[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Tα παιδάκια που έπαψαν προσωρινώς την προετοιμασία τους την δέκατη μέρα (πάνω κάτω) του παρόντος μηνός επανήλθαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Παιδιά οποίος ξέρει ας μού απαντήσει είναι πολύ σημαντικό. Ξέρετε αν έχουν απομείνει βιβλία στα βιβλιοπωλεία ή αν γίνεται να τα παραγγείλεις? Γιατί άκουσα πως έκλεισε ο οργανισμός και δεν θα φέρουν άλλα.
Σε ένα μεγάλο βιβλιοπωλείο που πήγα προχθές είχε πάρα πολλά σχολικά βιβλία. Λογικά σε μεγάλα βιβλιοπωλεία θα βρείς.:)

Tα παιδάκια που έπαψαν προσωρινώς την προετοιμασία τους την δέκατη μέρα (πάνω κάτω) του παρόντος μηνός επανήλθαν;
Εγώ σταμάτησα στις 10 και άυριο που θα είναι 20 ξεκινάω διάβασμα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Σε ένα μεγάλο βιβλιοπωλείο που πήγα προχθές είχε πάρα πολλά σχολικά βιβλία. Λογικά σε μεγάλα βιβλιοπωλεία θα βρείς.:)

Εγώ σταμάτησα στις 10 και άυριο που θα είναι 20 ξεκινάω διάβασμα. ;)
ακριβώς σαν την προλαλήσασα κι εγώ xD :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Στην Κύπρο το "Άριστα" είναι το 10, όχι το 20:)

Nαι αλλα η βαση συμφωνα με τα ελληνικα δεδομενα ειναι το 9.Δηλαδη κατω απο τη βαση.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Nαι αλλα η βαση συμφωνα με τα ελληνικα δεδομενα ειναι το 9.Δηλαδη κατω απο τη βαση.:)
Μη φοβίζεις τον κόσμο, το "Κυπριακό" 9 είναι το ανίστοιχο δικό μας 18:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rabo97

Νεοφερμένος

Ο Rabo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι και μόνο στην σκέψη των πανελληνίων (παρότι έχω 3 χρόνια μέχρι τότε δόξα τω Θεώ!) με πιάνει μίνι κρίση πανικού... Από την άλλη το λέω και το ξαναλέω ότι ακόμα και αν αποτύχω θα ξαναδώσω για να περάσω εκεί που θέλω. Το θέμα είναι τί θα λέω μετά από 3 χρόνια διάβασμα :( ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria s.

Νεοφερμένος

Η maria s. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι και μόνο στην σκέψη των πανελληνίων (παρότι έχω 3 χρόνια μέχρι τότε δόξα τω Θεώ!) με πιάνει μίνι κρίση πανικού... Από την άλλη το λέω και το ξαναλέω ότι ακόμα και αν αποτύχω θα ξαναδώσω για να περάσω εκεί που θέλω. Το θέμα είναι τί θα λέω μετά από 3 χρόνια διάβασμα :( ...

καλε μην αγχώνεσαι. αν αγχώνεσαι απο τώρα το΄χασες το παιχνίδι έχεις πολύ καιρό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι και μόνο στην σκέψη των πανελληνίων (παρότι έχω 3 χρόνια μέχρι τότε δόξα τω Θεώ!) με πιάνει μίνι κρίση πανικού... Από την άλλη το λέω και το ξαναλέω ότι ακόμα και αν αποτύχω θα ξαναδώσω για να περάσω εκεί που θέλω. Το θέμα είναι τί θα λέω μετά από 3 χρόνια διάβασμα :( ...

Δε χρειαζεται να αγχωνεσαι, απλα εσυ θα διαβαζεις οσο κρινεις απαραιτητο σε καθε ταξη οτι χρειαζεται, ωστε να κατανοεις τα μαθηματα που σε ενδιαφερουν.
Δεν εχει νοημα να σκεφτεσαι απο τωρα τις Πανελληνιες.
Μη φοβασαι θα ερθουν και αυτες στην ωρα τους!:D
Εξαλλου, οι Πανελληνιες ειναι και αυτες ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.Σκεψου μονο ποσες φορες εχεις δωσει στη ζωη σου εξετασεις και ποσες ακομα προκειται να δωσεις.Γι' αυτο αντιμετωπισε την καθε ταξη,εξεταση,δοκιμασια,προκληση κτλ ξεχωριστα και στην ωρα τους.

(20 μερες ακομα για το σχολειο και μονο που σκεφτομαι το πρωινο ξυπνημα και το γαμημενο μουντο,σκοτεινιασμενο καιρο μετα τον Σεπτεμβριο ΒΑΡΙΕΜΑΙ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Δε χρειαζεται να αγχωνεσαι, απλα εσυ θα διαβαζεις οσο κρινεις απαραιτητο σε καθε ταξη οτι χρειαζεται, ωστε να κατανοεις τα μαθηματα που σε ενδιαφερουν.
Δεν εχει νοημα να σκεφτεσαι απο τωρα τις Πανελληνιες.
Μη φοβασαι θα ερθουν και αυτες στην ωρα τους!:D
Εξαλλου, οι Πανελληνιες ειναι και αυτες ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.Σκεψου μονο ποσες φορες εχεις δωσει στη ζωη σου εξετασεις και ποσες ακομα προκειται να δωσεις.Γι' αυτο αντιμετωπισε την καθε ταξη,εξεταση,δοκιμασια,προκληση κτλ ξεχωριστα και στην ωρα τους.

(20 μερες ακομα για το σχολειο και μονο που σκεφτομαι το πρωινο ξυπνημα και το γαμημενο μουντο,σκοτεινιασμενο καιρο μετα τον Σεπτεμβριο ΒΑΡΙΕΜΑΙ!)
20??παραπανω δεν ειναι??:redface:
εγω οταν σκεφτομαι τα κρυα και τις βροχες, χαιρομαι μονη μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Aυριο 20-8 ξεκιναω διαβασμα...
Χαλαρα με εκθεση...
:)


Αντε καλη μας αρχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ έκανα επανάληψη μιγαδικούς και αύριο πρώτο μάθημα Βιολογία και Χημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Και εγώ αρχίζω αύριο με την πρώτη και τη δεύτερη ενότητα του "αγαπητού" Πρωταγόρα.
Και πάλι στον αγώνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αύριο θα έχετε το ολόδικό σας θέμα "Πανελλήνιες 2013".

Μην το ξεχνάτε αυτό :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Αύριο θα έχετε το ολόδικό σας θέμα "Πανελλήνιες 2013".

Μην το ξεχνάτε αυτό :D:D:D:D:D
γιατι αυριο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
γιατι αυριο?:P
Γι' αυτό :P
Αρχική Δημοσίευση από Zucker:
Σημείωση συντονιστή: Με βάση τις αναρτήσεις των συμμετεχόντων το παρόν θέμα κλειδώνεται έως τις 20 Αυγούστου, οπότε και εκκινεί η προετοιμασία για την πλειοψηφία των φετινών υποψηφίων.
Παραπέμπουμε όσους δεν έχουν ολοκληρώσει τη θερινή προετοιμασία τους στο θέμα [Πανελλήνιες 2013] Θερινή Προετοιμασία, το οποίο ανοίχθηκε εκ νέου.
Καλή συνέχεια και καλή υπομονή.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
:(:( σαν να μας λενε εμμεσως: ''στρωστε τον κωλο σας και ανοιξτε κανα βιβλιο''!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeThere.

Νεοφερμένος

Η BeThere. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ευχαριστώ σε αυτούς που απάντησαν στην ερώτηση μού :-)
Αύριο και εγώ ξεκινάω με γνωστό και βιολογία.. Άντε να δούμε. Καλή αρχή σε όλους μας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Ευχαριστώ σε αυτούς που απάντησαν στην ερώτηση μού :-)
Αύριο και εγώ ξεκινάω με γνωστό και βιολογία.. Άντε να δούμε. Καλή αρχή σε όλους μας!!
Καλή τύχη.... !!!!!! με το γνωστό αν φρικάρεις λίγο στην αρχή με τις εισαγωγές θα το ξεπεράσεις γρήγορα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top