Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδια οι βαθμολογιες των ειδικων μαθηματων βγαινουν μαζι με τις δικες μας?γιατι σημερα ακουσα οτι τελειωνουν 25 ιουνιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Παιδια οι βαθμολογιες των ειδικων μαθηματων βγαινουν μαζι με τις δικες μας?γιατι σημερα ακουσα οτι τελειωνουν 25 ιουνιου!
ε λογικα, γιατι αλλιως πως θα κανουν τα παδια που εδωσαν ειδικα μαθηματα το μηχανογραφικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Κι'όμως νομίζω ότι βγαίνουν αργότερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Κι'όμως νομίζω ότι βγαίνουν αργότερα....
Ναι ομως, καποιος που στοχευει μια σχολη που απαιτει ειδικο μαθημα, πως θα ξερει αμα μπορει να την δηλωσει και ποσα μορια εβγαλε συνολικα για να κανει αναλογως το μηχανογραφικο?

Δηλαδη περυσι, μετα βγηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αμα βγαινουξ μαζι ρε παιδια παμε για αρχες ιουλιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
σίγουρα θα πάμε αρχές Ιουλίου , πέρσι θυμάμαι τελειώσαμε 23 Μαίου και οι βαθμοί μας βγήκαν 23 Ιουνίου ..άρα και φέτος περίπου 1 μήνας θα μεσολαβήσει .... επιπλέον είχαμε φέτος το περιστατικό με τη Φυσική ( καθυστερησαν 2-3 μέρες την έναρξη της βαθμολόγησης ) + και τις εκλογές οπότε.... ααα και νομίζω ειδικά μαθήματα βγαίνουν μαζί με τα υπόλοιπα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Και όμως το έλεγξα και οι βαθμολογίες πέρσυ σε όλα τα μαθήματα βγήκαν 20/6 ενώ στα Αγγλικά που έδινα εγώ βγήκαν 26/6 !

Ορίστε το πρώτο post βαθμολογίας για όλα τα μαθήματα :

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2684891&postcount=3

Και ορίστε το πρώτο post βαθμολογίας για τα αγγλικά (ειδικό μάθημα) :

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2694266&postcount=502

Και μία απόδειξη ότι δεν είχαν βγεί τα αγγλικά μέχρι τις 26/6/2011 :

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2693565&postcount=496
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
γειαααα!!!

ξερει κανεις ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα των εδικων μαθηματων??

ΚΑΙΓΟΜΑΙ! ας μου πει καποιοοος!! :crazy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
γειαααα!!!

ξερει κανεις ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα των εδικων μαθηματων??

ΚΑΙΓΟΜΑΙ! ας μου πει καποιοοος!! :crazy: :jumpy:

Στο Βήμα γράφει ότι η ανακοίνωση θα γίνει το συντομότερο δυνατό.... πιστεύω μία-μιάμιση εβδομάδα θα τους πάρουν τα ειδικά....

**κι εγώ καίγομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Στο Βήμα γράφει ότι η ανακοίνωση θα γίνει το συντομότερο δυνατό.... πιστεύω μία-μιάμιση εβδομάδα θα τους πάρουν τα ειδικά....

**κι εγώ καίγομαι!!

καταλαβα... δηλαδη αρχες ιουλιου???


εσυ για που θελεις αν επιτρεπεται ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
καταλαβα... δηλαδη αρχες ιουλιου???


εσυ για που θελεις αν επιτρεπεται ???

ιταλική φιλολογία... το κακό με εμάς, είναι ότι ό,τι βαθμούς κι αν έχουμε γράψει, αν δεν δούμε το ειδικό δεν πρόκειται να ησυχάσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Και ειδικά όταν τα 'χουμε σκ@τώσει στα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Και ειδικά όταν τα 'χουμε σκ@τώσει στα υπόλοιπα.


ενταξει..απ οσο ξερω ειναι πολυ χαμηλη η βαση για την ιταλικη(νομιζω καπου 11.000 μαζι με το ειδικο μαθημα)

καλη σας επιτυχια σας ευχομαι :clapup:!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ενταξει..απ οσο ξερω ειναι πολυ χαμηλη η βαση για την ιταλικη(νομιζω καπου 11.000 μαζι με το ειδικο μαθημα)

καλη σας επιτυχια σας ευχομαι :clapup:!!! :)

Ναι, απλώς με τόσο καλούς βαθμούς που έχουν όλοι, φοβάμαι μην ανέβει η βάση υπερβολικά, του τύπου 4.000-5.000 μόρια... :)
Δύσκολο βέβαια, αλλά λέω!

Καλή επιτυχία και σ' εσένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Και εγω αγγλικη θελω...αλλα πρεπει να εχω γραψει γυρω στο 15-16 στα αγγλικα και εβγαλα και 17.920 οποτε δεν ανησυχω και πολυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Και εγω αγγλικη θελω...αλλα πρεπει να εχω γραψει γυρω στο 15-16 στα αγγλικα και εβγαλα και 17.920 οποτε δεν ανησυχω και πολυ :D

εγω εβγαλα 15292 (οποτε δεν περναω αγγλικη αν και αυτη ηταν ο στοχος μου) . παρολα αυτα μ αρεσει κ ΜΜΕ κ διεθνων κ ευρωπαικων.. ελπιζω να χω γραψει κανα 17αρι στα αγγλικα..

