Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 122 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Απουσίες Γ' Λυκείου

PanosGR (Πάνος)

Φοιτητής

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 713 μηνύματα.

O PanosGR έγραψε: στις 22:45, 04-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
11 Μαΐου κλείνουν τα σχολεία ημέρα Τετάρτη νομίζω και τη δευτέρα 16 (στα γενέθλιά μου-.-) μάλλον ξεκινάνε οι ενδοσχολικές
9 Μαΐου κλείνουμε, 11 ξεκινάμε.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (ΑΕΙ/Ξάνθη) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,428 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε: στις 23:29, 04-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
11 Μαΐου κλείνουν τα σχολεία ημέρα Τετάρτη νομίζω και τη δευτέρα 16 (στα γενέθλιά μου-.-) μάλλον ξεκινάνε οι ενδοσχολικές
Αρχική Δημοσίευση από PanosGR
9 Μαΐου κλείνουμε, 11 ξεκινάμε.
Ευχαριστω πολυ παιδια
Χαχαχα τουλαχιστον δεν εχεις γενεθλια 28 φλεβαρη ...χρονια πολλα προκαταβολικα παντως
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 22:07, 19-03-17:

Τελικά δίκιο έχεις Πάνο, εγώ δεν είχα καταλάβει καλά! 11 ξεκινάνε οι ενδοσχολικές λοιπόν
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,520 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:01, 19-03-17:

Ο θεός βοηθός φέτος
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απουσίες - Από X-FILER
      Το θέμα έχει λάβει 51 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-06-13 στις 13:32.
    • Απουσίες - Από Iraklis7
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-10-08 στις 20:41.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα