Το facebook χαλάει φιλίες;

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
[ΟΦΦ-ΤΟΠΙΚ]Εχω παρατηρήσει οτι στο fb τα πρωινά οι περισσότεροι γράφουν μαλακίες, και τα βράδια όλοι καψουροτράγουδα και σκέφτονται τους/τις πρώην...
Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
κατι τετοια με κανουν να θελω να δαγραψω τον λογαριασμο μου απο κει:worry:
ο μονος λόγος που δεν το κάνω εγώ είναι γιατί θεωρώ οτι εκει μέσα εχω κάποιες αναμνησεις (π.χ σχολια ,φωτογραφίες,συζητησεις κ.λ.π) για κανενα αλλο λογο!

[ΟΦΦ-ΤΟΠΙΚ]Εχω παρατηρήσει οτι στο fb τα πρωινά οι περισσότεροι γράφουν μαλακίες, και τα βράδια όλοι καψουροτράγουδα και σκέφτονται τους/τις πρώην...
Το έχετε παρατηρήσει κι εσείς αυτο;

το εχω κάνει και εγώ αυτο με τα καψουοτραγουδα..μέχρι και σαράντη σαλέα -στην καρδια μου βαζω αμπαρες είχα ανεβασει...ξεπεσμος:hehe::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΣισσυΒλου

Νεοφερμένος

Η ΣισσυΒλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
αν γίνεται σωστή χρήση του φβ δεν μπορείς να χαλάσεις τίποτα. αλλά αν δημοσιεύεις κάτι εις βάρος κάποιου φίλου, μπορεί να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις και να χαλάσει ακόμα και φιλία πολλών χρόνων. (παράδειγμα από προσωπική εμπειρία: είχα μια φίλη με την οποία είμασταν φίλες κολλητές από το Δημοτικό. όταν πήγαμε Α' Λυκείου είχε δημοσιεύσει κάτι το οποίο με εξόργισε πάρα πολύ με αποτέλεσμα να χαλάσει φιλία 10 ετών. )

θέλει πολλή προσοχή τι ανεβάζεις και τι γράφεις εκεί μέσα. και δεν είναι μόνο το φακέλωμα. μια λάθος κίνηση μπορεί να καταστρέψει την ζωή σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ifigeneia :)

Νεοφερμένος

Η Ifigeneia :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μόνο φιλίες δεν χαλάει αλλά και σχέσεις !!!

:alljumpy:


Χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣισσυΒλου

Νεοφερμένος

Η ΣισσυΒλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
ισχύει και αυτό.....
^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τίποτα δεν είναι καλό ή κακό από μόνο του. Το θέμα είναι εσύ πώς το χειρίζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τίποτα δεν είναι καλό ή κακό από μόνο του. Το θέμα είναι εσύ πώς το χειρίζεσαι.

Το συγκεκριμένο μέσο, όμως, τείνει προς μια κακή κατεύθυνση.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο μέσο, όμως, τείνει προς μια κακή κατεύθυνση.:look:
Μπαα εγώ πιστεύω ότι είναι στο δικό σου χέρι το πώς θα το χειριστείς, πώς θα φερθείς εκεί μέσα κτλ κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μπαα εγώ πιστεύω ότι είναι στο δικό σου χέρι το πώς θα το χειριστείς, πώς θα φερθείς εκεί μέσα κτλ κτλ.

Δε διαφωνώ.
Αναφέρομαι στη γενικότερη «φιλοσοφία», ή στο περιεχόμενό του, καθώς και στον τρόπο με τον οποίο το ίδιο χρησιμοποιείται από κρατικούς μηχανισμούς. Κατά τ'άλλα, ναι. Στο χέρι μας είναι το πώς θα το «εκμεταλλευτούμε». Αρκεί να μη συμβεί το ανάποδο, τελικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Να χαλάει φιλίες; :hmm:
Δε νομίζω,με τι λογική να συμβεί αυτό;
εκτός και αν έχεις δώσει το κωδικό σου στη κολλητή, μπήκε μια μέρα η καψερή να στείλει ένα δώρο στη φάρμα και τι να δει;;;; Συνομιλία με την σερβιτόρα της καφετέριας να την κράζεις για το μπλουζάκι που φορούσε τη προηγούμενη βδομάδα στο καφέ. -,-
Ή μπορεί να είπες στη κολλητή να πατήσει λάικ ή να γράψει ένα πονηρό σχόλιο στη φώτο που είσαι με τον ξάδερφο σου, για να τα δει ο πρώην και να ψαρώσει, αλλά αυτή εκείνη την ώρα μιλούσε με τον ξάδερφο σου στο σκάιπ που πάει να γίνει κάτι μεταξύ τους και το ξέχασε! :/