η αγγλικη τι λες?θα πεσει φετος? για να ξερω,να ελπιζω η ουτε καν?


(ααα κ συγχαρητηρια για τον βαθμο σου!!!!:clapup:)

Ναι, απλώς με τόσο καλούς βαθμούς που έχουν όλοι, φοβάμαι μην ανέβει η βάση υπερβολικά, του τύπου 4.000-5.000 μόρια... :)
Δύσκολο βέβαια, αλλά λέω!

Καλή επιτυχία και σ' εσένα!

ναι οι ξερες φιλολογιες κανουν κατι τετοιες αυξομειωσεις.. σ αευχαριστω παντως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω εβγαλα 15292 (οποτε δεν περναω αγγλικη αν και αυτη ηταν ο στοχος μου) . παρολα αυτα μ αρεσει κ ΜΜΕ κ διεθνων κ ευρωπαικων.. ελπιζω να χω γραψει κανα 17αρι στα αγγλικα..
η αγγλικη τι λες?θα πεσει φετος? για να ξερω,να ελπιζω η ουτε καν?
(ααα κ συγχαρητηρια για τον βαθμο σου!!!!:clapup:)

αα σ ευχαριστω πολυ!! :D και εσυ καλα τα πηγες :D δεν ξερω αν πεσει γιατι ακουγεται οτι οι σχολες στο 1 πεδιο θα ανεβουν ελαχιστα..παντως για την αγγλικη δεν ειμαι πολυ σιγουρη γιατι τα αγγλικα ηταν δυσκολα φετος και οι περισσοτεροι δεν εγραψαν και πολυ καλα οποτε μπορει να μεινει και σταθερη ή και να πεσει..παντως δε χανεις και τιποτα αν τη δηλωσεις :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
ναι οι ξερες φιλολογιες κανουν κατι τετοιες αυξομειωσεις.. σ αευχαριστω παντως!:D

Μου 'κανες την καρδιά περιβόλι :D
Πάντως για τα αγγλικά, συμφωνώ με αυτό που γράφτηκε... πολλοί ήταν αυτοί που είχαν παράπονα, αν κρίνω από ό,τι διάβασα εδώ στο ι-σκουλ... οπότε ίσως να μην έχει τρομερή άνοδο...

Εγώ η καημενούλα δεν έχω κανένα να σχολιάσουμε τα ιταλικά :P Ούτε καν επίσημες απαντήσεις δεν έχουν βγει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μου 'κανες την καρδιά περιβόλι :D
Πάντως για τα αγγλικά, συμφωνώ με αυτό που γράφτηκε... πολλοί ήταν αυτοί που είχαν παράπονα, αν κρίνω από ό,τι διάβασα εδώ στο ι-σκουλ... οπότε ίσως να μην έχει τρομερή άνοδο...

Εγώ η καημενούλα δεν έχω κανένα να σχολιάσουμε τα ιταλικά :P Ούτε καν επίσημες απαντήσεις δεν έχουν βγει!



εγω δεν εχω ιδεα απο ιταλικα :Ρ ειχα παει κ εδωσα περσυ απλα σαν αισχατη επιλογη επιδη η ιταλικη αθηνας ηταν καπου 9.000 .. το μονο που θυμαμαι ειναι οτι ελεγε για κατι νησια ..κατα τ αλλα δεν καταλαβα τιποτα..

παρ ολα αυτα,για να σε καθησυχασω,εγω που δεν ξερω γρι ιταλικα,περσυ εγραψα 4. οποτε φαντασου ποσο καλα θα τα χεις παει συ :) οποτε κουυλ :D:P

αα σ ευχαριστω πολυ!! :D και εσυ καλα τα πηγες :D δεν ξερω αν πεσει γιατι ακουγεται οτι οι σχολες στο 1 πεδιο θα ανεβουν ελαχιστα..παντως για την αγγλικη δεν ειμαι πολυ σιγουρη γιατι τα αγγλικα ηταν δυσκολα φετος και οι περισσοτεροι δεν εγραψαν και πολυ καλα οποτε μπορει να μεινει και σταθερη ή και να πεσει..παντως δε χανεις και τιποτα αν τη δηλωσεις :):D

εννοειται οτι θα την δηλωσω!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
ενταξει..απ οσο ξερω ειναι πολυ χαμηλη η βαση για την ιταλικη(νομιζω καπου 11.000 μαζι με το ειδικο μαθημα)

καλη σας επιτυχια σας ευχομαι :clapup:!!! :)

Εγώ αναφέρομαι στις αρχιτεκτονικές...:)
Καλή επιτυχία σε όλους μας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top