Ποιο είναι το καλύτερο ''δώρο'' που έχετε κάνει στον εαυτό σας ;

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Οπως λεει και ο τίτλος..ποιο θεωρείται οτι είναι το καλύτερο που έχετε κάνει για τον εαυτο σας? Δεν χρειάζεται να είναι υλικό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πέρσι το καλοκαίρι μου χάρισα -με λεφτά του μπαμπά φυσικά!!- μια ολόκληρη μέρα σε σπα...
Αααχ ήταν Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α...

Δυστυχώς πλέον δε γίνεται, μας βάρεσε η κρίση!
Τέλος πάντων θα μου μείνει μια γλυκιά -και άκρως χαλαρωτική και αναζωογονητική- ανάμνηση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Δώρο στο εαυτό μου ε?
Κάνω καθημερινά μικρά πραγματάκια :)
Το καλύτερο δώρο νομίζω πως δεν είναι υλικό. Μια ολόκληρη μέρα έξω με φίλους, ας πούμε, δε θα ήταν κακή ιδέα. Από το πρωί μέχρι το βράδυ! Καφές, φαγητό, ψώνια, χαλάρωση, γέλια, φωνές.. Δώρα ανεκτίμητης αξίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
η τσουλιτσα μου η φεντερ

το μονο αντικειμενο που δεν θελω να σπασω ειναι η μαρσιτσα μου,
η πιο υπεροχη κιθαρα στον κοσμο :')
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32katerina

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εχω απομακρυνει απο την ζωη μου ανθρωπους που δεν αξιζαν να βρισκοντε πλαι μου ουτε για ενα λεπτο και αν και μου λειπουν καποιοι απο αυτους,για κανεναν λογο δεν θα τους ξανα εβαζα στη ζωη μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εχω απομακρυνει απο την ζωη μου ανθρωπους που δεν αξιζαν να βρισκοντε πλαι μου ουτε για ενα λεπτο και αν και μου λειπουν καποιοι απο αυτους,για κανεναν λογο δεν θα τους ξανα εβαζα στη ζωη μου!!

Το ίδιο ακριβώς.
Μετά τις πανελλαδικές και ένα πρόβλημα υγείας που είχα, έβαλα μυαλό, και έκανα ένα γερό ξεσκαρτάρισμα.
Έδιωξα ανθρώπους, μπορεί και με άσχημο τρόπο αλλά ήταν κάτι που έπρεπε να γίνει. κ
Ώρες-ώρες μου λείπουν, και λέω γιατί να το έκανα έτσι, και αν είχα μιλήσει αλλιώς και αν αν αν, αλλά μετά συνέρχομαι.
Ανθρώπους που δεν ήταν άξιοι ούτε στις χαρές μου να βρίσκονται για να μη μιλήσω για άλλα σοβαρότερα πράγματα,
δεν αξίζουν να υπάρχουν καν στην ατζέντα μου :D
Και ναι από τότε νιώθω πολύ καλύτερα, λίγοι, βασικά ελάχιστοι και να είναι καλοί!
Όσο για υλικό, το καλύτερο δώρο που μου έχω κάνει, ήταν όταν είχα πιάσει αρκετά λεφτά στα χέρια μου και αγόρασα κάτι πανάκριβες ξυλομπογιές που ήθελα, το πόσο το χάρηκα τότε δε λέγεται :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
βιβλία, βιβλία και βιβλία...όταν παίρνω χαρτζιλίκι εκεί πάει το μυαλό μου κατευθείαν! (φυτούκλας) :P
επίσης, το μεγαλύτερο δώρο για μένα είναι να κάνω τους ανθρώπους που αγαπώ πραγματικά να νιώθουν καλά, να τους συμπαραστέκομαι :) ανεκτίμητο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
τον AMD athlon ii x4,την καρτα γραφικων HD6850,2 GB επιπλεον ram,το bf3.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το στοιχημα που ειχα βαλει με την κοπελα μου οτι μπορουμε να περασουμε μια ολοκληρη μερα με κανονικους ρυθμους χωρις να ξοδεψουμε τιποτα...πραγματικα απιστευτη μερα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
τον AMD athlon ii x4,την καρτα γραφικων HD6850,2 GB επιπλεον ram,το bf3.:)
Μια χαρα σε βλεπω. Οικονομικοτατο.
Εγω εχω κανει μια κιθαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να κάνω ανθρώπους που αγαπάω να γελάνε.:redface:

Κανένα δώρο με υλική διάσταση δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
το χαμόγελο της :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
την παρθενια της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Μια χαρα σε βλεπω. Οικονομικοτατο.
Εγω εχω κανει μια κιθαρα...

στους υπολογιστες δεν ειμαι οικονομικος.Ριχνω λεφτα αν τα εχω,και εφοσον χρειαζομαι να τα ριξω για καποιους λογους.:)

Να κάνω ανθρώπους που αγαπάω να γελάνε.:redface:

Κανένα δώρο με υλική διάσταση δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. :happy:

cool story sis.

sorry double post.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ψυχοθεραπεία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Το καλύτερο δώρο που μου έχω κάνει δεν ξέρω πιο ακριβώς είναι αλλά προσπαθώ όσο περισσότερο μπορώ να αφιερώνω χρόνο στον εαυτό μου για να κάνω πράγματα που με ευχαριστούν..!!
Και τον χειμώνα που μας πέρασε,λόγω των πανελληνίων, ο εαυτός μου μου θύμωσε που τον παραμέλησα και μου κρατάει μούτρα τώρα οπότε προσπαθώ αυτή την περίοδο να τον "γλυκάνω" λιγάκι για να με συγχωρέσει..!!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το σημερινό.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν μας είπες όμως τι έκανες σήμερα...!!;):P

Ανακάλυψα μετά απο έναν τσακωμό,ότι πρέπει που και που να κάνω ένα ξεκαθάρισμα και να αγνοώ τους άχρηστους :D
Βέβαια αυτό μου κόστισε λιγάκι (πόνος στη πλάτη) αλλά φτάνει που το εμπέδωσα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top