Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 116 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΤΕΙ Μαιευτικής

MariaLoveItaly (Μαρία)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε: στις 20:17, 01-07-15:

Αξιζει σαν σχολη? ποια ειναι τα επαγγελματικά δικαιώματα? εχει προοπτικες?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hrisa

Νεοφερμένος

H Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Hrisa έγραψε: στις 08:43, 05-07-15:

Παιδιά, καλημέρα! Έχω περίπου 15.000 στο 3ο πεδίο και σκέφτομαι για παραϊατρικά. Θεωρείται καλή επιλογή τη μαιευτική; Σπουδάζει κάποιος εκεί, να μου πει εντυπώσεις (επίπεδο σπουδών, ενδιαφέρον, επαγγελματική αποκατάσταση κλπ.);
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

H Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Theodoraxrl έγραψε: στις 11:05, 05-08-15:

Γειά σαααας!Έδωσα δεύτερη φορά πανελλήνιες για ΣΑΝ αλλα δυστυχώς δεν περναω με καμια δυναμη..την πρωτη φορά πέρασα μαιευτική αλλα δεν μπήκα καν στη διαδικασία να κοιτάξω το περιεχομενο σπουδών το οποίο τώρα με έχει συναρπάσει.. Προς έκπληξη μου ανακάλυψα οτι τα μαθήματα αυτά ειναι και αυτά που με ενδιαφέρουν..!πλεον ανυπομονω να ξεκινησω!θα ήθελα πολυ να ακούσω τη γνώμη κάποιας/οιου που ηδη έχει ξεκινήσει..
Παράθεση

Hrisa

Νεοφερμένος

H Hrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Hrisa έγραψε: στις 17:41, 05-08-15:

Πόσα μόρια έχεις;
Παράθεση

Theodoraxrl

Νεοφερμένος

H Theodoraxrl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Theodoraxrl έγραψε: στις 00:21, 06-08-15:

Και εγω κοντα στα 15.000 είμαι
Παράθεση

ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ

Νεοφερμένος

H ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗ έγραψε: στις 23:46, 27-08-15:

Κορίτσια πέρασε καμιά μαιευτική Πτολεμαΐδα??
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 28-08-15 στις 08:45. Αιτία: greeklish
Παράθεση

elenastrav (Έλενα)

Φοιτητής

H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαιευτικής (ΤΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H elenastrav έγραψε: στις 16:43, 28-08-16:

Κανένας που να πέρασε Μαιευτική Αθήνας φέτος???
Παράθεση

itsmimi

Νεοφερμένος

H itsmimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H itsmimi ∞ ϟ 9¾ έγραψε: στις 01:54, 16-01-17:

1.λετε να ανέβουν ή να κατέβουν οι βάσεις στο ΤΕΙ Αθήνας;
2.η χαμηλότερη βαθμολογία που θα μπορεί να μπει πόσο να είναι;
Παράθεση

maria1999!

Νεοφερμένος

H maria1999! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H maria1999! έγραψε: στις 16:01, 01-09-17:

Παιδιά καλησπέρα είμαι καινούρια στο forum.πέρασα μαιευτικη θεσσαλονικης.μήπως μπορεί κανείς να μου πει λίγα πράγματα για το τει(σε τι κατάσταση είναι οι εγκατάστασεις πως είναι οι καθηγητές και γενικά πως είναι για έναν πτρωτοετη);
Παράθεση

Inaic.98

Νεοφερμένος

H Inaic.98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Inaic.98 έγραψε: στις 13:27, 03-02-18:

Ενδιαφέρεται κανείς για το ΤΕΙ Μαιευτικης;; Ή αλλιως ποια αλλη σχολη του 3ου πεδιου θα δηλώσετε;;

ποια θελει να περασει μαιευτικη φετος και σε ποια πολη??
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 03-02-18 στις 14:38. Αιτία: Merge
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    GiwrF