Μη λέμε χαζομαρούλες, ΌΛΟΙ όσο και αν αγαπάμε τους φίλους/ες μας κάπου μέσα μας κρύβουμε μια ζήλια για το πρόσωπο του, και αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό,υπάρχει και η καλή έννοια της ζήλιας, μέσα στη χαρά του άλλου σίγουρα έχουμε πει "τι καλά, μακάρι να ήμουν και εγώ έτσι, ή να γινόταν και σε εμένα ή ή ή"
Τώρα το αν ο φίλος/η θα ζηλέψει το ένα παραπάνω λάικ που έχεις δε μου λέει τίποτα,
είναι σαν να ζηλεύει την καινούργια συλλογή σου από αυτοκόλλητα (?):confused:
Θέλω να πω, ότι είτε στο φβ αρχίσει η "ζήλια" είτε στη πραγματικότητα το ένα και αυτό, τα ίδια ακριβώς περνάνε από το μυαλό του φίλου σου.
Οπότε όχι, το φβ δεν χαλάει φιλίες, εμείς τις χαλάμε και απλά πλασάρουμε το φβ για να κρύψουμε το αληθινό πρόβλημα.
Αυτά, αντίο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως εξ ολοκληρου το facebook χαλαει φιλιες.
Οπως προανεφεραν, σημαντικη σημασια εχει ο τροπος που θα το χειριστεις.

Απο προσωπικη εμπειρια:Περυσι τετοια εποχη, ειχα εκνευριστει με μια φιλη μου με την οποια εκανα παρεα απο την 1η γυμνασιου. Η εν λογω κοπελα μου ειχε στειλει μηνυμα στο facebook προκειμενου να της εξηγησω για ποιο λογο ειχα θυμωσει μαζι της. Αφου της εξηγησα τι ακριβως με πειραξε,μου ειπε τη γνωμη της επι του θεματος και καταληξαμε στο να σταματησει η φιλια μας. Αφου μιλησαμε ομορφα και πολιτισμενα, το αφηνω εκει το θεμα. Την ιδια μερα το απογευμα, μου στελνει διαφορα μηνυματα στο κινητο βριζοντας εμενα και δινοντας μου ορισμενους ανοητους χαρακτηρισμους οπως "σιγα μην σκισεις κανα καλτσον", "αντε μωρη καμηλα" και τετοια με τα οποια ειχα ψωφησει στα γελια.:P
Το βραδυ μπαινω και στο facebook και βλεπω πως ειχε γεμισει το τοιχο μου με παραποιημενες φωτογραφιες μου και επιθετικα σχολια.
Αναγκαστηκα να σβησω τον λογαριασμο μου. Το θεμα ομως συνεχιστηκε. Αφου δεν ειχε που να "ξεδωσει" τα νευρα της, εβαλε τη γιαγια της να μιλησει στη διευθυντρια η οποια με καλεσε με την προφαση οτι ενοχλω την εν λογω κοπελα. Εδειξα στη διευθυντρια τα μηνυματα που μου ειχε στειλει και της εξηγησα την κατασταση. Με αυτη μου την πραξη, αρχισα να δεχομαι απειλες απο το οικογενειακο της περιβαλλον. Αλλαξα αριθμο τηλεφωνου, απεφευγα να περναω απο σημεια που πηγαινε(δυστυχως ειναι και γειτονισσα μου), ωσπου μετα απο καποιους μηνες ολο αυτο τελειωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως εξ ολοκληρου το facebook χαλαει φιλιες.
Οπως προανεφεραν, σημαντικη σημασια εχει ο τροπος που θα το χειριστεις.

