Συμπάθειες/Αντιπάθειες μεταξύ μαθητών και καθηγητών

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
θα σας εχει τυχει σιγουρα να σας εχει συμπαθεισει ιδιαιτερα ενας καθηγητης και εσεις εκεινον! οι συμμαθητες σας ζηλεψαν; εσεις ζηλεψατε οταν καταλαβατε οτι καποιος καθηγητης συμπαθει καποιον αλλον ενω εσας σας αντιπαθει ιδιαιτερα;:redface:

ναι ναι! μου εχει τυχει! μια συμμαθητρια ολο γληφει αλλα στο τελος δεν θα καταφερει απολυτος τιποτα! το θεμα ειναι να σε συμπαθει καποιος γι αυτο που εισαι και οχι γι αυτο που δειχνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Αντιπάθειες δεν έζησα,ήμουν ήσυχο παιδάκι εκείνα τα χρόνια!:redface:
Είχα ένα δάσκαλο στο Δημοτικό που με συμπαθούσε ιδιαίτερα και μάλιστα είχαμε παίξει πατέρα και γιο σε κάποιο θεατρικό τότε!:P
Και αργότερα στο Λύκειο την καθηγήτρια της Φυσικής...αυστηρή και απαιτητική γυναίκα εντός της αίθουσας,η "στριμμένη",η "ανικανοποίητη απ'τον άντρα της" κατά τους πολλούς που όμως ήταν μια χαρά άνθρωπος και είχαμε καλή χημεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εμενα που μου εχει συμπαθεια ο μουσικος και με λεει μικρη μες τη μεση της ταξης; :redface:
αλλο που εγω δν τον χωνευω...καλος ειναι οταν του σπαω τα νευρα κ με βγαζει εξω χωρις απουσια!
παλι με αντιπαθει η φιλολογος της λογοτεχνιας,που με κατεβαζει συνεχεια ενω της παω ασκησεις κτλ
και η αλλη η αχωνευτη που μας κανει γεωγραφια...
δεν με εχουν αφησει να πω μια φορα μαθημα-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Πιστεύω είμαι από τα συμπαθητικά τα παιδιά που είναι γλυκομιλητα και ευγενικά.
Όλοι μου λένε ότι οι καθηγητές σε συμπαθουν αλλά εντάξει εγώ πιστεύω όλους μα έχουν καλούς. :redface:
Δεν νομίζω να με αντιπαθούσε κανένας καθηγητής και αν ναι δεν πειράζει! ;)
Αν και ψέματα να μην λέω πάντα ήμουν η αδυναμία όλο και κάποιου καθηγητή! :)
Μου το χουν πει κιόλας. :redface:
Και να πω κάτι δεν είναι ότι και καλα "γλυφω" απλά με συμπαθούν.. Τι να κανω τώρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Για να το ζωντανέψουμε κιόλας..

Εμένα μετά απο έναν γερό τσακωμό με συμμαθητή εν ώρα μαθήματος και σχολάσματος, για την υποστήριξη που είχα απο τον συγκεκριμένο καθηγητή και γενικότερα απο όλο τον σύλλογο, οι συμμαθητές μου λένε πως με συμπαθεί ο φυσικοχημικός.. Μέρες μετά απο μια παράσταση με είχε συμπαθήσει πολύ και η μαθηματικός. Με χαιρετούσε συνέχεια, με ρωτούσε αν μου άρεσε η παράσταση και μου έλεγε οτι έχω ταλέντο.. Η συμπάθεια αυτή χάθηκε στην "επανάστασή" μου, μια μέρα που δεν είχα καρέκλα να κάτσω, που με πέταξε έξω. Και απο τότε που με πέταξε έχω γίνει τέρμα εχθρική μαζί της. Με ρώτησε προχτές στο μάθημα αν είμαι κρυωμένη και της είπα "ΝΑΙ" με αγριάδα. :redface:
Επίσης με συμπαθεί πολύ ο καθηγητής των γαλλικών... Με έχει απο το δημοτικό μαθήτρια και με παινεύει συνέχεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
εχω τσακωθει με την μιση ταξη ειμαι αντιπαθητικος ειρωνας αλλαζονας και μου αρεσει
fuck the system
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Η φυσικος μου με ειχε λατρεψει στην αρχη και χωρις πλακα το εδειχνε παρα πολύ μεσα στην ταξη.Κι εγω την ειχα συμπαθησει γιατι ειναι εξαιρετικη καθηγητρια (και ο λογος που λατρευω την φυσικη), αλλα όπου κι αν πηγαινα ακουγα σχολια, κάθε τύπου. Αυτη να καμαρωνει ολη την ωρα για εμενα κι εγω να βραζω... Και στο τελος αρχισα να μην της μιλαω εγω και να μην της δινω σημασια οσο μπορω, γιατι τα σχόλια έδιναν και επαιρναν, ε και στο τελος βρηκε αλλον να ασχοληθει και με αφησε ησυχη :D

