Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 123 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Εξεταστική

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,846 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 21:12, 02-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Vold
Τότε είσαι καλυμμένη πιστεύω. Εμένα ήταν λίγο περίεργη η κατάσταση αλλά έχουμε καλή γραμματεία ε και για ένα μαθηματάκι δε πιστεύω να έχω κανένα πρόβλημα.

Όχι ακριβώς...
Έχω ακόμη την διπλωματική μου που δεν την έχω ξεκινήσει καν ακόμη(βσκ άλλαξα καθηγητή)...
Δυστυχώς υπήρξαν κάποιες λάθος επιλογές και απώλειες
Ωχ κατάλαβα... Καλή επιτυχία τότε ρε,μην ανησυχείς, στο τέλος όλα καλά θα πάνε. Και εγώ έχω ερευνητικό και διπλωματική τον επόμενο χρόνο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sophie_96

Φοιτητής

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιβλιοθηκονομίας & Συστημάτων Πληροφόρησης (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,228 μηνύματα.

H sophie_96 LIVE LOVE LAUGH :-* :) <3 έγραψε: στις 21:14, 02-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Ωχ κατάλαβα... Καλή επιτυχία τότε ρε,μην ανησυχείς, στο τέλος όλα καλά θα πάνε. Και εγώ έχω ερευνητικό και διπλωματική τον επόμενο χρόνο
Μην κλαις γλυκούλι !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών (ΑΕΙ/Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.

O Vold έγραψε: στις 09:57, 03-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από methexys

Σ' ευχαριστώ πολύ, σου εύχομαι κι εγώ τα καλύτερα

Το μόνο που θέλω πλέον είναι να κλείσει αυτός ο κύκλος, να μην έχω εκκρεμότητες να με απασχολούν ώστε να οργανώσω όπως πρέπει τα επόμενα, ευελπιστώντας ότι δεν θα επαναλάβω λάθη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες