Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,105 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,974 μηνύματα σε 79,148 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 367 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αλλαγή σχολείου 2018-2019

Mixalis4

Νεοφερμένος

Ο Mixalis4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Mixalis4 έγραψε: στις 23:16, 20-08-18:

Γειά σας φέτος θα παω 3η Γυμνασίου και θελω να αλλαξω σχολείο γιατι ολοι στο σχολειο που παω ειναι... μην πωω και θελω να παω σε ενα σχολείο που εκεί ειναι οι περισσότεροι φιλοι μου..εκει επρεπε να παω κανονικα αλλα μια καθηγήτρια μου απο το δημοτικό με εβαλε στο αλλο που ειμαι τωρα με ποιους τρόπους μπορω να αλλαξω σχολείο και με δικαιολογία για να με δεχτούν??
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

kostasgian2

Νεοφερμένος

Ο kostasgian2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O kostasgian2 έγραψε: στις 23:33, 20-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Mixalis4
Γειά σας φέτος θα παω 3η Γυμνασίου και θελω να αλλαξω σχολείο γιατι ολοι στο σχολειο που παω ειναι... μην πωω και θελω να παω σε ενα σχολείο που εκεί ειναι οι περισσότεροι φιλοι μου..εκει επρεπε να παω κανονικα αλλα μια καθηγήτρια μου απο το δημοτικό με εβαλε στο αλλο που ειμαι τωρα με ποιους τρόπους μπορω να αλλαξω σχολείο και με δικαιολογία για να με δεχτούν??
https://parents.org.gr/forum/topic/6...-poy-anikoyme/ δες εδω ισως σου φανει χρησιμο
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 16:15, 21-08-18:

Αρχική Δημοσίευση από Mixalis4
Δες αυτό εδώ:
https://www.dikaiologitika.gr/eidhseis/paideia/181541/pote-borei-na-allaksoun-pleon-sxoleio-oi-mathites-oles-oi-proypotheseis
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια