Όνειρα που είδατε εν όψει πανελληνίων!

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
nafas, ξέρω γω τι λέω, παρενέργειες του διαβάσματος είναι και τα όνειρα που βλέπω, οπότε κολλάνε στο θέμα Πανελλήνιες :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Άντε καλά, tsoufou, και γω στον ύπνο μου κάνω σεξ με τη Μαρία Κιουρί άμα είναι. :P
Kι εσύ; Μπόμπα έτσι;
Εγώ είδα τη γάτα του Σρέντιγκερ.
Φώναζα ''γάτα με ακούς;'' και δεν απαντούσε. Ήμουν έτοιμος να ανοίξω το κουτί. Και μετά ξύπνησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
nafas, ξέρω γω τι λέω, παρενέργειες του διαβάσματος είναι και τα όνειρα που βλέπω, οπότε κολλάνε στο θέμα Πανελλήνιες :pfff:

Ιου ιου πρόστυχα μυαλά:worry:
απλά μια μέρα διάβαζα πρωταγόρα νονστοπ και μετά είδα στην τιβί το στριπτιζ με τη Demi Moore εε και μετά σαφώς επηρεασμένη είδα τον πρωταγόρα σε ένα συμπόσιο να χορεύει το you can leave your hat on... με χιτώνα. Αμέσως να με παρεξηγήσετε! Τα οιστρογόνα φταίνε όχι εγώ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
traτζic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ιου ιου πρόστυχα μυαλά:worry:
απλά μια μέρα διάβαζα πρωταγόρα νονστοπ και μετά είδα στην τιβί το στριπτιζ με τη Demi Moore εε και μετά σαφώς επηρεασμένη είδα τον πρωταγόρα σε ένα συμπόσιο να χορεύει το you can leave your hat on... με χιτώνα. Αμέσως να με παρεξηγήσετε! Τα οιστρογόνα φταίνε όχι εγώ! :redface:

Έλα τώρα, τι δικαιολογία είναι αυτή, σκέψου κάτι καλύτερο και κάνε edit :whistle:

ΥΓ. Δεν είμαστε πρόστυχοι, όντως συμβαίνουν αυτά τα πράματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eγω μεχρι τωρα δεν εχω δει κανενα ονειρο σχετικο με πανελληνιες! Θα επρεπε να ανησυχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άντε καλά, tsoufou, και γω στον ύπνο μου κάνω σεξ με τη Μαρία Κιουρί άμα είναι. :P

Kι εσύ; Μπόμπα έτσι;
Εγώ είδα τη γάτα του Σρέντιγκερ.
Φώναζα ''γάτα με ακούς;'' και δεν απαντούσε. Ήμουν έτοιμος να ανοίξω το κουτί. Και μετά ξύπνησα.

Ιου ιου πρόστυχα μυαλά:worry:
απλά μια μέρα διάβαζα πρωταγόρα νονστοπ και μετά είδα στην τιβί το στριπτιζ με τη Demi Moore εε και μετά σαφώς επηρεασμένη είδα τον πρωταγόρα σε ένα συμπόσιο να χορεύει το you can leave your hat on... με χιτώνα. Αμέσως να με παρεξηγήσετε! Τα οιστρογόνα φταίνε όχι εγώ! :redface:
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Ψοφάω:hehe::hehe::hehe::hehe::rofl::lol::loltooth:

Συνεχίστε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Eγω μεχρι τωρα δεν εχω δει κανενα ονειρο σχετικο με πανελληνιες! Θα επρεπε να ανησυχω?

Όχι! Άλλωστε έχεις τόσες μέρες ή μάλλον νύκτες μπροστά σου για να δεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
εγω ειδα οτι διναμε πανελλαδικες αοδε και ειχε πεσει κατι που δεν το ηξερα. Οποτε ζητησα τουαλετα για να δω τα σκονακια.. Ομως εκει περα αρχισε να με ψαχνει η 30αρα μελαχρινη επιτηριτρια αλλα αντι να βγαλει σκονακια απτις τσεπες μου, εβγαλε 2 προφυλακτικα, μπορειτε να φανταστειτε την συνεχεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εμ, ναι, τώρα ξεφύγαμε, οπότε τραβάτε όλοι καμιά βόλτα να ξελαμπικάρετε(-ουμε!)!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πόοοσο κάψιμο ρεε;
ΑΧΑΧΑΧ.
Armin, αυτά κάνει η "αποχή" αυτό τον καιρό. :P
Υπομονή.
ξαναtraτζic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
:-D για αυτο που λέτε με τα όνειρα :-D πολλές φορές έχω δει να λυνω μαθηματικα ασκήσεις στον ύπνο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εγω μια φορα ειχα δει να κλινω ρηματα στα λατινικα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

floydiantree

Νεοφερμένος

Η floydiantree αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ ήταν μια περίοδος που λίγο πριν ξυπνήσω έβλεπα ότι έλυνα ασκήσεις μαθηματικών. Και ερχόταν η μητέρα μου και μου έλεγε να ξυπνήσω κι εγώ 'Μισό να τελειώσω την άσκηση'. Τραγική κατάσταση.
Α και χθες έβλεπα ότι έβαλαν ένα καινούριο κεφάλαιο στο Αοδε έναν μήνα πριν τις εξετάσεις και ήταν χειρότερα διατυπωμένο απ'όλο το υπόλοιπο βιβλίο και δεν μαθαινόταν με τίποτα. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ...Εκτός των διάφορων ονείρων που βλέπω κατά καιρούς...Είχα αρχίσει ν' ανησυχώ γιατί εδώ κι ενάμιση μήνα περίπου κάθε βράδυ ξυπνούσα γύρω στις 4μιση το ξημέρωμα χωρίς λόγο!!Και μετά ανα μία με δύο ώρες ξαναξυπνούσα...Κι ας μην είχα μάθημα το πρωί...!!Δεν μπορούσα με λίγα λόγια να ευχαριστηθώ ύπνο!:(Ευτυχώς σήμερα επιτέλους ξεράθηκα ως τις μιάμιση το μεσημέρι!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγώ...Εκτός των διάφορων ονείρων που βλέπω κατά καιρούς...Είχα αρχίσει ν' ανησυχώ γιατί εδώ κι ενάμιση μήνα περίπου κάθε βράδυ ξυπνούσα γύρω στις 4μιση το ξημέρωμα χωρίς λόγο!!Και μετά ανα μία με δύο ώρες ξαναξυπνούσα...Κι ας μην είχα μάθημα το πρωί...!!Δεν μπορούσα με λίγα λόγια να ευχαριστηθώ ύπνο!Ευτυχώς σήμερα επιτέλους ξεράθηκα ως τις μιάμιση το μεσημέρι!!

Ελα ρε,γαματο ειναι να ξυπνας 4.30 τα ξημερωματα,κανεις ανετα και μια επαναληψη και την ξαναπεφτεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ελα ρε,γαματο ειναι να ξυπνας 4.30 τα ξημερωματα,κανεις ανετα και μια επαναληψη και την ξαναπεφτεις.
:eek:Μια φορά το 'κανα κι αυτό....Αλλά είπα να μην το ξαναεπιχειρήσω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Kαι εγω λυνω ασκησεις μαθηματικων στον υπνο μου!
Το κορυφαιο ειναι που μερικες φορες λυνω αυτες που δεν ειχα καταφερει να λυσω στον "ξυπνιο" μου και οταν σηκωνομαι το πρωι, θυμαμαι την λυση και την γραφω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Πολλά πρωινά βλέπω συνειδητά όνειρα πως λύνω ασκήσεις μαθηματικών. Τουλάχιστον είναι 2α θέματα και δεν κουραζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top