Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,339 εγγεγραμμένα μέλη και 2,453,111 μηνύματα σε 77,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Nιώθω μόνη

Τζορτζινα Κι

Νεοφερμένος

H Τζορτζινα Κι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Τζορτζινα Κι έγραψε: στις 01:08, 04-06-12:

Γειά σας!!Είμαι 14 ετών και αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την παρέα μου.Είμαστε μια παρεα 6 παιδιων οπου εδω και 1 χρονο περνούσαμε πολυ ωραία μαζί .... Πριν λίγο καιρό όμως τσακώθηκα με την ''κολλητή'' μου πολύ άσχημα...σε σημείο να μην θέλω ούτε να την βλέπω..(και αυτή το ίδιο) Αν και έχω τον αδερφό μου και τα υπολοιπα παιδια της παρεας ..νιώθω πολυ μόνη επείδη ο αδερφός μου συχνά κάνει παρέα με την πρώην κολλητή μου (που τώρα είναι δική του)....με αποτέλεσμα να απομακρυνθεί κάπως απο εμάς..Επίσης τον τελευταιο καιρό η πρωην κολλητη μου, αρχισε να κάνει πολυ καλη παρέα και με την τελευταια φίλη που μ ειχε μείνει...Ετσι τις τελευταίες εβδομάδες κάνω παρέα με 2 αγόρια της ηλικίας μ( τους φιλους του αδερφού μ..που τρ ειναι και δικοί μ)....Όμως πολλές φορές δεν μπορώ να συμμετέχω στη συζήτηση τους καθως τα θέματα που συζητάν δεν με ενδιαφέρουν...
Νιωθω πολυ μονη....Βοηθηστε με

Τι μπορώ να κάνω ετσι ωστε να ξαναποκτησω μια παρεα που να περναω καλα...και να μην εχω προβληματα;;;

Υ.Γ Δεν θελω να τα ξαναβρω με την πρωην κολλητη μου...γιατι δεν ταιριαζουμε σαν χαρακτηρες...αν και αργησαμε να το καταλαβουμε...
Οποτε αν γινεται μην προτινετε μια τετοια λυση...

Ευχαριστω..!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

lordi13 (φίλιππος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O lordi13 έγραψε: στις 01:36, 04-06-12:

ειναι λιγο μπλεγμενη η κατασταση...
αν ημουν εσυ θα τα χα παρει στο κρανιο με τον αδερφο μου αλλα θα συνεχιζα να κανω παρεα με τους φιλους του ελπιζοντας ισως να γνωρισω και κανα κοριτσι , αφου λες οτι τα θεματα που συζητατε δεν σε ενδιαφερουν.

επισης σημαντικο να ξερεις οτι οταν κανεις παρεα με αγορια ειναι σχεδον σιγουρο,συνηθως τουλαχιστον, οτι σε βλεπουν με αλλο ματι...
1
Παράθεση

akrione

Δραστήριο Μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 181 μηνύματα.

O akrione το ischool εγινε αθλιο.θελω διαγραφη acc έγραψε: στις 01:54, 04-06-12:

ο αδερφος δε φταει σε τιποτα.τη ζωη θα τη χαλασει επειδη μαλωσε η αδερφη του?
λοιπον,κοιτα...αμα θες παρεα για βολτες μπορεις να βρεις ανετα.γνωστους γνωστων κλπ...αμα ψαχνεις φιλια τοτε πρεπει να περιμενεις λιγο..θελει χρονο και υπομονη...και ασε που με τα φροντηστηρια και τις εξωσχολικες δραστηριοτητες ευκολα κανεις γνωριμιες...αν θες δωσε περισσοτερες πληροφοριες ωστε να σου πω παραπανω.
1
Παράθεση

panoslarissa

Μαθητής Β' λυκείου

Ο panoslarissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O panoslarissa έγραψε: στις 15:34, 04-06-12:

Ενα μπουκαλι Johnny τη μοναξια σκοτωνει οπως λεει και το λαικο ασμα.
5
1
Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Πτυχιούχος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,724 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 15:44, 04-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από panoslarissa

Ενα μπουκαλι Johnny τη μοναξια σκοτωνει οπως λεει και το λαικο ασμα.
Πριν διαβάσω το μήνυμά σου, αυτό μου ήρθε στο μυαλό κατευθείαν.
Πιες λίγο ουίσκι, κάπνισε και λίγο χόρτο και θα νιώθεις σαν να πετάς στα σύννεφα
1
2
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 15:48, 04-06-12:

Εγώ πάλι πριν διαβάσω το μήνυμα σκέφτηκα ροζ διαφήμιση,σε φάση "νιώθω μόνη και ξαναμμένη,θες να 'ρθεις και να δαμάσεις το κτήνος μέσα μου?"
9
1
Παράθεση

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

H sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H sunday(atlie) Τωρα ξερεις το δρομο.. ακολουθησε τον. έγραψε: στις 18:23, 04-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Εγώ πάλι πριν διαβάσω το μήνυμα σκέφτηκα ροζ διαφήμιση,σε φάση "νιώθω μόνη και ξαναμμένη,θες να 'ρθεις και να δαμάσεις το κτήνος μέσα μου?"
Χαχαχαχαχα ..

Εγώ λέω να μην πάρεις χόρτα, ούτε να πιεις . Ούτε να δώσεις σε κανέναν το κτήνος μέσα σου.
Απλά όταν δεν σου αρέσει κάτι σε κάποιον και δεν την βρίσκεις με κάποιον καλύτερα να μείνεις μόνη σου τελείως παρά να περνάς τον χρόνο σου δίχως να έχεις μεγάλο ενδιαφέρον. Και θα ρθουν πολλά στη συνέχεια όμορφα και άσχημα. Επίσης θα ήταν καλό να μην κρατάς άσχημες σχέσεις με κανέναν... γιατί στο κάτω κάτω κολλητή σου ήταν κι αυτή. Δεν είναι ανάγκη να γίνεται όπως ήσασταν απλά αφού φτάνεις σε ένα σημείο που να σε χαλάει τόσο πολύ και να μην μπορείς ούτε να την βλέπεις καλό είναι να το διορθώσεις όλο αυτό. Αν θες πάντα. Ανυγαυ.. ίσως πιες και λίγο να ξεχαστείς να περάσουν τα χρόνια της εφηβείας να πας πανεπιστήμιο και να μην σε νοιάζουν όλα αυτα.
Όμως λίγο!
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 18:27, 04-06-12:

Να συνηθίσεις την μοναξιά.
2
2
Παράθεση

Τίτης

Φοιτητής

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ευελπίδων (ΣΣΕ) - Όπλα Γενική Σειρά και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Τίτης έγραψε: στις 18:44, 04-06-12:

Πόσο πικραμένη παίζει να είσαι για να γράψεις κάτι τέτοιο σε φόρουμ?
1
1
Παράθεση

alexparos

Νεοφερμένος

Ο alexparos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O alexparos έγραψε: στις 19:12, 04-06-12:

Απλα βρες τα ξανα μαζι της. Τσακωμοι γινονται παντα οτι και να εγινε που δεν νομιζω να ειναι τιποτα σοβαρο αλλα βλακειες της ηλικιας μας οποτε ξεκινα σιγα σιγα και μιλα της πες της τι εκανε λαθος αλλα να ακουσεις και εσυ την γνωμη της...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Θάλεια : 04-06-12 στις 19:22. Αιτία: Κεφαλαία
Παράθεση

Kirdou

Πτυχιούχος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O Kirdou τι δεν καταλαβαινεις; έγραψε: στις 19:36, 04-06-12:

Δεν υπάρχει κάτι χειρότερο απο μεγάλες παρέες με πολλά άτομα.Διαφωνίες,τσακωμοί,κουτσομπολίκια...Μακριά...Βρές μια καλή φίλη να συμφωνείται στα ενδιαφέροντα και να περνάτε καλά.Επίσης μάθε να περνάς ωραία και μόνη σου ο καλύτερος φίλος σου είναι ο εαυτός σου!
3
Παράθεση

tabarly (Κ.)

Φοιτητής

H Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H tabarly έγραψε: στις 19:54, 04-06-12:

το μονο σίγουρο ειναι ότι θα γνωρίσεις και άλλα άτομα στη ζωή σου! δεν χρειάζεται να νιωθεις μονη σου.
συζητα με τον αδερφό σου γιατί τσακώθηκες με την φίλη σου και γιατί αυτός κανει παρέα μαζί της.
επίσης σκέψου μήπως ξεκινήσεις μια νεα δραστηριότητα, πχ βολευ, πιάνο, κάποια ξένη γλώσσα για να γνωρίσεις νέα άτομα!
Παράθεση

ets32katerina (Κατερινα)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ets32katerina έγραψε: στις 03:32, 16-09-12:

Αφου δεν θελεις να τα βρεις μαζι της,μην το κανεις. Αλλα επειδη κανει παρεα με τις φιλες απο την παρεα που εκανες κι εσυ,αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να ξεκοψεις απο αυτες. Σιγουρα ειναι δυσκολο και για σενα και γι'αυτες να εχουν φιλες δυο κοπελες που δεν μιλιουντε μεταξυ τους,αλλα ειναι προτιμοτερο απο το να νιωθεις ετσι οταν εχεις γυρω σου τοσους ανθρωπους. Και αν σε ενοχλει κατι με τον αδελφο σου,να του μιλησεις. Αν σε ενοχλει ας πουμε το γεγονος οτι εχει γινει κολλητος με την πρωην κολλητη σου,πρεπει να του το πεις,αδελφος σου ειναι στο κατω κατω θα καταλαβει!
Παράθεση

~~unicorn~~

Νεοφερμένος

H ~~unicorn~~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ~~unicorn~~ έγραψε: στις 15:56, 28-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
Να συνηθίσεις την μοναξιά.
ακριβώς με την βοήθεια της μοναξιάς αρχίζεις να μαθαίνεις ποιος είσαι στην πραγματικότητα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Constancy, χημεια4λαιφ

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ξένη και μόνη - Από Deutsch... Lover
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-05-16 στις 11:12.
    • Μαθηματικά: Μόνη μου ή με βοήθεια; - Από Fata Morgana
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθηματικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-09 στις 03:49.
    • ΑΕΠΠ: Η μόνη που δεν το κατέχω; - Από georgia91
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-11-08 στις 17:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα