σχολη αστυφυλακων στο μαρουσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και να θες να σε κοψουν στις προκαταρκτικες πτων αστυφυλακων δεν γινεται...μην τα φοβιζεις τα παιδια...ξερει κανεις αν θα λειτουργησει φετος η σχολη αστυφυλακων στο μαρουσι?


απ'οτι ξερω δεν υπαρχει πλεον σχολη αστυφυλακων στην Αθηνα μονο αξιωματικων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Από αυτήν την δευτέρα που ερχετε (25 αυγουστου) έως Τετάρτη οι βάσεις για ΑΕΙ και ΤΕΙ
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ εβδομάδα- το αργότερο έως την Τετάρτη- αναμένεται να ανακοινωθούν από το υπουργείο Παιδείας οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και τα ΤΕΙ, δίνοντας έτσι τέλος στην αγωνία χιλιάδων υποψηφίων και των γονέων τους.
Σύμφωνα με πληροφορίες δεν αποκλείεται η ανακοίνωση να γίνει και νωρίτερα από τα μέσα της εβδομάδας, αφού όμως πρώτα οι υπεύθυνοι του υπουργείου σιγουρευτούν ότι η επεξεργασία και η επαλήθευση των στοιχείων έχει γίνει σωστά. Υπενθυμίζεται ότι την περυσινή χρονιά είχαν ανακοινωθεί λανθασμένες βάσεις στις Στρατιωτικές Σχολές.
Οι έως τώρα εκτιμήσεις των ειδικών δείχνουν πάντως ότι στα τέσσερα από τα πέντε Επιστημονικά Πεδία θα σημειωθεί μικρή μείωση στις χαμηλότερες βάσεις εισαγωγής τους και στα ΑΕΙ και στα ΤΕΙ. Σε 44 υπολογίζονται τα πανεπιστημιακά τμήματα που θα απαιτήσουν περισσότερα από 18.000 μόρια. Ανάμεσά τους θα περιλαμβάνονται Τμήματα της Ιατρικής, του ΕΜΠ, της Νομικής Αθήνας και τα Παιδαγωγικά Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας και Θεσσαλονίκης. Τα δύο τελευταία μάλιστα για πρώτη φορά θα φτάσουν σε τέτοια επίπεδα.
Στο 1ο πεδίο πάντως- το μοναδικό με ανοδικές τάσεις- εκτιμάται ότι η βάση εισαγωγής θα είναι πάνω από 11.700 μόρια στα ΑΕΙ και πάνω από 10.650 στα ΤΕΙ. Στο 2ο, κάτω από 11.250 στα ΑΕΙ και κάτω από 8.650 στα ΤΕΙ. Στο 3ο κάτω από 15.700 στα ΑΕΙ και κάτω από 11.750 στα ΤΕΙ. Στο 4ο, κάτω από 12. 300 και 8.450 σε ΑΕΙ και ΤΕΙ αντίστοιχα και στο 5ο κάτω από 13.550
και 8.500.
Δυσοίωνες είναι οι προβλέψεις τόσο για τον αριθμό των υποψηφίων που θα αποκλειστούν όσο και για τις κενές θέσεις στα ιδρύματα. Εκτιμάται πως φέτος θα μείνουν εκτός ιδρυμάτων περισσότεροι από 55.000 υποψήφιοι, ενώ περίπου 14.000 θα είναι οι κενές θέσεις κυρίως στα περιφερειακά ΤΕΙ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μην ξεχνάτε οτι μπορειτε να δειτε αν περασατε στις προκαταρτικές εξετάσεις αθληματα ψυχοτεχνικα και υγειονομικα και σας λει που περνατε..
Πατήστε εδώ
Κατάλληλοι-Ικανοί υποψήφιοι για Στρατιωτικές, Αστυνομικές Σχολές, Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού, Πυροσβεστική Ακαδημία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εμενα στο ικανοι οταν εβαλα τα στοιχεια μου εβγαλε απλα σχολη αξιωματικων και διπλα το 1 που ειναι γενικη σειρα........αυτο σημαινει οτι ειμαι και ικανος ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ΝΑΙ.. Εισαι ικανος μονο γιαυτή την σχολή
Παράξενο παντως που δεν σε εχει αστυφυλακων γεν. σειρα .. Εγω δηλωσα προτη προτημηση αστυφυλακων γεν. σειρα και με εχει εκει και αξιοωματικος και για ασυφυλακων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μην γράφετε με greeklish.

Όσοι μπείτε τελικά στη σχολή, φροντίστε να χειριστείτε σωστά την εξουσία που θα σας δοθεί στο μέλλον γιατί δυστυχώς πολλοί αστυνομικοί την καταχράζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω εχω ακουσει οτι τους κανουν πλυση εγκεφαλου εκει μεσα... δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αλλα προσωπικα δε το αποκλειω. Ή ισως γινεται στα ΜΑΤ αυτο, δε ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top