Απο προσωπικη εμπειρια:Περυσι τετοια εποχη, ειχα εκνευριστει με μια φιλη μου με την οποια εκανα παρεα απο την 1η γυμνασιου. Η εν λογω κοπελα μου ειχε στειλει μηνυμα στο facebook προκειμενου να της εξηγησω για ποιο λογο ειχα θυμωσει μαζι της. Αφου της εξηγησα τι ακριβως με πειραξε,μου ειπε τη γνωμη της επι του θεματος και καταληξαμε στο να σταματησει η φιλια μας. Αφου μιλησαμε ομορφα και πολιτισμενα, το αφηνω εκει το θεμα. Την ιδια μερα το απογευμα, μου στελνει διαφορα μηνυματα στο κινητο βριζοντας εμενα και δινοντας μου ορισμενους ανοητους χαρακτηρισμους οπως "σιγα μην σκισεις κανα καλτσον", "αντε μωρη καμηλα" και τετοια με τα οποια ειχα ψωφησει στα γελια.:P
Το βραδυ μπαινω και στο facebook και βλεπω πως ειχε γεμισει το τοιχο μου με παραποιημενες φωτογραφιες μου και επιθετικα σχολια.
Αναγκαστηκα να σβησω τον λογαριασμο μου. Το θεμα ομως συνεχιστηκε. Αφου δεν ειχε που να "ξεδωσει" τα νευρα της, εβαλε τη γιαγια της να μιλησει στη διευθυντρια η οποια με καλεσε με την προφαση οτι ενοχλω την εν λογω κοπελα. Εδειξα στη διευθυντρια τα μηνυματα που μου ειχε στειλει και της εξηγησα την κατασταση. Με αυτη μου την πραξη, αρχισα να δεχομαι απειλες απο το οικογενειακο της περιβαλλον. Αλλαξα αριθμο τηλεφωνου, απεφευγα να περναω απο σημεια που πηγαινε(δυστυχως ειναι και γειτονισσα μου), ωσπου μετα απο καποιους μηνες ολο αυτο τελειωσε.
αυτό είναι ακραίο...μερικές φορές αναρωτιέμαι τι άτομα υπαρχουν..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εγώ ήμουν στην περιπτώση που το αγόρι μιας γνωστης μου , μου την έπεφτε μέσω φβ και απο κοντά έκανε την πάπια. Μέχρι και τα μνμτα που μου έστελνε της έδειξα και αυτή εκεί, ανένδοτη. "Εσύ φταις" :mad: όποτε καταλαβανείς, κομμένες οι καλημέρες εδώ και 2 χρόνια.
Εχω φβ, αλλά αν πας στον τοίχο μου, θα δεις πως ανεβάζω μόνο κανένα τραγουδάκι και αυτό κάθε 1-2 μήνες :P Μπαίνω μόνο όταν δεν έχω κάρτα για να μιλήσω με τους φιλους μου. Σπάνια κάνω λαικ, μιας και τα περισσότερα απο αυτα που γραφονται ή θα είναι κλεμμένα απο αλλους ή απλα προσβλητικές σποντες. Αυτάαααααααααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32katerina

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δεν πιστευω πως το facebook μπορει να καταστρεψει μια φιλια. Η φιλια ειναι δυνατη και με ή χωρις facebook παραμενει ετσι. Αν μια φιλια δεν ειναι αρκετα δυνατη, τοτε ειναι απο μονη της κατεστραμενη και το facebook ή και οτιδηποτε αλλο ειναι απλα μια αφορμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Θα σε γελάσω. Δεν έχω facebook. Αν κρίνω πάντως από τους φίλους μου που έχουν προφίλ, δημιουργούνται κάποια προβλήματα. Ψιλοπαρεξηγήσεις του τύπου: "Ρε μαλάκα, πήγες εκεί και δε μου το είπες?" είναι συχνό φαινόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν "τις χαλάει" πάντως γίνεται της π@^!*#ας εκεί μέσα....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Δεν νομιζω πως εξ ολοκληρου το facebook χαλαει φιλιες.
Οπως προανεφεραν, σημαντικη σημασια εχει ο τροπος που θα το χειριστεις.

