[1/6/2012] Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον

Πώς πιστεύετε ότι έχετε γράψει;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 80)
  • [Άριστα] 18-20

    Ψήφοι: 45 56.3%
  • [Πολύ καλά] 15-18

    Ψήφοι: 15 18.8%
  • [Καλά] 12-15

    Ψήφοι: 10 12.5%
  • [Μέτρια] 10-15

    Ψήφοι: 6 7.5%
  • [Όχι καλά] 5-10

    Ψήφοι: 1 1.3%
  • [Καθόλου καλά] 0-5

    Ψήφοι: 3 3.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
το διαγραμμα ροης εβγαινε με οσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

nkostas

Νεοφερμένος

Ο nkostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Στην εκφώνηση του θέματος Γ, δίνονται άνω και κάτω όρια και για τις δύο κατηγορίες έργων.
Επομένως, πιστεύω ότι θα έπρεπε ο έλεγχος της κατηγορίας να γίνεται με πολλαπλή αν, πιο συγκεκριμένα:

Αν (ΠΟΣΟ>=200 000) και (ΠΟΣΟ<300 000) τότε
! μικρή κατηγορία
...
αλλιώς_αν (ΠΟΣΟ<400 000) τότε
! μεγάλη κατηγορία
....
τέλος_αν

Λογικά, δεν έχει νόημα ένα μεγάλο έργο να έχει άνω όριο 400 000 αλλά έτσι δίνεται στην εκφώνηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παίδες έφαγα μία απο τις μεγαλύτερες ξενέρες σήμερα...
στο Θεμα Γ δεν διαβασα καλα την εκφωνηση και έβαλα 2 ονόματα
το ένα για την μικρη και το ενα για την μεγαλη κατηγορια εργου...
και δεν προσεξα καθολου αυτο με τον προυπολογισμο κ ελυσα διαφορετικα τα ερωτηματα,μονο αυτο με την επιδοτηση ειδα.
εχω ξενερωσει απιστευτα γιατι πιστευω εκανα αυτες τις βλακιες διοτι ειχα ξενυχτησει χτες...
λέτε εχω ελπιδες να παρω τις 10 απο τις 20 μοναδες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Τα θεματα ηταν αρκετα αλλα οχι πολυ δυσκολα. Το μονο που θα σχολιασω ειναι οτι ηταν ΑΣΑΦΗ! Δηλαδη ελεος μια φορα το χρονο βγαζουν θεματα, ενταξει ανθρωποι ειναι αλλα οχι κ ττοσες πολλες. Στο Δ3 λεει να εμφανισουμε την πολη... Και που δεν ξερουμε οτι δεν ειναι πολεις;; Γιατι δεν δωσανε συγκεκριμενη διευκρινηση οπως στο Δ5 οπου λεει να θεωρησετε οτι ειναι μοναδικο... Εγω εχω εμφανισει μονο μια πολη δεν εκανα ανζητηση να βρω και αλλη...
Για το Θεμα Γ δεν σχολιαζω κατι... 1 μιη ωρα επρεπε να κατσεις για να καταλαβεις τι ακριβως ζηταει... Και γαμω τις αναλυσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαυρουλης

Νεοφερμένος

Ο μαυρουλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα!!!
στο ερωημα Β2(μετροπη απο διαγραμμα σε αλγοριθμο)μετετρεψα το διαγραμα με δομη επαναληψης 'για ..απο ..μεχρι..'γνωριζετε αν ειμαι σωσος η οχι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Το θέμα 4ο ήταν ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ......Το θέμα 1ο ήταν απ'τα πιο εύκολα 1α θέματα.Ο πίνακας τιμών ήταν μακράν ο πιο γελίος έβερ,ούτε καν υποπρόγραμμα δεν είχε,η μετατροπή του διαγραμμάτος ροής ήταν αστεία...Και το 3ο απλά ήταν το μοναδικό που μπορούσε να ξεχωρίσει το 19 απ'το 20.Το μεγάλο πρόβλημα ήταν η ασαφεια.Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος αλλά απ'την τεχνολογική μου που πάμε όλοι στον ίδιο φροντηστή για μάθημα είμαστε τουλάχιστον 5 παιδιά πάνω από 90.Και είμαστε απ'τα χειρότερα τμήματα που έχουν περάσει απ'την τεχνολογική.Μην προσπαθείτε να πείσετε τον ευατό σας ότι ήταν δυσκολα αν δεν γράψατε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
αν το εχεις κανει σωστα σε για το πολυ να χασεις 2 μορια, γιατι δεν εχεις κανει ακριβως το διαγραμμα που σου ζηταει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εκανα σωστο το ΘΕΜΑ Α και το ΘΕΜΑ Β απο εκει και περα οτι και να γινει και παρω για καλο θα ειναι!Τα λεμε παιδες καλο καλοκαιρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
έχω ξενερώσει απίστευτα,μου αρέσει που ήθελα να χτυπήσω βαθμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
στο θέμα β δεν του έβαλα όοολο το πίνακα... απλά έγραψα:

Εμφάνηση 1: ...
Εμφάνηση 2;...
..
..
..5:..


ΑΛΛΑ τα έχω σωστά! θα μου κόψει ο εξεταστής που δεν βλέπει το πινακάκι?
στην εκφωνηση δεν έγραφε να το κάνουμε έτσι (όπως σε προηγούμενα θέματα..)

θα μου κόψει πολλά ο εξεταστής για αυτό το λόγο???
τι πιστεύετε?
δεν είχα χρόνο να τα γράψω κανονικά γιατι ήθελα να δω αν εμφάνησα σωστά τοις τιμες στο ΘΕΜΑ Β..


Δεν ζητάει κάτι για πίνακα τιμών άρα δεν χρειαζόταν να τον εμφανίσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaposnick

Νεοφερμένος

Ο kaposnick αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπερα.
Τα σημερινα θέματα ήταν βατά και η γνώμη μου είναι πως δεν ήταν ούτε δύσκολα. Ειχαν σαφως ορισμένες ασαφειες στις οποιες ο μαθητης ηθελε να παρει πρωτοβουλιες διχως να ειναι ωστοσο σιγουρη η ορθοτητα τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntonisR21

Νεοφερμένος

Ο AntonisR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
παιδια θα χασω μορια επειδη τα ονοματα με τα περισσοτερα εσοδα τα εμφανισα
με φθινουσα σειρα στο κυριως προγραμμα και οχι στην διαδικασια?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
καλησπερα...να ρωτησω....
εκει που ελεγε στο θεμα α να αντιστρεψουμε την ταξινομηση..
την εχω αντιστρεψει σωστα απλα ξεχασα τα βαλω τελος_επαναληψης..το ειδα οταν μου εφτιαχνε ο επιτηρητης το γραπτο αλλα ειπα,χεστο δε θα μου κοψουν... τα αλλα τα εχω σωστα..
εσεις τι λετε ? υπαρχει περιπτωση να μου κοψουν κανενα μοριο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
παιδια θα χασω μορια επειδη τα ονοματα με τα περισσοτερα εσοδα τα εμφανισα
με φθινουσα σειρα στο κυριως προγραμμα και οχι στην διαδικασια?????

Ζητούσε το υποπρόγραμμα να κάνει αυτήν την λειτουργία.Ε λογικά....Τι να σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Και να χασεις το πολυ 1 μοριο οχι παραπανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mmth1994

Νεοφερμένος

Η mmth1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ στο Α3 β εβαλα:
αντιμεταθεσε Α , A[A]
ειναι σωστό;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Πώς σας φάνηκε το Θέμα Γ..?? Εμένα μου φάνηκε αρκετά δυσκολούτσικο κ δεν πρόλαβα να το τελειώσω όλο...κ έχω χάσει κ κάτι μοριάκια από βλακειούλες που βέβαια δεν έπρεπε...Γενικά πρέπει να είμαι στο 83%...Δεν πειράζει...Πάμε δυνατα για ΑΟΘ για 95+ κ μετααααα.....ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ.!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
Στην ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ, αντί να κάνω τα βήματα κανονικά με βοηθητική "temp", το έκανα με την εντολή "ΑΝΤΙΜΕΤΑΘΣΕ" και στην πρώτη επανάληψή της, πανω στην βιασύνη μου έβαλα 1, όχι 2..

ποσο μπορεί να μου κόψει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top