Τωρα για αντιπαθειες, απειροι καθηγητες, ειναι μερικοι που με μισουνε κυριολεκτικα, αλλα ευτυχως ειναι αμοιβαια τα αισθηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
akis95's profile stats:

εχω τσακωθει με την μιση ταξη ειμαι αντιπαθητικος ειρωνας αλλαζονας και μου αρεσει
fuck the system

Mom and 12 others like this post.

Σοβαρά πάντως, thumbs up για την ειρωνεία και το πνεύμα αντιλογίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Δυστυχώς το ζω..η φιλόλογος που έχουμε στο φροντιστήριο μου έχει μια μικρή αδυναμία δεδομένου ότι πέρυσι που δεν εργαζόταν στο φροντιστήριο, έκανα ιδιαίτερα μαζί της..είμαι το μοναδικό άτομο που τη γνωρίζει περισσότερο διάστημα από τους άλλους κι έχω περάσει περισσότερα μαζί της.. Η αλήθεια είναι πως κι εγώ τη συμπαθώ αρκετά..την έχω ως πρότυπο..είναι βέβαια μικρή σε ηλικία, όμως νομίζω ότι είναι αρκετά μορφωμένη και πολύ συμπαθητική..μερικές φορές δείχνει αυτή την αδυναμία..της βγαίνει αυθόρμητα..εμένα με ενοχλεί αυτό, γιατί μετά σχολιάζουν την όλη κατάσταση με διάφορα σχόλια..και συγκεκριμένα, μερικές φορές, όταν είναι λίγο αυστηρή με άτομα που απαξιούν για μερικά μαθήματα και το ρίχνουν, κοινώς, στον κόκορα, της αντιμιλάνε, της πηγαίνουν κόντρα..όχι όλοι..κυρίως 2-3 άτομα..δεν προλαβαίνω, όμως, να πω ότι δεν το κάνει για κακό ή ότι δεν είναι σωστή η συμπεριφορά τους προς αυτήν, γιατί λένε πως είναι αναμενόμενη η στάση μου απέναντι στην όλη κατάσταση αφού είναι η αδυναμία μου.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Areti91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Εμένα μου είχε φοβερή αδυναμία ο φυσικός μου στην Α/Β Λυκείου και εγώ σε εκείνον. Οι συμμαθητές μου μας κορόιδευαν γιατί τους φαίνονταν περίεργο που είχαμε "κολλήσει" αλλά ως εκεί. Ούτε καζούρα μου έκαναν, ούτε άσχημα σχόλια είχα ακούσει, μόνο πειράγματα. Βέβαια και αυτός ήταν πολύ τυπικός την ώρα του μαθήματος, άλλωστε δεν ήμουν η καλύτερη μαθήτρια στην τάξη, οπότε δεν είναι ότι μάζευα τα μπράβο με την απόχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
θα σας εχει τυχει σιγουρα να σας εχει συμπαθεισει ιδιαιτερα ενας καθηγητης και εσεις εκεινον! οι συμμαθητες σας ζηλεψαν; εσεις ζηλεψατε οταν καταλαβατε οτι καποιος καθηγητης συμπαθει καποιον αλλον ενω εσας σας αντιπαθει ιδιαιτερα;:redface:

ναι ναι! μου εχει τυχει! μια συμμαθητρια ολο γληφει αλλα στο τελος δεν θα καταφερει απολυτος τιποτα! το θεμα ειναι να σε συμπαθει καποιος γι αυτο που εισαι και οχι γι αυτο που δειχνεις...

