Τι θα κάνετε αφού τελειώσουν οι εξετάσεις; [Δεξαμενή Θετικής ενέργειας]

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ακούω:D.
Νομίζω ο τίτλος είναι σαφής.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ταξιδι και (ευελπιστω) δουλεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ήθελα να ακούσω κάτι πιο έξαλλο.Ελάτε βγάλτε το Άχτι σας;D

Εγώ θα πάω προπόνηση και μετά γραμμή για παραλιακή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εννοείς κατευθείαν μόλις τελειώσουν οι εξετάσεις, ή γενικά μόλις τελειώσουν;
Αν εννοείς κατευθείαν: θα πάω για ατελείωτον ύπνοοοο...
Αν εννοείς γενικά: πολλά και διάφορα (μπάνια, εξόδους -wink wink-, γυμναστήριο, δουλειά, θα εντρυφήσω στην ποίηση -λόγω του ένδοξου φοιτητικού μέλλοντός μου :P -, και πολλάαα άλλα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Συνέχιση των προπονήσεων για τα αθλήματα... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
For the record θα ήθελα και γω να γράψω ένα διήγημα ή κάτι κάποια κείμενα για μερικά μέρη που αγαπάω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
For the record θα ήθελα και γω να γράψω ένα διήγημα ή κάτι κάποια κείμενα για μερικά μέρη που αγαπάω:)

Όχι δεν θα γράψω - λογικά.
Ο στόχος είναι να διαβάσω πολύ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ πρέπει να περιμένω ακόμα έναν χρόνο..πάντως αν πάνε όλα καλά πρώτα ο Θεός [ιδίως με τη χώρα,με την οικονομία,με εμένα,την οικογένειά μου και το ευρύτερο περιβάλλον μου] θέλω μετά τις πανελλήνιες να πάω σουηδία! *.* ΄κι οι γονείς μου συμφώνησαν κιόλας,αρκεί να ισχύουν αυτά που μόλις ανέφερα...τίποτε φυσικά δε θεωρώ δεδομένο...αλλά το θελω πάρα πολύ ένα ταξιδάκι..να ξεχαστώ,να χαλαρώσω..

γενικότερα,αν κάποιος φυσικά δύναται ιδίως οικονομικά,συστήνω ανεπιφύλακτα ταξιδάκι λίγων ημερών στο εξωτερικό..δεν υπάρχει καλύτερο μετά τις πανελλήνιες κατ'εμέ..ειδικά με παρέα..ποπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Το μόνο που ξέρω με σιγουριά,είναι ότι δεν θέλω να ξαναδω το σχολείο αυτό και τα 2/3,τι δύο τρίτα,τα 4/5 των συμμαθητών μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Θα γινω εκπαιδευτης ποκεμον και δεν θα γερασω ποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bakas_Starblind

Νεοφερμένος

Ο Bakas_Starblind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θα κατσω ενα μηνα και μετα μπαρκαρω...1 μηνα να βγαλω κανα ψηλο να εχω για την σχολη, η ισως και να βγαλω διπλωμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Θα αδυνατήσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Θα καιγομαι στο πισι οπως κανω και τωρα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Θα πάω διακοπές επιτέλους και θα κάνω και κανα μπάνιο...!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kollhmenh

Νεοφερμένος

Η kollhmenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
θα συνεχίσω τα μαθήματα αγγλικών για να πάρω το proficiency, πολλά μπάνια και θα σχεδιάζω τις διακόπες μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ό,τι και η wolf και ό,τι λέει η υπογραφή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ταξιδι και (ευελπιστω) δουλεια
Ααα δεν ήξερα ότι έδινες κι εσύ. :eek:

Όσον αφορά το θέμα, δε νομίζω να κάνω κάτι ιδιαίτερο. Αυτή η χρονιά δεν είναι όπως η περσινή, οπότε δε θα' χω τόσο την ανάγκη για "χαλάρωση". Σίγουρα θα αρχίσω τα μπάνια και θα κοιμάμαι σαν άνθρωπος. Κατά τ' άλλα δε θα αλλάξουν πολλά.
Οι της Γ' λυκείου, καλά θα κάνετε να τα γαμήσετε όλα το καλοκαίρι, το' χετε ανάγκη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ααα δεν ήξερα ότι έδινες κι εσύ. :eek:

Χαχα, ολοι οι κηνυγημενοι του συστιματος εχουμε δωσει ραντεβου για αλλη μια φορα στα ιδια σχολεια...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Θα αδυνατήσω. :P

κλασσικο , ολες τα ιδια λεγαμε και οταν εδινα εγω , δε μας εφταναν οι παννελληνιες θελαμε και διαιτα μετα !
μαζοχες ή ψυχακια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top