Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,825 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,522 μηνύματα σε 78,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 410 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πωλείται Υποτροφία Πληροφορικής για Ιωάννινα ή Θεσσαλονική

xxtraptxx

Νεοφερμένος

Ο xxtraptxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O xxtraptxx έγραψε: στις 01:59, 12-06-12:

Καλησπέρα στο forum.
Έχω μια υποτροφία Πληροφορικής απο τα εργαστηρια DataLabs, για μαθήματα Office.
Δυστυχως επειδη τα εργαστηρια ειναι στα Ιωαννινα και στην Θεσσαλονικη, δεν μπορω να την αξιοποιησω.

Τα μαθηματα περιλαμβανουν αρχάριο ή προχωρημενο επιπεδο (αναλογα με το επιπεδο του μαθητη) και δεν εχουν οριο ωρών παρακολουθησης, αλλά ισχύουν μέχρι το τέλος του 2012 όπου και θα πρεπει να εξεταστει για το πτυχίο. Με άλλα λόγια ο μαθητής μπορεί να αξιοποιήσει την υποτροφία είτε απλά για 10 ώρες παρακολούθησης και να δώσει απευθείας για το χαρτί, ειτε για 500 ώρες και να δώσει στο τέλος του 2012. Ολα τα εξοδα ειναι πληρωμενα εκτός από το παραβολο των εξετασεων στο τελος.
Την υποτροφία την δίνω 60 ευρώ, περίπου στο 1/10 της κανονικής της τιμής.
Οι εγγραφες ειναι μεχρι της 19 Ιουνιου οποτε οποιος ενδιαφερεται και είναι Θεσσαλονικη ή Ιωάννινα ας επικοινωνησει αμεσα μαζι μου.

http://datalabs.edu.gr/
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    KarLeo

Βρείτε παρόμοια