Σχολή Αστυφυλάκων

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Προς Γ Λυκείου

Παιδια γεια σας

Μηπως ξερετε ποτε ειναι η προθεσμια για αστυφυλακες
δηλ ποτε να κανω τα χαριτα πιστοποιητικα και τετοια

βγηκε προκυρηξη?

Ξερετε σε ποια σελιδα να κοιταξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
οχι καλη μου
2008 εγω θελω

ευχαριστω παντος
ρωτησα την αστυνομια και λει ποσ δε εχει ερθει ακομα η εγκυκλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Παντως τα παιδια στο σχολειο μου που ηθελαν τετοιες σχολες εκαναν τα χαρτια τους απο το Μαρτιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
για στρατιωτικές νομίζω έκαναν χαρτιά μάρτιο..για αστυνομία δεν γνωρίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
αστυνομίο 95 τοις εκατο δεν εχουν βγαλει ακομα προκήρυξη!
Πρώτα θα φτάσει στα τοπικά αστυνομικά τμήματα λένε,οπότε
αφού ο πατέρας δεν μου εχει πει τιποτα,αναμένουμε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Για αστυφυλάκων και αξιωματικών αναμένεται απο μέρα σε μέρα η προκήρυξη.

Σίγουρα το πρώτο μέρος που θα δημοσιευθεί θα είναι το site της Ελληνικής Αστυνομίας
www.mopo.gr


Το παρακάτω link οδηγεί απευθείας στη σελίδα με τις προκυρήξεις για το 2008
https://www.mopo.gr/main/Section.jsp?SectionID=15676
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostavros

Νεοφερμένος

Ο giostavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
βγήκε σήμερα η προκήρυξη για το ακαδημαικο έτος 2008-2009.
Οσοι πιστοί,σπεύστε στο λινκ του JeyTsav απο πάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
για να δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JeyTsav

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μέχρι της 11 Ιουνίου η προθεσμία!!
Αρκέτος καιρός!! Έχουμε χρόνο... Σαν ελληνάρες όμως όλους μας βλέπω τελευταία στιγμη :P

Ερώτηση: Έχω περίπου 2 βαθμούς μυωπία... Έχω πρόβλημα? Πόσο είναι το όριο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μπατσόνια μου εσείς!!!!:D:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν πειράζει μωρέ...Όσο οι ΕΛΑΣιτες παραμένουν δημόσια υπαλληλάκια καλά περνάνε. Νομίζω όμως οτι μετά το φιάσκο στη Θεσσαλονίκη και το φιάσκο στην Αλεξανδρούπολη, καθώς και το δικαιολογημένο ξέσπασμα του αρχηγού Τσιατούρα, οι ασφαλίτες θα καταλάβουν λίγο οτι πληρώνονται ακόμη και για να πεθάνουν, αν χρειαστεί. Μετά την πλήρη απαξίωση του σώματος, θα καταλάβουν πλέον οτι είναι όργανα τάξης και όχι δημόσιοι υπάλληλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.$h@rk

Νεοφερμένος

Ο Mr.$h@rk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Η φετεινή προκύρηξη της ΕΛ.ΑΣ. : www.ydt.gr

Εγώ κανονικά ανήκω στη κατηγορία γ. αλλά όπως βλέπετε παίρνει μόνο 1 άτομο.:'(
Πέρυσι η βάση της ειδ.κατ. ήταν 1674 και ο βαθμός του πρώτου ήταν 1709.Τι κάνω ρε παιδιά;
Το ρισκάρω ή χάνω το δικαίωμά μου και πάω με την γενική σειρά;
Η βάση της γεν.σειράς 1718 και του πρώτου 1961...
Eίναι πολύ σημαντικό για μένα.Thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιορδανης

Νεοφερμένος

Ο Ιορδανης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πιστευς πως θα ανεβουν οι βασεις αφου ζηταν λιγοτερους σε σχεση με περυσι εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Άρχισε με το να γίνεις κάτι άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasoulis_

Νεοφερμένος

Ο Tasoulis_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
To Red Bull επιτρέπεται?Γιάτι αλλιώς δεν βλέπω να περναώ τα 1000 μετρα
Το πολυ πολυ να κανω μια στάση για κανα τσιγαράκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ειναι πολυ τραγικη η εξεταση των αθληματων,,,,,,στο υψος αν δεν μπορεις στο χαμηλωνουν να περασεις.....

στα 1000 μετρα αρκει απλα να τερματησεις ανεξαρτητα απο χρονο.......

πιστεψε με κανεις δεν κοβεται σε αυτα......κοιτα να βγαλεις τα μορια και μην ανησυχεις για αυτα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trialos

Νεοφερμένος

Ο trialos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια ξερει καποιος ποτε περναμε αθληματα και ποτε τελειώνει η προθεσμια για τις ιατρικες εξετάσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niemann

Νεοφερμένος

Ο Niemann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Το τραγικό... Είχα δώσει κι εγώ για αστυνομία (ευτυχώς δεν την επέλεξα :D:D:D:D) και στα ψυχοτεχνικά τεστ (τα οποία είναι τελείως προσωπικά) κάτι κάφροι αντέγραφαν από άλλους :lol::lol::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια ξερει καποιος ποτε περναμε αθληματα και ποτε τελειώνει η προθεσμια για τις ιατρικες εξετάσεις?


λογικα οι ημερομηνιες βγαινουν οταν τελειωσουν οι εξετασεις των ενδοσχολικων........

οι ιατρικες που κανεις η εκανες τις δινεις την δευτερη μερα των εξετασεων......

πηγαινε στο αστυνομικο τμημα που εκανες την αιτηση και ζητα να σου πουν ποτε ειναι το τριημερο των εξετασεων σου......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top