[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
καλε γιατι να φορτωθεις και αγγλικα? εντελως περιττο

Θέλω να φρεσκάρω τη γραμματική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλά μωρε πότε προλάβατε και γράψατε 13 σελίδες. Τέλος πάντων, άρχισα σήμερα την θερινή προετοιμασιά με ένα γερό 5ωρο αλλά εντάξει επιζήσαμε. Παμε παιδιά και ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Ξεκινάω την Δευτέρα θερινή προετοιμασία. Αλλα σήμερα σκεφτόμουν: "Είμαι αλήθεια έτοιμη γιαυτό?" Δεν ξέρω... δεν με πολυεμπιστεύομαι.

καλό μας κουράγιο! Ενα μικρό αλλά δυσκολο ταξίδι ξεκινά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θέλω να φρεσκάρω τη γραμματική!
τα αγγλικα θα ειναι το τελευταιο που θα σε απασχολησει φετος...ξεμπερδεψε με τα αλλα μεχρι το πασχα(αν εισαι θεωρητικη)και πιαστα τοτε τα αγγλικα οταν θα εισαι σιγουρος για τα αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω θερινά, αλλά δεν πειράζει, χρόνος υπάρχει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Καλά μωρε πότε προλάβατε και γράψατε 13 σελίδες. Τέλος πάντων, άρχισα σήμερα την θερινή προετοιμασιά με ένα γερό 5ωρο αλλά εντάξει επιζήσαμε. Παμε παιδιά και ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

5ωρο κιόλας ε? Απο νωρίς στα βαθιά :PΚαλό κουράγιο εύχομαι!! τι κατευθυνση??

Εγώ δεν κάνω θερινά, αλλά δεν πειράζει, χρόνος υπάρχει ;)

και αν υπάρχει και θέληση για δουλειά τότε δεν έχεις πρόβλημα. νομίζω πως τα θερινά απλά είναι μια βοηθεια για να είσαι καλυμμένος και να νιώθεις ασφαλείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Οσοι ειστε τεχνολογικοι αποψη μου ειναι να κανετε θερινη προετοιμασια μονο σε μαθηματικα κατ και φυσικη κατ.
Αοδε:50 σελιδες αν το πιασετε το καλοκαιρι με τοση ζεστη το λιγοτερο θα τρελαθειτε.
Εκθεση: Θα το βαρεθειτε ολη τη χρονια,ισχυει οτι και στο αοδε.
Προγραμματισμος: Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο οσον αφορα τη δυσκολια.
Ζηστε το καλοκαιρι σας επειδη Winter is coming!!! hehehe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
και αν υπάρχει και θέληση για δουλειά τότε δεν έχεις πρόβλημα. νομίζω πως τα θερινά απλά είναι μια βοηθεια για να είσαι καλυμμένος και να νιώθεις ασφαλείς.
Κοίτα κι εγώ αυτό νομίζω.
Έχω κοιτάξει την ύλη και τα βιβλία της Γ, τα μόνα που φαίνονται πως έχουν πολύ διάβασμα είναι τα μαθηματικά και η βιολογία.
Τα άλλα δεν έχουν τόσες πολλές σελίδες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Κοίτα κι εγώ αυτό νομίζω.
Έχω κοιτάξει την ύλη και τα βιβλία της Γ, τα μόνα που φαίνονται πως έχουν πολύ διάβασμα είναι τα μαθηματικά και η βιολογία.
Τα άλλα δεν έχουν τόσες πολλές σελίδες...

δεν ξέρω από τα δικά σας ( θεωρητική here :P) αλλά για να το λες κάτι θα ξέρεις. Η μονη εμπειρία που έχω είναι της κολλητής μου που είναι υπεραγχώδης πάντα οπότε... καταλαβαίνεις.

σου εύχομαι καλή δύναμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ δεν κάνω θερινά, αλλά δεν πειράζει, χρόνος υπάρχει ;)

Αν και κάνω θερινά +1.

5ωρο κιόλας ε? Απο νωρίς στα βαθιά :PΚαλό κουράγιο εύχομαι!! τι κατευθυνση??