μολόγα το ρε ντόιτς,αυτό το αντιπάθειες το έβαλες για εμένα και τον μαθηματικό μου :P

λοιπον,συμπάθεια τρελή μου έχει η καθηγήτρια της ιστορίας.παρότι δεν διαβάζω πολύ με πάει σαν χαρακτήρα και μου ανεβάζει μονάδες,μου έχει πει να βγουμε και για καφέ:P ,γενικά με πάει πάρα πολυ........(αν και έιναι λίιιιιιιγο άδικο,αλλά δικαιολογείται,η γυναίκα είναι λίγο πίου :P)
με συμπαθεί η καθηγήτρια των θρησκευτικών.συμμετέχω,συμφωνώ με ότι λέει,της απαντάω ότι θέλει να ακούσει.Μέχρι που μου είπε να πάω για θεολόγος (ιτια,ιτιααααααααααααα,λουλουδιααασμένηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :P)
με συμπαθεί η καθηγήτρια των αρχαίων επειδή είμαι η καλύτερη στα αρχαία :)

με αντιπαθεί ο μαθηματικός,επειδή του τη λέω συνέχεια..:whistle::whistle: έχω και εγώ τους λόγους μου:μας κάνει δίωρα,μας βάζει τους χειρότερους βαθμούς,μας υποτιμά,λέει τα χειρότερα για εμάς στους καθηγητές,και τολμά να σχολιάζει τα μαθήματα της θεωρητικής κατεύθυνσης :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αντιπαθειες... Δεν ξερω στην αρχη ολοι αντιπαθεστατοι μου φαινονταν αλλα την τελευταια εβδ ηταν ολοι λες και τους τσιμπησε μυγα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Και απ'τα δυο εχει ο μπαξες.
Ενταξει κυριως συμπαθειες γιατι γενικα προσεχω και ειμαι πολυ ησυχη.Με ενα δυο καθηγητες εχουμε απιστευτα καλη σχεση,τους θαυμαζω σαν ανθρωπους και μου φτιαχνουν το κεφι.Παντα θα υπαρχουν ομως και εκεινοι που κατα τη γνωμη μου ειτε βαριουνται τη ζωη τους πλεον ειτε εχουν απωθημενα και τα βγαζουν επανω μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
1. Ο Θεολόγος: Εχει ενα τικ περισσότερο θάρρος σε εμένα, μου εχει τραβηξει και μαλλί.
2. Η αγγλικών: Αδυναμία, hey beauty με αποκαλεί και γενικότερα πολυ καλές σχέσεις.
3. Η κοινωνιολόγος: Εδω υπαρχει ένας έρωτας μεγάλος. Απο μακρια βλέπομαστε, χαιρεταμε η μια την αλλη. Κάνω παρέα με τις κόρες της.
4. Η της ιστορίας γεν. : Η γυναίκα δεν ειναι απλα χάζη, ειναι ΧΆΖΗ. Ουρλιαζει μέσα στο μάθημα όντας υστερικιά.
5. Η των κειμένων γεν. και εκθεσης : Πολυ καλη, μας συνπαθει όλους.
6. Η των αρχαίων γεν. : Μονο με μένα κανει μάθημα η γυναίκα. Ξέρει και το ονόματακι μου.
7. Ο της φυσικής γεν. : Είμαστε γείτονες, κάθε καλοκαίρι παίζουμε μαζι τένις στην αυλή του!
8. Ο της φυσικής κατ. : Οχι κάτι το ιδιαίτερο, τυπικές σχέσεις διδασκοντα και διδασκομενου.
9. Ο της βίο γεν. , βίο κατ. , χημεία κατ. : Εξαιρετικός ανθρωπος η αμοιβαία συμπάθεια καλα κρατει καθόλη τη διάρκεια του λυκειου, τι πλάκες, τι αγκαλιες, τι τα πάντα. Απίστευτος!
10. Ο πληροφορικαριος: Δεν παίρνω και όρκο οτι ξέρει πως με λένε!
11. Ο των μαθηματικών γεν. και κατ. : Καλος ανθρωπακος, του λέω συνέχεια αστεία και λέει οτι μάθημα δίχως εμένα δεν γινεται, οτι κάτι λείπει! (Εγω προφανώς! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αγγλικών: Φέτος άλλαξα 2. Δεν την ξέρω καλά. Έχουμε απόλυτα τυπικές σχέσεις ( μην πω και λιγότερες)
Γερμανικών: Δεν μιλάμε απλά :P
Καθηγήτρια χημείας, φυσικής, βιολογίας: πολλές ώρες την βδομάδα μαζί! Είναι η ''μαμά'' της τάξης! Και εγώ προσωπικά έχω πολύ καλές σχέσεις.
Μαθηματικός: ΛΑΤΡΕΙΑ :inlove: δεν υπάρχει! Υπέροχος άνθρωπος και καθηγητής!
Φιλόλογος αρχαίων, κειμένων, ιστορίας: Καμμένη :P άλλα της λες άλλα καταλαβαίνει και από ότι μας είπε, με τους μαθητές της θέλει τις τυπικές σχέσεις ΜΟΝΟ.
Φιλόλογος γλώσσας και ΚΠΑ: Φιλικότατη και εξυπηρετική!
Γυμναστής: ο ''μπαμπάς'' όλων! Το αγαπάμε όλοι πολύ!
Θεολόγος: Έχουμε αλλάξει 3!! :O κάθε τρίμηνο και άλλος! Δεν έχουμε σχέσεις.
Πληροφορικός: Τυπικές σχέσεις.
Μουσικός: Τυπικές σχέσεις
Καλλιτεχνικών: η μεγάλη μας φίλη!

