Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,549 εγγεγραμμένα μέλη και 2,461,102 μηνύματα σε 78,104 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 489 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

akikos (Ανδρέας)

Πτυχιούχος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,814 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 23:53, 18-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Demy25
Το χω δει αλλά Ευχαριστώ
Το 13 reasons why είναι φοβερή σειρά αλλά οι δημιουργοί επηρεάστηκαν από το αδικαιολόγητο κράξιμο που της κάνανε. Η δεύτερη season αν τέλειωνε όπως έρπεπε θα ήταν ιδανικό.

Stranger things s03

Αύριο εχει το papel που αναμένω ότι η 2η season θα είναι μεγάλη πατάτα. H σειρά έπρεπε να τελειώσει.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 23:14, 19-07-19:

Τσεκάρετε και το "the Hundred code".
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,015 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:00, 20-07-19:

Τί γλώσσα μιλάνε;
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 10:26, 20-07-19:

Αγγλικά και σουηδικά, Himela.
Παράθεση

fotinipapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H fotinipapa έγραψε: στις 10:58, 20-07-19:

Χθες είδα τα 2 πρώτα επεισόδια της 3ης σεζον του La casa de papel. Από τη μια πλευρά χάρηκα που ξαναείδα τους χαρακτήρες της σειράς, επειδή μου έλειψαν (είχα κολλήσει με το la casa τον Οκτώβριο του 2018 και ανυπομονούσα να βγει η νέα σεζον)απο την αλλη,όμως, νομίζω ότι η σειρά άρχισε να χάνει λίγο σε πλοκή. Κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να την σταματήσουν μετά και τη δεύτερη σεζόν με εκείνο το καταπληκτικό φινάλε. Ωστόσο, να σημειώσω πως δεν κατάλαβα ποτέ πέρασε 1.5 ωρα , καθώς με είχε συνεπάρει η δραση
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 20-07-19 στις 12:46. Αιτία: Απαγορεύεται η αναφορά σε παράνομα σάιτ για σειρές
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,015 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 12:46, 20-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
Αγγλικά και σουηδικά, Himela.
Αχ κρίμα. Δεν μπορώ με τίποτα να ακούω άλλη γλώσσα εκτός αγγλικής (και στο τσακίρ κέφι γαλλικής).
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe έγραψε: στις 12:59, 20-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Αχ κρίμα. Δεν μπορώ με τίποτα να ακούω άλλη γλώσσα εκτός αγγλικής (και στο τσακίρ κέφι γαλλικής).
Τότε, σε crime έχω να σου προτείνω και το Messiah, αν δεν το έχεις δει. Μου άρεσε πολύ.

1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Παν. Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,433 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 16:21, 20-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Lysippe
Τότε, σε crime έχω να σου προτείνω και το Messiah, αν δεν το έχεις δει. Μου άρεσε πολύ.

Πολύ ωραίο το έχω δει!Εξαιρετικη επιλογή.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες