Όνειρα που είδατε εν όψει πανελληνίων!

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
ειδα εφιαλτη οτι σήμερα ειναι η πρωτη δευτερα των πανελλαδικων και οτι την τεταρτη που ερχοταν εγραφα ιστορια(αλλο πρόγραμμα :whistle:) και δεν ειχα διαβασει τιποτα και παλευα να τη βγαλω...αφου ξύπνησα χρειαστηκα τουλαχιστον ενα 15' για ν ασυνειδητοποιησω οτι δεν ηρθε το τελος του κοσμου....................................ΤΡΑΤΖΙΚ!

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα Πανελλήνιες 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
ειδα εφιαλτη ....................................
Μην ανησυχείς, θα δεις και άλλους εφιάλτες ακόμα. Λίγο πριν δώσω πανελλήνιες, στο όνειρό μου προσπαθούσα να αποδείξω αν τα μακαρόνια-βίδες μπορούν να κάνουν απλή αρμονική ταλάντωση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ στον ύπνο μου βλέπω ότι μόλις έρχονται τα θέματα δε ξέρω τίποτα.
Προς το τέλος στροφάρω και δε με φτάνει ΠΟΤΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγώ μία μέρα είχα δει εφιάλτη με τα Μαθηματικά Κατεύθυνσης. Έπρεπε να αποδείξω κάτι που έφτιαξα με το μυαλό μου στα όρια και είχα τρελαθεί γιατί έψαχνα τη σελίδα του βιβλίου που μιλάει για αυτό το πράγμα και δεν το έβρισκα. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ στον ύπνο μου βλέπω ότι μόλις έρχονται τα θέματα δε ξέρω τίποτα.
Προς το τέλος στροφάρω και δε με φτάνει ΠΟΤΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ. -.-
α και εγώ έχω δει παρόμοια όνειρα :P

δε πάμε καλά :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ είχα δει ότι έγραφα έκθεση αλλά η περίληψη μου πήρε όλη την ώρα και δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα άλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, θα δεις και άλλους εφιάλτες ακόμα. Λίγο πριν δώσω πανελλήνιες, στο όνειρό μου προσπαθούσα να αποδείξω αν τα μακαρόνια-βίδες μπορούν να κάνουν απλή αρμονική ταλάντωση.

Τελικά, ποιο ήταν το συμπέρασμα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Τελικά, ποιο ήταν το συμπέρασμα?:D
Λογικά θα μπορούν...Λειτουργώντας ακριβώς όπως το ελατήριο,απλά με πολύ μικρότερη σταθερά k...:)
(πάει,το χάνουμε....:eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Λογικά θα μπορούν...Λειτουργώντας ακριβώς όπως το ελατήριο,απλά με πολύ μικρότερη σταθερά k...:) (πάει,το χάνουμε....:eek:)
Δυστυχώς όχι. Για 2 λόγους:
1) Δεν μπορούν να θεωρηθούν χωρίς μάζα, άρα δεν είναι ιδανικά, οπότε δεν ακολουθούν το νόμο του Hooke.
2) Έχουν πολύ μεγάλη απόσβεση.
---- Παρηγορήθηκα όμως όταν η μητέρα μου τα μαγείρεψε με γαρίδες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω,αυτή ήταν όντως η καλύτερη παρηγοριά!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
We have burnt it. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Πρόσφατα είδα πως έγραφα έκθεση και μαθηματικά μαζί. Αλλά το εξεταστικό κέντρο ήταν η τραπεζαρία του σπιτιού μας. Ήταν και 5-6 γνωστές φάτσες. Θυμάμαι τα μαθηματικά δεν τα χα ξαναδεί, δηλαδή ήταν τελείως άγνωστα. Κακός οιωνός:P
Και άλλη μια φορά, πσάχναμε λέει έναν θησαυρό αλλά ο χάρτης ήταν γεμάτος ολοκληρώματα και είχα κολλήσει σ'ένα σημείο. Δεν ήξερα που να πάω επειδή δεν μπορούσα να το λύσω. Για να τα λύσω, τα έγραφα στην άμμο. Ό,τι να'ναι..

Δεν φτάνει το 24ωρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εγω βλεπω οτι διδασκω στην Ακαδημια και ο Πλατωνας ειναι μαθητης μου...και με συνδυασμο μαιευτικης και ειρωνιας του Σωκρατη παρακαλω...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εγω βλεπω οτι διδασκω στην Ακαδημια και ο Πλατωνας ειναι μαθητης μου...και με συνδυασμο μαιευτικης και ειρωνιας του Σωκρατη παρακαλω...

Είναι χαρακτηριστικό πως ο Σωκράτης στους πλατωνικούς διαλόγους δεν απόφαίνεται ο ίδιος εκ των προτέρων, δεν παραθέτει ο ίδιος εξ αρχής κάποια θεωρία ή απόψη. Αντίθετα όλη η διανοητική προσπάθεια της συζήτησης στρέφεται... μπούρου μπούρου.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μακάρι μακάρι μακάρι. Να ρθει η ρημαδιασμένη η 1η Ιουνίου, να φύγει αυτό το πράμα από πάνω μας. Να ηρεμήσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω ενταξει δεν βλεπω ονειρα με τον αριστοτελη και τον πλατωνα... Απλα σε τρια ζωακια εδω τους εχω δωσει τα ονοματα πλατωνας, αριστοτελης, πρωταγορας! Πολυ καψιμο τοσους μηνες με το γνωστο. Αντε να τελειωνει κι αυτο το μαρτυριο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
εγω ενταξει δεν βλεπω ονειρα με τον αριστοτελη και τον πλατωνα... Απλα σε τρια ζωακια εδω τους εχω δωσει τα ονοματα πλατωνας, αριστοτελης, πρωταγορας! Πολυ καψιμο τοσους μηνες με το γνωστο. Αντε να τελειωνει κι αυτο το μαρτυριο :Ρ

χαχα εγώ έχω ονομάσει τον αρκούδο μου Αρίστο :P:P:P:P:P γιατί συζητάμε για τα ηθικά και τα πολιτικά μαζι :P
τον Πρωταγόρα τον βλέπω στον ύπνο μου, είναι άτακτο αγόρι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Άντε καλά, tsoufou, και γω στον ύπνο μου κάνω σεξ με τη Μαρία Κιουρί άμα είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Alchem άκυρος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top