Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,216 εγγεγραμμένα μέλη και 2,417,610 μηνύματα σε 75,637 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 390 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Το youtube στην υπηρεσία της εκπαίδευσης

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,891 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:19, 31-08-11:

Γι' αυτό και εγώ μίλησα για μεταγλώττιση και όχι για μετάφραση αν και ο Salman Khan φαίνεται να έχει μοναδικό χάρισμα στη μετάδοση πληροφοριών και ακόμη και αυτή τη στιγμή, φτιάχνει όλα τα βίντεο του site μόνος του (απ' ό,τι διάβασα). Αυτό ούτε με μεταγλώττιση δεν νομίζω ότι μπορείς να το επιτύχεις.

Μένει η λύση του να φτιάξει κανείς τα δικά του βίντεο.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Απόφοιτος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 14:06, 31-08-11:

Είναι χαριτωμένος και χαλαρός ο τρόπος του, δεν είναι δασκαλίστικος και λέει και μερικά ωραία ανάμεσα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,891 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:36, 02-09-11:

Μια συγκινητική ιστορία που αφορά την Ακαδημία του Χαν:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

challenger

Φοιτητής

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 5,499 μηνύματα.

O challenger έγραψε: στις 15:52, 08-09-11:

ωραια τα βιντεακια του, μου θυμισαν πολυ το study4exams....

εντωμεταξυ το κουφο ειναι πως ενω το YΠΕΠΘ (τοτε) το 2007 ειχε κοψει το youtube απο το ΠΣΔ(ολοι το θυμαστε σιγουρα) τωρα εφτιαξε δικο του site με βιντεο

ενα παρομοιο site με αυτο που αφορα την τεχνολογικη εκπαιδευση ειναι το http://kathighths.forumgreek.com/
το οποιο εχει κυριως flash εφαρμογες αλλα και βιβλια και διαφορα αλλα πραγματα...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη challenger : 08-09-11 στις 16:02.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Φοιτητής

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΕΙ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,682 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 01:07, 16-11-11:

Παντως το σαιτ απο οτι βλεπω σαρωνει στο εξωτερικο... Το καναλι του στο youtube ειναι #1 σε συνδρομες σε πολλες χωρες αλλα και παγκοσμιως...πραγματικα ειναι το κατι αλλο!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pavlos13 (☺☻)

Φοιτητής

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O Pavlos13 έγραψε: στις 13:55, 25-08-13:

Με αφορμή το βίντεο του Jonas στο τοπικ "Πανελλήνιες 2014" (Δείτε το στο σποιλερ)

έψαξα να βρω και εγώ βίντεο ανάλογου περιεχομένου , μιας και ενθουσιάστηκα απο το παραπάνω βίντεο, αλλά δυστυχώς δεν βρήκα τίποτα .

Οπότε ας ρίξουμε όλοι παρόμοια βίντεο που θα μας κάνουν να αναρωτηθούμε πολλά για τα μαθηματικά - φυσική και γενικότερα ζωή-σύμπαν.

Επισήμανση: Τα μηνύματα 26 - 28 προήλθαν απο νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JKaradakov : 26-08-13 στις 14:41. Αιτία: Επισήμανση.
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,582 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 14:11, 25-08-13:

Εδώ κάποια απο τα κανάλια που παρακολουθώ:
Παράθεση

Pavlos13 (☺☻)

Φοιτητής

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 488 μηνύματα.

O Pavlos13 έγραψε: στις 14:26, 25-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Εδώ κάποια απο τα κανάλια που παρακολουθώ:
Νομίζω πως ειναι το καλύτερο από ολα...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια