Επανάληψη το Πάσχα

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Απο το σαββατο θα πρεπει να εγκαταστησω μια μηχανη του καφε στο γραφειο μου... :book: :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αλιμονο σε μας που δεν μας αρεσει ο καφες (και δεν πινουμε)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τι πινεις? :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Λοιπον, πως παει η προετοιμασια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Φυσικο χυμο απο την μαμακα αντε και κανα καφεδακι σπανια(ποτε φραππε ομως) :P
Εχουμε αρχισει επαναληψης τωρα στα περισσοτερα απο την αρχη. Φυσικη μπηκαμε κυματα και μαθηματικα συνδυαστικες και απο τα 3 κεφαλαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Φυσικο χυμο + γαλλικο καφε η καπουτσινο με κανελλα...ο φραπες ειναι εκ φυσεως μαλακια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Πορτοκαλαδιτσες μου ετοιμαζει καθε απογευματακι (σχεδον) η μανα μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
εγω απογευματακι εχω φροντιστηριο οποτε το μεσημερακι :P Για πειτε εσεις πως πατε με τις επαναληψεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Καλα Βασιλη μου, θα δειξει!
Λιγο στην βιολογια δυσκολευομαι στις ασκησεις του 2ου κεφαλαιου αλλα σε γενικες γραμμες καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Εγώ μέσα στις πανελλήνιες μόνο τσιγάρα έπινα ρε παιδιά:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εγώ τελευταία έκοψα τους καφέδες(όχι ότι έπινα πολλούς...) και έχω τρελαθεί στους χυμούς και το νερό!Πραγματικά,τις τελευταίες μέρες πίνω γύρω στους 3-4 χυμούς την ημέρα και τουλάχιστον 2-3 λίτρα νερό...:redface:
Κατά τ' άλλα,οι επαναλήψεις έχουν αρχίσει για τα καλά...Α!Μαθηματικά θα γράψω 10αράκι!Στάνταρ!Τα υπόλοιπα είναι οκ προς το παρόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ τελευταία έκοψα τους καφέδες(όχι ότι έπινα πολλούς...) και έχω τρελαθεί στους χυμούς και το νερό!Πραγματικά,τις τελευταίες μέρες πίνω γύρω στους 3-4 χυμούς την ημέρα και τουλάχιστον 2-3 λίτρα νερό...:redface:
Κατά τ' άλλα,οι επαναλήψεις έχουν αρχίσει για τα καλά...Α!Μαθηματικά θα γράψω 10αράκι!Στάνταρ!Τα υπόλοιπα είναι οκ προς το παρόν...
πωωωω Μαθηματικά έχω κατά απογοϊτευθεί!!
ειδικά από ασκήσεις ολοκληρωμάτων είμαι άστα να πάνε, τα βλέπω και τρέμω:/:

Επίσης και Βιολογία Κατ λιγάκι... γράφω γράφω και πάντα θέλει και κάτι παραπάνω ως δικαιολόγηση σε άσκηση
όλο και κάτι θα ξεφύγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
πωωωω Μαθηματικά έχω κατά απογοϊτευθεί!!
ειδικά από ασκήσεις ολοκληρωμάτων είμαι άστα να πάνε, τα βλέπω και τρέμω:/:

Επίσης και Βιολογία Κατ λιγάκι... γράφω γράφω και πάντα θέλει και κάτι παραπάνω ως δικαιολόγηση σε άσκηση
όλο και κάτι θα ξεφύγει...
Ακριβώς το ίδιο,πάνω που τα βρήκα λιγάκι με τις παραγώγους,ήρθαν τα ολοκληρώματα και μ' αποτελείωσαν...Τα κοιτάζω και δεν ξέρω τι να τα κάνω!!:PΤραγική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Ακριβώς το ίδιο,πάνω που τα βρήκα λιγάκι με τις παραγώγους,ήρθαν τα ολοκληρώματα και μ' αποτελείωσαν...Τα κοιτάζω και δεν ξέρω τι να τα κάνω!!:PΤραγική...
εγώ και με τα όρια πελαγώνω...
ειδικά όταν έχει και ημίτονα-συνημίτονα μέσα... τα κοιτάω, με κοιτάνε και αυτά... τα ξανα κοιτάω :D
αλλά δεν ξέρω τι να τα κάνω :redface:

το Πάσχα θα πέσει γερή επανάληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Που θα βρειτε χρονο το Πασχα, γιατι εγω δεν βρισκω...
Εχω μαθημα μεχρι μεγαλη Πεμπτη και ξεκιναω Τριτη...
Και για αυτες τις 5 μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Που θα βρειτε χρονο το Πασχα, γιατι εγω δεν βρισκω...
Εχω μαθημα μεχρι μεγαλη Πεμπτη και ξεκιναω Τριτη...
Και για αυτες τις 5 μερες...

Και εμεις εχουμε διαγωνισματα μεσα στο πασχα και πρεπει να αρχισω απο το Σ/Κ να αξιοποιω και τις 24 ωρες της ημερας :P
Αλλιως δεν βγαινουν...παντως επαναληψεις σε ΟΛΑ τα μαθηματα δεν νομιζω να βγουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαρουλίτα κι εμείς ακριβώς έτσι,και τη Μεγάλη Πέμπτη μάθημα και από Τρίτη του Πάσχα ξανά...Το Σάββατο του Λαζάρου γράφουμε Έκθεση εφ' όλης της ύλης...Τη Μ.Τετάρτη Βιολογία γενικής εφ' όλης...Και την Πέμπτη του Πάσχα Μαθηματικά Κατ. εφ' όλης!!Εκεί θα γελάσει κάθε πικραμένος..!!:PΤεσπα,πρέπει να το παλέψουμε τώρα να βγουν όσο το δυνατόν περισσότερα(κενά κυρίως και παραλήψεις),ούτως ώστε το μήνα που απομένει μετά το Πάσχα να μην πελαγώσουμε(κι άλλο:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top