Είμαι Θετική Κατ. αλλα τα σημερινά πέρασαν γρήγορα και ευχάριστα και ελπίζω να παραμείνουν έτσι. Βέβαια και πάλι γύρισα με πονοκέφαλο στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
δεν ξέρω από τα δικά σας ( θεωρητική here :P) αλλά για να το λες κάτι θα ξέρεις. Η μονη εμπειρία που έχω είναι της κολλητής μου που είναι υπεραγχώδης πάντα οπότε... καταλαβαίνεις.

σου εύχομαι καλή δύναμη!

Αν θες (λέω τώρα) και δεν βαριέσαι, βλέπεις περίπου τι παίζει και στην κατεύθυνσή μας ΕΔΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Αν θες (λέω τώρα) και δεν βαριέσαι, βλέπεις περίπου τι παίζει και στην κατεύθυνσή μας ΕΔΩ.

τι να σου πω... τρομακτικά φαίνονται ( για μένα!). ειδικά στην κατεύθυνση σας όμως όσο πιο πολύ εξάσκηση κάνεις τόσο πιο καλυμμένος είσαι. Εννοώ από τύπους ασκήσεων. σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
παιδια μην σπαταλατε τα λεφτα των γονιων σας στα θερινα μαθηματα
ειναι χασιμο χρονου ολα τα παιδια που κανανε απο την ταξη μου αυτο λεγανε
τα ξεχνας ολα τον αυγουστο...
και τα ξανακανεις ετσι κ αλλιως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
παιδια μην σπαταλατε τα λεφτα των γονιων σας στα θερινα μαθηματα
ειναι χασιμο χρονου ολα τα παιδια που κανανε απο την ταξη μου αυτο λεγανε
τα ξεχνας ολα τον αυγουστο...
και τα ξανακανεις ετσι κ αλλιως

κοίτα χάσιμο χρονου δεν είναι με τίποτα. Δεν μπορείς να το πεις αυτό. Και μόνο το γεγονός ότι τα έχεις ξαναδει είναι τεράστιο πλεονεκτημα.

Είμαι Θετική Κατ. αλλα τα σημερινά πέρασαν γρήγορα και ευχάριστα και ελπίζω να παραμείνουν έτσι. Βέβαια και πάλι γύρισα με πονοκέφαλο στο σπίτι.

αφου πέρασαν ευχάριστα εντάξει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Tα μισά σχόλια περίπου ως τώρα είναι παιδιών που δίναμε φέτος ή άλλες χρονιές.:hehe:
Παίδες του 95'(και εξής), cool!:D
Προσπαθήστε, διαβάστε, δώστε τις δυνάμεις σας σε αυτό, όσο μπορείτε, και εγγυημένα θα έχετε ένα καλό αποτέλεσμα.
Προσωπικά, πιστεύω ότι αν έχετε και ένα συγκεκριμένο στόχο (π.χ. μια σχολή συγκεκριμένη), τότε θα διαβάζετε και με μεγαλύτερη ευχαρίστηση, αλλά και πιο μεθοδικά.
Τουλάχιστον αυτό συνέβη σε εμένα.:)

Καλή δύναμη, και να σκέφτεστε ότι όλοι, μα ΟΛΟΙ, περάσαμε απ'αυτό το μονοπάτι.

Υ.Γ. Γνωρίζω πως ό,τι και να σας λέμε, το ίδιο σας κάνει, αλλά τουλάχιστον εύχομαι να παίρνετε δύναμη μέσα από τέτοια σχόλια.:)

Οι Πανελλήνιες είναι, απλώς, μια πολύ καλή ευκαιρία, για να πραγματοποιήσετε έναν από τους πολλούς στόχους που όλοι έχουμε θέσει στη ζωή μας.
Κατ' εμέ, αν και το οικογενειακό περιβάλλον είναι καλο, τότε είναι ένας "γλυκός" αγώνας, αφού έχετε στοργή από πολλά κοντινά σας άτομα, και πιστεύω ότι όλοι θα αναγνωρίζουν τις προσπάθειές σας και θα σας εμψυχώνουν.:)

Σκεφτείτε ότι στους επόμενους "αγώνες" θα είσαστε (και είμαστε) μόνοι, ή λιγότερο μόνοι.

