Όνειρα που είδατε εν όψει πανελληνίων!

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μια φορά το 'κανα κι αυτό....Αλλά είπα να μην το ξαναεπιχειρήσω!

χαχαχαχαχαχ,εγω το κανω συχνα :P

Kαι εγω λυνω ασκησεις μαθηματικων στον υπνο μου!
Το κορυφαιο ειναι που μερικες φορες λυνω αυτες που δεν ειχα καταφερει να λυσω στον "ξυπνιο" μου και οταν σηκωνομαι το πρωι, θυμαμαι την λυση και την γραφω!

Its a miracle its a miracle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εμ, ναι, τώρα ξεφύγαμε, οπότε τραβάτε όλοι καμιά βόλτα να ξελαμπικάρετε(-ουμε!)!:P

Εγώ ήταν μια περίοδος που λίγο πριν ξυπνήσω έβλεπα ότι έλυνα ασκήσεις μαθηματικών. Και ερχόταν η μητέρα μου και μου έλεγε να ξυπνήσω κι εγώ 'Μισό να τελειώσω την άσκηση'. Τραγική κατάσταση.
Α και χθες έβλεπα ότι έβαλαν ένα καινούριο κεφάλαιο στο Αοδε έναν μήνα πριν τις εξετάσεις και ήταν χειρότερα διατυπωμένο απ'όλο το υπόλοιπο βιβλίο και δεν μαθαινόταν με τίποτα. :S

Χαχαχ αυτο ακριβώς. Λίγο πριν ξυπνησω βλέπω ότι λυνω επι ώρα ασκήσεις.στον ύπνο ^_^

Χαρουλιτα χαχαχα κορυφαίο αυτο! Αντώνη ουαου. Έτσι σπαταλας τα συνηδειτα όνειρα; Εσυ αξιζεις νομπελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
εγω λιγες μερες μετα τις Πανελληνιες εβλεπα οτι εγραφα...Χημεια(κι ημουν θεωρητικη κατευθυνση:worry:),και δεν ειχα διαβασει τιποτα...
μετα ξυπναω τρομαγμενος,αλλα συνειδητοποιησα οτι οι Πανελληνιες ειχαν τελειωσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εγω εβλεπα οτι λεω την ιστορια , οτι αργησα να παω και δεν εδωσα , οτι πηγα σε λαθος σχολειο κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ πέρυσι, μετά τις Πανελλήνιες, το καλοκαίρι που περίμενα να βγουν τα αποτελέσματα, είχα δει στον ύπνο μου ότι θα βγάλω 15.921 μόρια ακριβώς! Όταν ξύπνησα μου φάνηκαν σχετικά πολλά - υπολόγιζα ότι θα βγάλω 15.500 περίπου. (Τελικά έβγαλα 17.182, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
...εδώ κι ενάμιση μήνα περίπου κάθε βράδυ ξυπνούσα γύρω στις 4μιση το ξημέρωμα χωρίς λόγο!!
Χαχαχα τι μου θύμισες τώρα!! Κι εγώ πέρσι στις αρχές κάθε βράδυ ξυπνούσα στις 3 ακριβώς!! Τρομακτικό ε; :P Και μετά δε με έπιανε ύπνος με τίποτα. Μετά οκ όλα μια χαρά!! Κοιμόμουν τέλεια -λογικό αφού πήγαινα πτώμα για ύπνο!

Περίεργο όνειρο που είδα εν όψει πανελληνίων; Δε θυμάμαι κάτι πολύ "χοντρό"... εντάξει απλώς να, περίπου τέτοιος καιρός πρέπει να ήταν πάνω κάτω και είδα ότι γράφαμε λατινικά, είμαστε στην τάξη και παίρνουμε τα θέματα, τα κοιτώ και ήταν κάτι άσχετα, λατινικά πάντως δεν ήταν... δεν καταλάβαινα τίποτα, άγνωστα κείμενα τελείως!! Τέλος πάντων μετά είδα ότι πήρα 20%!! Καλά ναι έλεος ήταν, τελείως άκυρο... πραγματικά πρέπει να το έκαψα λίγο πέρσι :P
Ααα και κάτι ακόμη που θυμήθηκα... στον ύπνο μου μερικές φορές πετούσα φράσεις στα αρχαία ή στα λατινικά... διάφορα, φράσεις που είχε μέσα στα κείμενα πχ "oleum et operam perdidi"
Και μία άλλη φορά βλέπω ότι περπατάμε και συζητάμε με μία φίλη μου και κάτι είχε πει... δε θυμάμαι ακριβώς τι, ένα όνομα πρέπει να ήταν και ενώ μιλούσε της λέω: "κάτσε πρέπει να το κλίνω!"
Ωωω ό,τι να 'ναι όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Εμ, ναι, τώρα ξεφύγαμε, οπότε τραβάτε όλοι καμιά βόλτα να ξελαμπικάρετε(-ουμε!)!:P

Εγώ με την σειρά μου,προτείνω λύση που αποτελείται από τρία γράμματα. :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Εγώ με την σειρά μου,προτείνω λύση που αποτελείται από τρία γράμματα. :look: :P

Τ.Α.Π;
Α.Δ.Ε;
Θ.Ε.Ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ΘΜΤ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ...Εκτός των διάφορων ονείρων που βλέπω κατά καιρούς...Είχα αρχίσει ν' ανησυχώ γιατί εδώ κι ενάμιση μήνα περίπου κάθε βράδυ ξυπνούσα γύρω στις 4μιση το ξημέρωμα χωρίς λόγο!!Και μετά ανα μία με δύο ώρες ξαναξυπνούσα...Κι ας μην είχα μάθημα το πρωί...!!Δεν μπορούσα με λίγα λόγια να ευχαριστηθώ ύπνο!:(Ευτυχώς σήμερα επιτέλους ξεράθηκα ως τις μιάμιση το μεσημέρι!!:clapup:
Και εμένα μου συνέβαινε αυτό σε μια περίοδο πριν τα Χριστούγεννα. Κάθε βράδυ ξυπνούσα ξαφνικά και το ρολόι έδειχνε 3:30 άντε 3:31:P

εγω εβλεπα οτι λεω την ιστορια , οτι αργησα να παω και δεν εδωσα , οτι πηγα σε λαθος σχολειο κτλ
Εγώ τέτοιο όνειρο είχα δει όταν έδινα προφορικά για το proficiency του Cambridge. Και καλά νόμιζα ότι ήταν μια ώρα αργότερα και όταν πήγα στο ξενοδοχείο, δεν ήταν κανένας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσπαθούσα μια φορά να λύσω μια άσκηση στη χημεία και δεν μου έβγαινε. Έπειτα, στον ύπνο μου είδα ότι και πάλι δεν κατάφερνα να τη λύσω, την έλυσε όμως μια φίλη μου που είναι θεωρητική! Την επόμενη μέρα στο σχολείο, διαρκώς ρωτούσα τη φίλη μου αυτή πώς στο καλό έλυσε αυτήν την άσκηση. :P
(Για την ιστορία, η άσκηση ήθελε πολλές απλοποιήσεις για να βγει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
εμενα τη τιμητικη της στους εφιαλτες μου την εχει η φυσικη...
μια φορα ομως(πριν κανα δυο μηνες) ειδα τα θεματα(βασικα την εκθεση και ενα συνωνυμο)που θε πεσουνε στην εκθεση:Pκαι δεν ηξερα τι να γραψω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Έναν εφιάλτη βλέπω συνήθως: γράφω ιστορία και δεν προλαβαίνω να διαβάσω.! σηκώνομαι στις 2 το βράδυ και προσπαθώ να μαζέψω τα ασυμμάζευτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

solonas07

Δραστήριο μέλος

Ο Σόλων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 648 μηνύματα.
εγώ είδα πάντως ότι θα έρχονταν οι led zeppelin στην Ελλάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Και; Ετοιμαζόσουν να πας να τους δεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Ιου ιου πρόστυχα μυαλά:worry:
απλά μια μέρα διάβαζα πρωταγόρα νονστοπ και μετά είδα στην τιβί το στριπτιζ με τη Demi Moore εε και μετά σαφώς επηρεασμένη είδα τον πρωταγόρα σε ένα συμπόσιο να χορεύει το you can leave your hat on... με χιτώνα. Αμέσως να με παρεξηγήσετε! Τα οιστρογόνα φταίνε όχι εγώ! :redface:

χαχαχαχα δεν υπαρχειειειειειειειε εχω λιωσει!!!!!!!!

εγω εχω δει στο ονειρο μου αριστοτελη κ πλατωνα οπως ειναι στο εξωφυλλο του βιβλιου..ο ενας με το χερι να δειχνε στην γη κι ο αλλος να δειχνει τον ουρανο..ε κ μετα να αρχιζουν να τσακωνονται γι αυτον το λογο...ααα κι ειχα δει οτι βγηκαν τ αποτελεσματα κι ειχα γραψει 15.000 κ περασα εργοθεραπεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγώ συνήθως βλέπω αοδε στον ύπνο μου...! Έχω δει ότι με εξετάζει ο φυσικός μου απ'το φροντ, ο μαθηματικός μου απ΄το σχολείο, 2 φορές ότι το δίνω στις πανελλήνιες...πφφφ.. Έχω δει βέβαια ότι δίνω κ μαθηματικά κ αοθ..
Το πιο κουλό απ'όλα ήταν ότι έδινα αγγλικά (που όντως θα δώσω) αλλά αντί για GVR ήταν διαγώνισμα μαθηματικών κ έπρεπε να απαντήσουμε στα αγγλικά..! Κ όλοι ψαχνόμασταν για το πως θα γράψουμε στα αγγλικά εφαρμόζω θεώρημα Rolle και ΘΜΤ...!! Αυτό θα πει αχταρμάς...!:D
Αλήθεια ξέρει κανείς???!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Applying rolle's theorem to the function f(x)=... etc :P

και για θμτ.. applying mean value theorem blabla xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Kαι εγω λυνω ασκησεις μαθηματικων στον υπνο μου!
Το κορυφαιο ειναι που μερικες φορες λυνω αυτες που δεν ειχα καταφερει να λυσω στον "ξυπνιο" μου και οταν σηκωνομαι το πρωι, θυμαμαι την λυση και την γραφω!
Ωπα εσυ σε λιγο θα λυνεις προβληματα πυρηνικης φυσικης στον υπνο σου :P Ενδιαφερον!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top