Sila: η νέα τούρκικη σειρά

notebook___ΑΡΚΑς

Νεοφερμένος

Ο ο βιολιστης της στεγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αχαχα μ'αρεσεις τωρα....
αλλα ρε συ αυτο διχνει μονο και μονο η κινηση.το να δημιουργησεις θεμα και να σχολιασεις....αλλα οκ!
αφου κανετε και πολλα αλλα παλι καλα.....χαιρομαι που το ακουω και δεν ειρωνευομαι ετσι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din88

Νεοφερμένος

Η din88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ο πειρασμος ηταν το απολυτο γτ δεν ηταν κλασσικο τουρκικο με τα δηθεν εθιμα και το αναμενομενο τελος!!!με την μανα μου καθομασταν 3 ωρες στον υπολογιστη για να δουμε το τελευατιο επεισοδιο..χαχαχα αλλα και το sila καλο ειναι...το προτιμω απο το asi ..τωρα που τελειωσαν τα βασανα (πανελληνιες) ηθελα και εγω να βρω μια σειρα και να την παρακολουθω φανατικα..εε και βρηκα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Ο πειρασμος ηταν το απολυτο γτ δεν ηταν κλασσικο τουρκικο με τα δηθεν εθιμα και το αναμενομενο τελος!!!με την μανα μου καθομασταν 3 ωρες στον υπολογιστη για να δουμε το τελευατιο επεισοδιο..χαχαχα αλλα και το sila καλο ειναι...το προτιμω απο το asi ..τωρα που τελειωσαν τα βασανα (πανελληνιες) ηθελα και εγω να βρω μια σειρα και να την παρακολουθω φανατικα..εε και βρηκα..!!!

Καλά Πειρασμός κορυφαίο!! Μπιχτέρ :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί δεν τα έχει το webtv? Έχασα το επεισόδιο της Παρασκευής και δεν ξέρω τι έγινε! Μόνο στο περίπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Γιατί δεν τα έχει το webtv? Έχασα το επεισόδιο της Παρασκευής και δεν ξέρω τι έγινε! Μόνο στο περίπου!
Γιατί για να τα δημοσιεύσει το mega στο web tv πρέπει να πληρώσει πιο πολλά. Τα έχει στο dailymotion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
sila's time!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
είναι απαίσιο... μόνο για το κορίτσι κάθομαι και βλέπω μερικές σκηνές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
OXI ρε σόλωνα...για το ειδος του καλουλι ειναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
To καημένο το γατάκι, πέθανε η ψυχούλα, το λυπήθηκα... :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
έτσι που τα κόβουν στη μέση τα επεισόδια σταματάνε σε άκυρο σημείο. Η σκηνή που το έκοψε εχθές έμεινε μισή.... Μεγάλη προοδος έγινε... Ξεκίνησε 21:40! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.

:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρε παιδια οντως ! 3 τεταρτα κραταει ..που ειναι οι καλες εποχες που ο εζελ και ο πειρασμος κραταγανε 2,5 ωρες???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
ρε παιδια οντως ! 3 τεταρτα κραταει ..που ειναι οι καλες εποχες που ο εζελ και ο πειρασμος κραταγανε 2,5 ωρες???????????

Παιδάκια μου καλά είναι απλά μαθηματικά. Το mega έχει αγοράσει πόσες τούρκικες φέτος ; 2 τη Σιλά και τον Μοιραίο Έρωτα. Οπότε ως γνωστόν το mega έχει πολλές επαναλήψεις προηγούμενως σήριαλ (ακα Παρα 5) που δεν του κοστίζουν τίποτα και τα έχει και κάθονται. Άρα αφού όλα τα τούρκικα είναι δίωρα και αγοράζει το κάθε επεισόδιο ένα πεντακοσάρικο, και αφού τα τούρκικα έχουν μαξιμουμ 90 επεισόδια, τότε απλά τα κόβουν σε μιας ώρας και αμέσως με τα ίδια λεφτά έχει να δείχνει τα διπλάσια επεισόδια και για διπλάσιο χρόνο (βάλτε οκτώβρη μέχρι να βάλει τα καινούρια) τούρκικου σε ώρα υψηλής τηλεθέασης (9μμ).

So simpleee

Απεναντίας, ο ΑΝΤ1 δεν έχει πολλές καλές σειρές παλιές που να μπορεί να βάλει ανάμεσα στα τούρκικα. Οπότε αναγκάζεται και βάζει 2ωρα επεισόδια. Όπως πχ το Άσι.

Και ναι όλο αυτό το συμπέρανα μόνη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εννοειται πως αυτος ειναι ο λογος αλλα απλως θιγουμε το σπαστικο της υπόθεσης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
μου αρεσε πολυ το χθεσινο! εκει που η Σιλα εμαθε για τον γαμο του Μουρατ! καλα τελεια ιστορια αγαπης! με θλιβερο τελος.... αυτη η μαμα του Μουρατ ειναι......:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
μου αρεσε πολυ το χθεσινο! εκει που η Σιλα εμαθε για τον γαμο του Μουρατ! καλα τελεια ιστορια αγαπης! με θλιβερο τελος.... αυτη η μαμα του Μουρατ ειναι......:mad:
Μποράν το λένε καλέ το παλικάρι! :inlove: Ποιος είναι ο Μουρατ? :P
ενιγουει συμφωνώ μαζί σου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
μου αρεσε πολυ το χθεσινο! εκει που η Σιλα εμαθε για τον γαμο του Μουρατ! καλα τελεια ιστορια αγαπης! με θλιβερο τελος.... αυτη η μαμα του Μουρατ ειναι......:mad:
γιατι το τελος θα ειναι θλιβερο;;τι θα γινει;;
σε spoiler αν γινεται ωστε να μν το δουν οσοι δν θελουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
γιατι το τελος θα ειναι θλιβερο;;τι θα γινει;;
σε spoiler αν γινεται ωστε να μν το δουν οσοι δν θελουν;)
Εννοει το τελος της ιστορίας του Μποραν με τη Γιεζντα... ;)
Καλό θα είναι το τέλος καθως στα τελευταία λεπτά το ζευγαράκι περπατάει σε μια θάλασσα πιασμένοι χέρι-χέρι :P
Λεπτομέρειες δεν ξέρω γιατί το είδα στα τουρκικα οπότε δεν καταλαβαινα τίποτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ρε παιδια μια εξηγηση σας παρακαλω που εχει προκαλεσει την περιεργεια τοσο τη δικη μου οσο και της αδερφης μου...γιατι οταν βρισκονται εξω π.χ. σε μπαλκονι- ταρατσα ειναι νυχτα κανονικα ενω με το που μπάινουν σε κτιριο ειτε περιστερωνας ειτε υπνοδωματιο ξαφνικα ο χωρος λουζεται απο φως? τι παιζει?
αδυνατω να πιστεψω πως προκειται για σκηνοθετικο λάθος γτ παρα ειναι εντονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μποράν το λένε καλέ το παλικάρι! :inlove: Ποιος είναι ο Μουρατ? :P
ενιγουει συμφωνώ μαζί σου! :D
το ξερω μπερδευτιηκα τοσο τουρκικα που βλεπω! Την Σιλα ( Mein Favorit!), Το ρωτα την αγαπη, Το μοιραιος ερωτας, εβλεπα και τον ερωτα και τιμωρια! εχω μπερδευτει!:fool::blink::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top