*Muxu su θαυμάζω τις υπέροχες σχέσεις σου με τους καθηγητές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ντόιτς, ακόμη τον ίδιο μαθηματικό έχετε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Ο φιλόλογος που μας κάνει λογοτεχνία και ιστορία:άλλο πράμα!!!Με συμπαθεί ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ επειδή του έχω δώσει την εντύπωση πως ασχολούμαι εξωσχολικά με την ιστορία και συχνά κάνω παρουσιάσεις powerpoint για το μάθημά του (χιχι αυτό έχει πολύ γέλιο, ξεκινάω να λέω να μιλάω να μιλάω να μιλάω...όχι ότι ξέρω τι λέω, απλά για κάθε παρουσίαση μαθαίνω 5-10 σελίδες παπαγαλία από το ίντερνετ-και μου βάζει 20 στο τρίμηνο και χάνουμε και μάθημα+τεστ).Πάντως εγώ τον βρίζω συνέχεια και του πάω συνέχεια κόντρα. χιχιχι Όσο περισσότερο του πάω κόντρα τόσο περισσότερο με συμπαθεί!!!
Ο γυμναστής μου:με συμπαθεί πάρα πολύ-κι ας τον βρίζω εγώ και αυτόν και το μάθημά του.Έχει καταλάβει ότι δεν με ενδιαφέρει το μάθημά του και δε μου βάζει απουσία όταν τεμπελιάζω και δεν παίζω με τους άλλους ούτε μου λέει τίποτα όταν αντί να κάνω τις ασκήσεις κάθομαι στο παγκάκι και κάνω επανάληψη για τα γαλλικά.
Η χημικός μας:πέρσι που μας έκανε βιολογία μου είχε αδυναμία αλλά φέτος με άκουσε να βρίζω 2-3 φορές το μάθημά της κι έτσι τώρα έχουμε απλά τυπικές σχέσεις.
Ο μαθηματικός και ο καθηγητής των αγγλικών μου με συμπαθούν αλλά δεν θέλουν να το δείξουν κι έτσι προσποιούμαστε -και οι δύο πλευρές-ότι έχουμε τυπικές σχέσεις.
Ο εικαστικός μου:χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ;Έρχεται μεθυσμένος στην τάξη, λέει ασυναρτησίες και μας βάζει και χαμηλούς βαθμούς στο τρίμηνο. Όλοι τον βρίζουμε ακόμα και μπροστά του, στο διάλειμμα όταν περνάει από τον διάδρομο κάνουμε παρέλαση από πίσω του ή τον βρίζουμε.Αλλά είναι και πυροβολημένο το άτομο!Μπορείτε να τον απολαύσετε εδώ:https://www.youtube.com/watch?v=4QvbloxpS98
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Χωρίς πλάκα πάντως, εγω από το σχολείο το μόνο που παίζει να μου μείενι θα είναι οι αντιπάθειες μου :redface:
Συγκεκριμένα με τον καινούργιο μου φυσικό που, καθώς ήρθε να αντικαταστήσει μία από τις αδυναμίες μου, τον σνομπάρω από την πρώτη μέρα που πάτησε στο σχολείο... Αλλα εγω, όντας καλό παιδάκι, αμα δεν δείξω κιόλας το μίσος μου, δεν έχει φάση.. :P Κι ετσι καταλήγουμε να ρωτάει αυτος άκυρα άτομα "μα γιατι δεν έκανες ασκήσεις??", και να ακούγεται μία φωνη απο το βάθος της τάξης "Μπορεί να σας αντιπαθεί!!!" :redface:
Aα εχω και μία γαλλικού που με αντιπαθεί πολύ (αλλα προπαθει να μην το δείχνει, ευτυχως), και πάω και της κολλάω επίτηδες :P

4. Η της ιστορίας γεν. : Η γυναίκα δεν ειναι απλα χάζη, ειναι ΧΆΖΗ. Ουρλιαζει μέσα στο μάθημα όντας υστερικιά.
Ποπο τι μου θυμιζεις... :whistle:

:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μιας και λέμε για αντιπάθειες, πάντοτε δεν χώνευα τους βαθμοθήρες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top