Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,806 εγγεγραμμένα μέλη και 2,441,392 μηνύματα σε 76,720 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 231 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πωλείται υλικό για Χημεία Γ' Λυκείου

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 21:49, 05-07-18:

Πωλούνται τα εξής βιβλία
Φροντιστήριακα βιβλία σε όλα τα κεφάλαια
Από 3Ε μέχρι 7Ε +1 για τη β Λυκείου
Θέματα οργανικής σε όλες τις πανελλήνιες από 2000-2017
Θεωρίες χειρόγραφες αλλά και έντυπες σε όλα τα κεφάλαια
Τυπολογιο σε όλη τη ύλη
Διαγωνίσματα ανά κεφάλαιο αλλά καί προσομοίωσης
Λυμένες παγίδες ασκήσεις αλλά και για επίλυση συνδυαστικες άσκησεις σε όλη την ύλη
Πωλείται καί τό βοήθημα επαναληπτικα θέματα Μιχελής 8Ε
Όποιος ενδιαφέρεται για κάποιο απ'τα παραπάνω ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα
η μηνυμα στο marsotas@gmail.com

με την παραγγελία σημειώσεων η βιβλίων αξιασ μεγαλύτερης των 6Ε δινεται δωρεαν τυπολογιο για το πεχα την οργανικη και τα τροχιακά! ισχυεί μεχρι τις 11 ιουλιου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yozerehs : 06-07-18 στις 02:19. Αιτία: Ένωση μηνυμάτων.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Marjoriee26

Φοιτητής

H Marjoriee26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Δημόσιας Υγείας και Κοινοτικής Υγείας Παν. Δυτ. Αττικής (Αιγάλεω) . Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H Marjoriee26 έγραψε: στις 16:03, 15-08-18:

Καινουργια προσφορά!!! Με τη αγορά βοηθημάτων/ σημειώσεων αξίας 6€ και άνω δίνεται δωρεάν πακέτο ασκησεων με 2 διαγωνισματα προσομοίωσης καί ο σημαντικότερος πινακας για το ph !! ισχύει μεχρι τις 15 Σεπτεμβρίου!!!!!!!

Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα ειτε εδώ είτε στο gmail....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    GREG26

Βρείτε παρόμοια