Καλή σας επιτυχία, και να ξέρετε ότι έχετε άπειρο χρόνο μπροστά σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πανελλήνιες 2013 ..

Εδώ είμαστεεεεεεεεεεεε...! :clapup:
Λοιπόν,παίδες..! Τέλειωσαν τα ψέματα...είναι γεγονός.Θα πάμε Γ Λυκείου ...είμαστε ήδη δηλαδή...
Εγώ προσωπικά δεν θα κάνω κανένα φροντιστήριο ή ιδιαίτερο τώρα το καλοκαίρι...
(Κατεύθυνση Θεωρητική) Αυτή τη χρονιά που μας πέρασε επίσης δεν είχα καμία βοήθεια..ευτυχώς πήγαν όλα καλά και δεν είχα κανένα πρόβλημα...οι βαθμοί μου ήταν πάρα πολύ καλοί...βέβαια οι καθηγήτριες μου στο σχολείο κάνουν καλή δουλειά..! Ο λόγος για τον οποίο δεν είχα κάποια βοήθεια είναι μεγάλη ιστορία ..και για να μην τα πολυλογώ μέσα από όλα αυτά έμαθα να διαβάζω μόνη μου χωρίς καμία βοήθεια ..όσο και αν φαίνεται παράξενο στους περισσότερους από σας τα καταφέρνω καλύτερα μόνη ..ένα ιδιαίτερο ή ομαδικό μάθημα θα με μπέρδευε αρκετά ...χωρίς αμφιβολία θα με βοηθούσε αλλά από ένα σημείο και μετά δεν θα λειτουργούσα ...καλύτερα μόνη μου...εννοείται ότι δεν αρκούμε σ'αυτά που κάνω στο σχολείο...ψάχνω στο διαδίκτυο ή από φίλους ασκήσεις,καθημερινά κοιτάω γραμματικά και συντακτικά φαινόμενα,βοηθήματα ..γενικά ψάχνομαι...το δουλεύω αρκετά και συνεχίζω να το δουλεύω..και έχω καλύψει αρκετά κενά Δόξα τω Θεώ(δοτική μην ξεχνιόμαστε) :P...

Όπως και να χει θα διαβάσω μόνη μου...έχω φτιάξει ήδη προγραμματάκι για να μην ξεφύγω και την επόμενη βδομάδα που θα πάω να πάρω τη βαθμολογία των γραπτών(τι έχουν να δουν τα μάτια μου) θα συζητήσω και με καθηγητές για να μου πουν τη γνώμη τους και που θα πρέπει να εστιάσω περισσότερο μιας και αυτοί με ξέρουν ...

Καλό διάβασμα και καλό κουράγιο σ'όλους μας! Ας συμπληρώσουμε ότι κενά έχουμε αυτό το καλοκαίρι ώστε να είμαστε έτοιμοι από Σεπτέμβριο να αντιμετωπίσουμε κάθε πρόκληση ..

This is it!
πραγματικα μπραβο κατερινα!!:clapup:

1. ΠΡΟΣ ΘΕΤΙΚΟΥΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥΣ
Μαθηματικά έχετε μπει στης 3ης ε;

2. ΠΡΟΣ ΘΕΤΙΚΟΥΣ
Σε Χημεία έχετε μπει; Έχετε τελείωσει κάποιο κεφάλαιο;

3. ΠΡΟΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΥΣ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥΣ, ΘΕΤΙΚΟΥΣ.(1995 GENERATION)
μαθηματικα οχι, χημεια ελαχιστα απο οργανικη (απλα επειδη ετυχε να εχουμε λιγο χρονο:P)

παιδια σας συμβουλευω ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ!!! παρτε το στα σοβαρα απο την αρχη!! και κατα τ'αλλα καλα βασανα! και οσοι νομιζετε οτι μπορειτε να συνδυασετε μπανια και φροντηστηρια....:rofl::laugh: χαχαχα ΚΑΛΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ!!!:panwkatw:
γιατι καλε?:P (καλα δεν λεω και για καθε μερα-γιατι ακομα και ο ηλιος....κουραζει:P)

Καλά μωρε πότε προλάβατε και γράψατε 13 σελίδες. Τέλος πάντων, άρχισα σήμερα την θερινή προετοιμασιά με ένα γερό 5ωρο αλλά εντάξει επιζήσαμε. Παμε παιδιά και ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
πως πηγε??:D

Ξεκινάω την Δευτέρα θερινή προετοιμασία. Αλλα σήμερα σκεφτόμουν: "Είμαι αλήθεια έτοιμη γιαυτό?" Δεν ξέρω... δεν με πολυεμπιστεύομαι.

καλό μας κουράγιο! Ενα μικρό αλλά δυσκολο ταξίδι ξεκινά!
κι εγω το σκεφτομαι αυτο...:redface: αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι!!;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Πολύ καλά μπήκαμε σήμερα στην ανάλυση και κάναμε συνάρτηση και πεδία ορισμού ενω Φυσική μπήκαμε στην Θεωρία των Ταλαντώσεων. Πάμε αύριο να δούμε τι παιζει με τους μιγαδικούς.

1. ΠΡΟΣ ΘΕΤΙΚΟΥΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥΣ
Μαθηματικά έχετε μπει στης 3ης ε;

2. ΠΡΟΣ ΘΕΤΙΚΟΥΣ
Σε Χημεία έχετε μπει; Έχετε τελείωσει κάποιο κεφάλαιο;

3. ΠΡΟΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΥΣ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥΣ, ΘΕΤΙΚΟΥΣ.(1995 GENERATION)

1. Ναι.
2. Όχι θα δώ αμα θα κάνω κάτι μόνος μου αλλά φροντηστήριο μετα τον 15αυγουστο
3. Θενκς Επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πολύ καλά μπήκαμε σήμερα στην ανάλυση και κάναμε συνάρτηση και πεδία ορισμού ενω Φυσική μπήκαμε στην Θεωρία των Ταλαντώσεων. Πάμε αύριο να δούμε τι παιζει με τους μιγαδικούς.



1. Ναι.
2. Όχι θα δώ αμα θα κάνω κάτι μόνος μου αλλά φροντηστήριο μετα τον 15αυγουστο
3. Θενκς Επίσης.
ειχες ξεκινησει απο πριν καθολου για Γ'?ή σημερα 1η φορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Θέλω να φρεσκάρω τη γραμματική!

Εντελώς περιττό αλήθεια, δεν είναι της παρούσης νομίζω. Παρόλο που φέτος πέσανε παλουκάκια, οι μέρες μετά τις πανελλήνιες (ειδικά αν δε δίνεις και ΑΟΘ) είναι υπεραρκετές. Γραμματική όπως είδες δεν υπήρχε πλην μιας άσκησης (αυτή με τις λέξεις να τις βάλεις στο σωστό τύπο). Πλέον τα αγγλικά μου φαίνεται θα απαιτούν μόνο γερά νεύρα.

Why does the chicken cross the road ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
18 ώρες μάλλον - ίσως κόψω τις της έκθεσης για να κάνω με τους γονείς μου (αν δεν είναι ανάμεσα σε μαθήματα που ούτως ή άλλως θα πηγαίνω). Μοιρασμένες σε 3 6ωρα τη βδομάδα, ξεκινώ τη δευτέρα, τελειώνω την τελευταία Τετάρτη του Ιούλη.

Δεν έχω θέμα, εντάξει, στο ενδιάμεσο θα φύγω και ένα 3ήμερο-4ήμερο, ενώ όλο τον Αύγουστο θα τον φάω στις κραιπάλες και θα διαβάζω και κάτι λίγα μόνος μου, να κρατήσω επαφή, θέλω να αριστεύσω για να τα γαμήσω όλα όταν μεγαλώσω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top