Απο προσωπικη εμπειρια:Περυσι τετοια εποχη, ειχα εκνευριστει με μια φιλη μου με την οποια εκανα παρεα απο την 1η γυμνασιου. Η εν λογω κοπελα μου ειχε στειλει μηνυμα στο facebook προκειμενου να της εξηγησω για ποιο λογο ειχα θυμωσει μαζι της. Αφου της εξηγησα τι ακριβως με πειραξε,μου ειπε τη γνωμη της επι του θεματος και καταληξαμε στο να σταματησει η φιλια μας. Αφου μιλησαμε ομορφα και πολιτισμενα, το αφηνω εκει το θεμα. Την ιδια μερα το απογευμα, μου στελνει διαφορα μηνυματα στο κινητο βριζοντας εμενα και δινοντας μου ορισμενους ανοητους χαρακτηρισμους οπως "σιγα μην σκισεις κανα καλτσον", "αντε μωρη καμηλα" και τετοια με τα οποια ειχα ψωφησει στα γελια.:P
Το βραδυ μπαινω και στο facebook και βλεπω πως ειχε γεμισει το τοιχο μου με παραποιημενες φωτογραφιες μου και επιθετικα σχολια.
Αναγκαστηκα να σβησω τον λογαριασμο μου. Το θεμα ομως συνεχιστηκε. Αφου δεν ειχε που να "ξεδωσει" τα νευρα της, εβαλε τη γιαγια της να μιλησει στη διευθυντρια η οποια με καλεσε με την προφαση οτι ενοχλω την εν λογω κοπελα. Εδειξα στη διευθυντρια τα μηνυματα που μου ειχε στειλει και της εξηγησα την κατασταση. Με αυτη μου την πραξη, αρχισα να δεχομαι απειλες απο το οικογενειακο της περιβαλλον. Αλλαξα αριθμο τηλεφωνου, απεφευγα να περναω απο σημεια που πηγαινε(δυστυχως ειναι και γειτονισσα μου), ωσπου μετα απο καποιους μηνες ολο αυτο τελειωσε.
WTF???? :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου το facebook χαλαει φιλιες για τα ατομα που δινουν νοημα στην πραγματικη φιλια και την αμεση επικοινωνια προσωπο με προσωπο,ενω αντιθετα φτιαχνει φιλιες για ατομα που δεν δινουν σημασια στην πραγματικοτητα και αρκουνται σε ψευτικους(διαδικτιακους) φιλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheStranger

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
κατα την γνωμη μου το facebook χαλαει φιλιες για τα ατομα που δινουν νοημα στην πραγματικη φιλια και την αμεση επικοινωνια προσωπο με προσωπο,ενω αντιθετα φτιαχνει φιλιες για ατομα που δεν δινουν σημασια στην πραγματικοτητα και αρκουνται σε ψευτικους(διαδικτιακους) φιλους.

συμφωνώ απολυτα σε αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το οτι θα εφτανα σε σημειο να μαλωσω με μια πολυ καλη μου φιλη για μια βλακεια στο fb ειλικρινα δε το περιμενα.Αυτο το περιστατικο συνεβη πριν 6 μηνες αν θυμαμαι καλα.Την επομενη μερα απο τον mini τσακωμο(να το πω ξεκατινιασμα καλυτερα;) , ενοειται οτι τα βρηκαμε.Το θυμομαστε και γελαμε!
Οσο για τους fb maniacs αρχικα να πω οτι μου σπατε τα νευρα οταν βρισκετε τον οποιοδηποτε ασχετο στο chat (εμενα πχ) και παρακαλατε να κανει like στη φωτογραφια σας!Συλλογη κανετε;; Και μετα απο αυτη την παρατηριση (θα εσκαγα αν δε το ελεγα) , ας μιλησω λιγο γενικα :)Εγω αρχισα να το χρησιμοποιω για να μιλαω με παλιους συμμαθητες.Μετα αρχισα να ανεβαζω κι εγω λιγες φωτογραφιες , τραγουδια και να ενημερωνω καταστασεις.Ολα αυτα πολυ σπανια.Ποτε δε κολλησα με το φατσοβιβλιον , δε καταφερε να με κερδισει.
Οσο για το πως θα ξεκολλισεις stranger ;;Οσο λιγοτερο μπαινεις τοσο περισσοτερο αρχιζει να μη σε ενδιαφερει.
Αυτο το καλοκαιρι στις διακοπες την πρωτη μερα που πηγα κιολας , χαλασε ο υπολογιστης.Για εμενα αυτο ηταν καταστροφη καθως ημουν κι εγω κολλημενη , οχι με το fb αλλα με το ischool. Ε λοιπον περασα τις ωραιοτερες διακοπες!Γνωρισα πολυ καλα παιδια παρολο που γενικα ειμαι ντροπαλη.Και το ξερω πως αν ειχα p/c δε θα τα γνωριζα.Οταν λοιπον γυρισα απο τις διακοπες , απο τοτε εχει παψει να με ενδιαφερει τοσο ο υπολογιστης.Πριν 2 μηνες εμπαινα καθε μερα ενω πλεον μπαινω μια φορα στις 3-4 μερες.Υπαρχουν πολλα ενδιαφεροντα πραγματα in real life :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top