Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,219 εγγεγραμμένα μέλη και 2,417,687 μηνύματα σε 75,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 467 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Eπιπλωμένο διαμέρισμα

Katerina_patmos (κατερινα)

Φοιτητής

H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτμος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Katerina_patmos έγραψε: στις 11:13, 03-09-10:

Γει'α σας!!! Μ'ολις αρχίζει (επιτέλους) η φοιτητική μου ζωή στα Τρίκαλα και βρήκα διαμέρισμα διάρι με 280 ευρώ και είμαι αρκετά ικανοποιημένη!Το διαμέρισμα λοιπ'ον είναι επιπλωμένο αλλα δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα έπιπλα! Πως μπορώ να το κάνω πιο οικέιο και πιο μοντέρνο χωρίς όμως να αλλάξω τα έπιπλα?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 11:21, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina_patmos
Γει'α σας!!! Μ'ολις αρχίζει (επιτέλους) η φοιτητική μου ζωή στα Τρίκαλα και βρήκα διαμέρισμα διάρι με 280 ευρώ και είμαι αρκετά ικανοποιημένη!Το διαμέρισμα λοιπ'ον είναι επιπλωμένο αλλα δεν μου αρέσουν ιδιαίτερα τα έπιπλα! Πως μπορώ να το κάνω πιο οικέιο και πιο μοντέρνο χωρίς όμως να αλλάξω τα έπιπλα?
Επειδή ακριβώς δεν ανήκουν σε σενα τα έπιπλα δεν μπορείς να κάνεις μόνιμες αλλαγές.Μπορείς να δεις ριχτάρια για καναπέδες π.χ για να αλλάξεις το χρώμα που πιθανόν να μη σου άρεσε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοιτητής

H κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτμος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 83 μηνύματα.

H Katerina_patmos έγραψε: στις 11:34, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Valandil
Επειδή ακριβώς δεν ανήκουν σε σενα τα έπιπλα δεν μπορείς να κάνεις μόνιμες αλλαγές.Μπορείς να δεις ριχτάρια για καναπέδες π.χ για να αλλάξεις το χρώμα που πιθανόν να μη σου άρεσε.
Ναι , κάτι τέτοιο απλα λέω για ιδέες!!!
Παράθεση

pepper ann (Έλενα)

Φοιτητής

H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H pepper ann έγραψε: στις 11:56, 03-09-10:

Σε αφήνει ο ιδιοκτήτης να το βάψεις?
Παράθεση

Φοιτητής

H Katerina_patmos έγραψε: στις 12:00, 03-09-10:

Η αλήθεια είναι οτι δεν έχω ρωτήσει! Αν ναι εννοείται πωγς θα το βάψω!
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 13:42, 03-09-10:

Δε νομίζω να έχει πρόβλημα,ούτως ή άλλως τα έξοδα εσύ τα αναλαμβάνεις
Λογικά θα σε αφήσει.
Παράθεση

domenico

Φοιτητής

Ο domenico αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 121 μηνύματα.

O domenico έγραψε: στις 16:13, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina_patmos
βάψε τους τοίχους, κρέμασε κάδρα, στους καναπέδες βάλε ριχτάρια, μπορείς να ψάξεις και για ταπετσαρίες επίπλων για να βάλεις σε ντουλάπες, συρταριέρες κτλ. Αγόρασε κανα διακοσμητικό. Άλλαξε το γενικότερα!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pepper ann (Έλενα)

Φοιτητής

H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H pepper ann έγραψε: στις 18:30, 05-09-10:

Α!
Μπορείς να αγοράσεις περιοδικά που ασχολούνται με το σπίτι,όπως το 'Ιδεες κ λυσεις για το σπίτι',',Μαστορέματα', 'Έτσι απλά' κ.τ.λ και να κλέψεις από εκεί ιδέες
Παράθεση

Φοιτητής

H Katerina_patmos έγραψε: στις 20:19, 05-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από pepper ann
Α!
Μπορείς να αγοράσεις περιοδικά που ασχολούνται με το σπίτι,όπως το 'Ιδεες κ λυσεις για το σπίτι',',Μαστορέματα', 'Έτσι απλά' κ.τ.λ και να κλέψεις από εκεί ιδέες
Kαλή ιδεα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια