[30/5/2012] Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Πως θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 82)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 62 75.6%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 13 15.9%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 2 2.4%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 5 6.1%
  • Οχί καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Μόνο εμας οι επιτηρητές δεν μας άφηναν να πάρουμε ανάσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ένα μόριο, εκτός αν είναι το μοναδικό λάθος σου οπότε πιθανόν να μη χαλάσουν το 100αρι
Κύριε Geokam, δε θυμόμουν ακριβώς τα χαρακτηριστικά (πάνω παράγραφοι) της ακρόασης, και τα είπα με δικά μου λόγια.
Πόσο περίπου έπαιρναν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Κύριε Geokam, δε θυμόμουν ακριβώς τα χαρακτηριστικά (πάνω παράγραφοι) της ακρόασης, και τα είπα με δικά μου λόγια.
Πόσο περίπου έπαιρναν;
κοίταξε λογικά έδωσαν 2 μονάδες στα χαρακτηριστικά΄οπότε θα έχασες μάξιμουμ 2 μονάδες εκτός αν χρησιμοποίησες λέξεις κλειδιά όπως "επεξεργασία ερμηνεία" οπότε μπορεί και να μην έχασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
κοίταξε λογικά έδωσαν 2 μονάδες στα χαρακτηριστικά΄οπότε θα έχασες μάξιμουμ 2 μονάδες εκτός αν χρησιμοποίησες λέξεις κλειδιά όπως "επεξεργασία ερμηνεία" οπότε μπορεί και να μην έχασες
2 στα 20 έτσι; Τις λέξεις τις είπα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χαχα, καλα ναι απο αντιγραφη αλλο τιποτα... 2 και 3 φορες θελανε να πανε τουαλετα πριν την δυνατη ωρα αποχωρισης... :P Απιβδισε ο επιτιριτης να ανεβοκατεβενει σκαλες! Στο τελος αρχισε και εψαχνε και τσεπες!
Και μεσα στην ταξη παντος απαντισεις πηγενοερχοντουσαν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
όχι βέβαια 2/100 εννοώ
Δηλαδή,τα χαρακτηριστικά και της ενεργητικής, και της παθητικής, έπιαναν συνολικά 2%:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
2 ερώτησης
1) από την παραγωγική λειτουργία έγραψα σωστά τις 3-4 πρώτες σειρές ποσο περνώ ?
2) στην δημιουργική καταστροφή αυτοσχεδίασα...πιστεύω ότι το νόημα είναι περιπου το ίδιο με το βιβλίο απλά δεν το έγραψα όπως το είχε το βιβλίο.. ποσο θα πάρω και εδώ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ? στα σωστα λαθος εγραψα Σ-Λ αντι για ολοκληρες τις λεξεις .. Μεσα στο αγχος μου δεν το κοιταξα καθολου .. υπαρχει περιπτωση να το παρουν λαθος επειδη η εκφωνηση ηθελε ολοκληρη τη λεξη ? παρακαλω απαντηστε γιατι καιγομαι απο την αγωνια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Κοιτα η διμιουργικη καταστροφη δεν εχει μεσα δυσκολες εννοιες οποτε μπορεις να αυτοσχεδιασεις... Αν εχεις πιασει τα λογικα δεν νομιζω να χασεις πανω απο 3 μορια..
Για την παραγωγικη λειτουργια αν εχεις γραψει μονο τις πρωτες γραμμες(που λεει οτι ειναι πολυ σημαντικη κτλ) μαλλον θα χασεις 6.(Γτ μαλλον εδιναν 4 για την πρωτη 4 για την δευτερη και 2 για τα παραγειγματα)

Οχι βασιλη με τιποτα δεν το πιανουν λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Δηλαδή,τα χαρακτηριστικά και της ενεργητικής, και της παθητικής, έπιαναν συνολικά 2%:confused:
σε κάθε ακρόαση αντιστοιχούσαν 10 μονάδες, 2 για τα χαρακτηριστικά και 2 για κάθε ενέργεια.
Βέβαια προέκυψε πρόβλημα στην ενεργητική και ειδικά με την ενσυναίσθηση αλλά δεν άλλαξε κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σιγουρα ? γιατι και εγω ετσι πιστευω αλλα μην μου τυχει κανεις τρελος .. δεν ξερεις ποσο εχω αγχωθει για παω για 20 αοδε .. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ? στα σωστα λαθος εγραψα Σ-Λ αντι για ολοκληρες τις λεξεις .. Μεσα στο αγχος μου δεν το κοιταξα καθολου .. υπαρχει περιπτωση να το παρουν λαθος επειδη η εκφωνηση ηθελε ολοκληρη τη λεξη ? παρακαλω απαντηστε γιατι καιγομαι απο την αγωνια !
Χτες στο φόρουμ είχα τονίσει αυτή τη λεπτομέρεια. Η λογική λέει ότι δε θα βρεθεί κάποιος να σου κόψει για αυτό (θα ήταν τρομερή αδικία), αλλά δυστυχώς σύμφωνα με το αυστηρό γράμμα του νόμου υπάρχει μια μικρή πιθανότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Νομίζω πως ξεπέρασα κάθε προσδοκία που είχα ποτέ γι αυτό το μάθημα.
Πάω να κοιμηθώ ήσυχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
δεν πιστεύω να τον κόψουν...υπάρχουν πολλά παιδιά που κάναν το ίδιο λάθος,άμα αρχίσουν να τους κόβουν όλους για αυτο το πραγμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
και δηλαδη να μου τα κοψει ολα ? οσους εχω ρωτησει μου λενε οτι δεν προκειται να γινει αυτο , αλλα και παλι αν απο το 20 καταληξω στο 15 θα κρεμαστω ..
εχουν γινει παρομοια περιστατικα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι αν ηταν ετσι θα εκοβαν σχεδον την μιση Ελλαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VasilisDask

Νεοφερμένος

Ο VasilisDask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
το ελπιζω .. τσαμπα αγχος λες και δεν μου φτανει αυτο που εχω ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παραλογικός

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
παιδια να ρωτησω κατι ? στα σωστα λαθος εγραψα Σ-Λ αντι για ολοκληρες τις λεξεις .. Μεσα στο αγχος μου δεν το κοιταξα καθολου .. υπαρχει περιπτωση να το παρουν λαθος επειδη η εκφωνηση ηθελε ολοκληρη τη λεξη ? παρακαλω απαντηστε γιατι καιγομαι απο την αγωνια !

Και True-False να γράψεις σωστό θα στο πάρουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
και δηλαδη να μου τα κοψει ολα ? οσους εχω ρωτησει μου λενε οτι δεν προκειται να γινει αυτο , αλλα και παλι αν απο το 20 καταληξω στο 15 θα κρεμαστω ..
εχουν γινει παρομοια περιστατικα ?
πέρσι υπήρξαν τέτοια, αλλά μην ανησυχείς με όσους συνομίληαα δεν έχεις κανέις διάθεση να κόψει. Πρέπει να είσαι πολύ σκατόψυχος για να το κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top