Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Παντείου ή Πειραιά;

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ποια σχολη απο τις 2 πιστευετε οτι ειναι καλυτερη και τι θα μπορουσα να βγω απο εκει μεσα?:worry: χωρις καποιο μεταπτυχιακο που θα μπορουσα να εργαστω ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Νομίζω πως από το ΠΑ.ΠΕΙ, θα έχεις και επαγγελματικά δικαιώματα οικονομολόγου, σε αντίθεση με το Πάντειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Νομίζω πως από το ΠΑ.ΠΕΙ, θα έχεις και επαγγελματικά δικαιώματα οικονομολόγου, σε αντίθεση με το Πάντειο.

Και γω έχω μια τέτοια εντύπωση αλλά μπορεί να κάνω και λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ninio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 129 μηνύματα.
ισχυει. απο το πα.πει γραφεσαι και στο οικονομικο επιμελητηριο ενω απο της παντειου οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
παιδια γνωριζω οτι στο τμημα του πειραια εχει να επιλεξεις αναμεσα σε γαλλικα γερμανικα και αραβικα
στο παντειο ποιες γλωσσες ειναι διαθεσιμες ξερει κανεις να μου πει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top