Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

pinkoz

Νεοφερμένος

Η pinkoz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
επιτελουυυυυυς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αγγλικά 12,8! Ελεος....μεχρι κι εδώ αποκλιση... 70 και 58! Δε πιανω αγγλική για 27 μόρια :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αγγλικά 12,8! Ελεος....μεχρι κι εδώ αποκλιση... 70 και 58! Δε πιανω αγγλική για 27 μόρια :@
εγω 12.9...αριστευσαμε ολοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stef1991

Νεοφερμένος

Ο stef1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?? ξερει κανεις αν στα γαλλικα πρεπει να γραψεις πανω απο τν βαση για να περασεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
εγω 12.9...αριστευσαμε ολοι :P

Και στο facebook που διαβαζω όλοι απο 9-13 εχουν γράψει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Χαχαχαχα! 13,1 σας έφαγα λάχανο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
14.5 ΧΑΧΑ κοροιδα... :P θελω και μεταφραστικο τρομαρα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι?? ξερει κανεις αν στα γαλλικα πρεπει να γραψεις πανω απο τν βαση για να περασεις?

Αν θες σχολή που απαιτεί ειδικό μάθημα τα γαλλικά, τότε ναι, για να περάσεις πρέπει να έχεις γράψει πάνω από 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
τι επιπεδο εισαι στα αγγλικα???
προφισιενσυ, και το πηρα και με honour pass και δε θελω σχολια:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stef1991

Νεοφερμένος

Ο stef1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
βασικα για τν κοπελα μου ειναι :) εγραψε 15.250 στα αλλα μαθηματα και στα γαλλικα 10 ακριβως!! μ λεει οτι περναει γαλλικη φιλολογια επειδη εγραψε στη βαση...αλλα ρωτησα γιατι μου φαινεται λιγο περιεργο π.χ με 10 να περνας και με 9.9 να μην περνας...αλλα για να το λες εσυ κατι παραπανω θα ξερεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Ρε παιδια που ακριβώς μπαίνω για να τα δω???? Γιατί μου βγάζει πάλι τα αποτελέσματα που ήδη έχουμε...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Περνάει η κοπέλα σου, αν και θα χρειαστεί να διαβάσει πολύ για να αντεπεξέλθει στο επίπεδο της Γαλλικής Φιλολογίας, παρ'όλα αυτά συγχαρητήρια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stef1991

Νεοφερμένος

Ο stef1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευχαριστουμε πολυ!! :) καλη συνεχεια στις σπουδες σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ρε παιδια που ακριβώς μπαίνω για να τα δω???? Γιατί μου βγάζει πάλι τα αποτελέσματα που ήδη έχουμε...:/:

Μπαίνεις στο results.minedu.gov.gr και πατάς την τρίτη επιλογή "Αναζήτηση Βαθμολογίας υποψηφίων Ειδικών Μαθημάτων έτους 2012"
Βάζεις κανονικά τα στοιχεία σου και είσαι έτοιμη :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Μπαίνεις στο results.minedu.gov.gr και πατάς την τρίτη επιλογή "Αναζήτηση Βαθμολογίας υποψηφίων Ειδικών Μαθημάτων έτους 2012"
Βάζεις κανονικά τα στοιχεία σου και είσαι έτοιμη :)

πφφφ...έχει κολλήσει το κολο σύστημα και δεν μου βγάζει τη σελίδα για να βάλω τα στοιχεία μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
πφφφ...έχει κολλήσει το κωλο σύστημα και δεν μου βγάζει τη σελίδα για να βάλω τα στοιχεία μου...
Κάνε επανεκκίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orpheas

Νεοφερμένος

Ο Ορφέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγώ 17,1 παιδιά :P
Ο πρώτος βαθμολογητής 92, ο δεύτερος 79 και ο τρίτος 78 :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cookies&chips

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
17,9 Αγγλικα!

Πρεπει να χει γινει σφαγη παντως, γιατι πολλοι γνωστοι μου με proficiency και τα λοιπα πηραν 12-13!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top