Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,347 εγγεγραμμένα μέλη και 2,453,600 μηνύματα σε 77,719 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 559 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες και άλλα βάσανα

Συμφωνείτε κατά βάση με τις απόψεις των Gramers;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
Ναι
0
0%
Όχι
2
50,00%
ΔΞ/ΔΑ
2
50,00%

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,881 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 19:13, 14-06-19:

Πέτυχα στο youtube το πρόσφατο podcast των gramers για τις πανελλαδικές. Ως σχολικό forum σκέφτηκα να κάνω θέμα ώστε να το σχολιάσουμε είτε ως υποψήφιοι είτε ως βετεράνοι. Εγώ προσωπικά διαφωνώ σε πολλά σημεία από αυτά που λένε.
πχ δε θεωρώ κακό το σύστημα των πανελλαδικών .... επίσης διαφωνώ με τις απόψεις του περί ιατρικής και νομικής και με αυτά που λένε για τους απόφοιτους ελληνικών σχολών.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 14-06-19 στις 19:17.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πληροφορική, αλλά... - Από Chester_102
      Το θέμα έχει λάβει 65 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-17 στις 22:33.
    • Phd, Δουλειά και άλλα - Από Resident Evil
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητική ζωή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-10-10 στις 09:30.
    • Άλλα λέει η καρδιά κι άλλα τα όνειρα... - Από Πατρεύς
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-04-09 στις 16:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα