Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 117 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιστεύετε ότι οι καθηγητές πρέπει να βάζουν σε όλους 20 στη Γ';

aristea_2000

Νεοφερμένος

H aristea_2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H aristea_2000 έγραψε: στις 19:27, 08-10-17:

Δεν νομίζω ότι υπάρχει σχολείο που βάζουν σε όλους μα όλους 20..ντάξει τους ανεβάζουν αρκετά και καλά κάνουν για να έχουμε ένα καλό απολυτήριο..
Είδα πιο πάνω για τους προφορικούς βαθμούς..ειδικά στην τρίτη δεν μπορούμε να καθόμαστε να διαβάζουμε γενικής παιδείας..και όσα δεν δίνουμε στην κατεύθυνση..εγώ είμαι οικονομικά και έχουμε μία στην κοινωνιολογία που εξετάζει κάθε φορά..οκ καταλαβαίνω ότι πρέπει να βάλει ένα βαθμό αλλά ας καταλάβουν κι αυτοί ότι δεν προλαβαίνουμε κάθε μέρα..μόνο στο ωριαίο του τετραμήνου άντε και σε κανα διάλειμμα..
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    aristea_2000