Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,242 εγγεγραμμένα μέλη και 2,424,382 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 120 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ECPE Μαΐου 2015

manolis_98

Φοιτητής

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 908 μηνύματα.

O manolis_98 έγραψε: στις 11:36, 23-08-15:

http://www.hau.gr/?i=examinations.en.news.4409
Καλά αποτελέσματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αντώνιος 1

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Αντώνιος 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O Αντώνιος 1 έγραψε: στις 09:29, 24-08-15:

Βγήκαν τα αποτελέσματα του michigan. Πώς τα πήγατε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chris1993 (Χρήστος)

Πτυχιούχος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΟΠΑ/Αθήνα) . Έχει γράψει 4,677 μηνύματα.

O Chris1993 έγραψε: στις 11:02, 24-08-15:

Το αντέρφος μου, πήρε το ECPE, 3η γυμνασίου όπως και το B2 στα γαλλικά την ίδια χρονική περίοδο.

Speaking,Writing: PASS
GCVR: LOW PASS
Listening: BORDERLINE FAIL

Αποτέλεσμα: PASS
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 23:23, 25-08-15:

ρε παιδια στο site της ελληνοαμερικανικης ελεγε πως απο σημερα 25 αυγουστου μετα τις 5 μ.μ. θα μπορουμε να δουμε online το σκορ μας σε καθε εξεταστεο αντικειμενο (listening , gcvr, writing, speaking) και ακομα προσπαθω να δω και βγαινει μηνυμα error could not connect with database... εχω σκασει ξερω οτι το πηρα αλλα θελω να δω και τη βαθμολογια! Συγχαρητηρια btw σε οσους απο εσας επετυχαν!!!!
Παράθεση

xristosathens

Νεοφερμένος

Ο xristosathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O xristosathens έγραψε: στις 10:31, 27-08-15:

Απο τα εξεταζομενα μερη (gvcr,listening,writing,speaking) ποιο ηταν αυτο που σας δυσκολεψε περισσοτερο στις εξετασεις και ποιο ηταν αυτο που σας εριξε περισσοτερο βαθμολογικα,αν και δεν το περιμενατε?
Παράθεση

Panagiotis09 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Γεωγραφίας (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 166 μηνύματα.

O Panagiotis09 έγραψε: στις 17:29, 29-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από xristosathens
Απο τα εξεταζομενα μερη (gvcr,listening,writing,speaking) ποιο ηταν αυτο που σας δυσκολεψε περισσοτερο στις εξετασεις και ποιο ηταν αυτο που σας εριξε περισσοτερο βαθμολογικα,αν και δεν το περιμενατε?
Αυτό που με δυσκόλεψε περισσότερο ήταν το Listening όπου και πήρα 510 και το λεξιλόγιο.Τελικά όμως δε το πήρα.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 495 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 22:47, 29-08-15:

Εγω δυσκολευτηκα gcvr αλλα τελικα τα πηγα καλα (80%)...κατα τα αλλα στο writting που ηταν το χειροτερο μου ειχα 64%
Παράθεση

Ιππολύτη

Φοιτητής

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 807 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 15:02, 12-09-15:

Εγω ειχα high pass σε speaking writing gcvr και pass στο listening. Παντα δυσκολευομουν στα listening γιατι παντα αγχωνομουν μηπως δεν ακουγα καποια λεξη. Το αποτελεσμα ηταν να "βλεπω το δεντρο και να χανω το δασος" οπως λενε, εχανα πολλες φορες το νοημα δηλαδη στην προσπαθεια μου να ακουσω την καθε λεξη!!! ηταν πολυ πιο ευκολο το proficiency για μενα απο οτι εκανα στο φροντιστηριο και ειμαι πολυ ικανοποιημενη!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Michigan ECPE Δεκέμβριος 2015 - Από PanosGR
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αγγλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-02-16 στις 14:25.
    • 19 Μαΐου - Δεν ξεχνώ ποτέ - Από Valandil
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-14 στις 18:08.
    • Αποτελέσματα ΚΠΓ Μαϊου 2010 - Από Drama Prinzessin
      Το θέμα έχει λάβει 65 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-02-11 στις 14:48.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα