Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,186 εγγεγραμμένα μέλη και 2,484,828 μηνύματα σε 79,283 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 174 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αυνανισμός

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 21:26, 26-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστίνα
Αυτό που πραγματικά μ'ενοχλεί είναι ότι ελάχιστα κορίτσια παραδέχονται ότι αυνανίζονται, ενώ πολλάαααα κορίτσια το αρνιούνται ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ λες και είναι κάτι κακό, ενώ τ'αγόρια μιλούν τόσο ανοιχτά για το θέμα.
Α μπράβο, την είχα κι εγώ αυτή την απορία, τί κόμπλεξ είναι αυτό;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,831 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:30, 26-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Α μπράβο, την είχα κι εγώ αυτή την απορία, τί κόμπλεξ είναι αυτό;
Γιατί κάποια κόμπλεξ της παλιάς εποχής υποβόσκουν ακόμα.

Εδώ ακόμα και σήμερα επικρατεί σε πολλούς η αντίληψη ότι ο άντρας που πάει με πολλές είναι άντρας με Α ενώ η γυναίκα που πάει με πολλούς μην πω πως κατονομάζεται.
Άσε που και οι άντρες καταντάνε κουραστικοί πολλές φορές. Σκεφτείτε πχ στο σχολείο τι θα σχόλια θα γινόντουσαν πίσω από τη πλάτη μιας κοπέλας αν παραδεχόταν ότι αυνανίζεται.

-petros
Παράθεση

Αντώνης (Αντώνης)

Φοιτητής

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 631 μηνύματα.

O Αντώνης έγραψε: στις 02:44, 27-04-08:

Και βέβαια δεν υπάρχει κάποια επίπτωση!
Παράθεση

konstadinus (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O konstadinus έγραψε: στις 17:03, 27-04-08:

Οντως αλλα κορίτσια που και ας μην τον λένε , μαλακ...αυνανιζονται , οχι μονο δεν το παραδεχονται αλλα μερικες φορες κανουν πως σιχαινονται κιολας!!! οι σιγανοπαπαδιες
2
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 19:12, 27-04-08:

off-topic[έπαιρνα τη σφεντόνα μου σημάδευα αεροπλάνα, και πάνω στο καλύτερο με ξύπναγαν με βια, για να μ' αποκοιμήσουνε δασκάλοι στα θρανία]off-topic
Αυνανισμός με εκσπερμάτωση κάνει κακό. Ρωτάω γιατί μου έχει συμβεί κάποιες φορές. π.χ. στην Ιταλία που ήμασταν.
Παράθεση

konstadinus (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O konstadinus έγραψε: στις 20:14, 27-04-08:

Αυνανισμός με εκσπερμάτωση κάνει κακό. Ρωτάω γιατί μου έχει συμβεί κάποιες φορές. π.χ. στην Ιταλία που ήμασταν.

ΚΑνει κακό??? Τι λες ρε φίλε..Αποκλειεται .τι είδους κακό δηλαδή?
Παράθεση

vamou90 (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O vamou90 έγραψε: στις 21:06, 27-04-08:

Ρε παιδιά αν κάποιος έχει καιρό να πάει για γυναίκα κάνει πολύ καλό ο αυνανισμός...μην λέτε ότι θέλετε... Και όσο για τις κοπέλες...πολλές φοβούνται να αυνανιστούν είτε να μην χάσουν την παρθενιά τους...είτε να μην μολυνθούν με κάτι...αλλά λογικά πολλές θα το κάνουν...ανάγκη είναι....
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,227 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 01:20, 28-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από vamou90
Ρε παιδιά αν κάποιος έχει καιρό να πάει για γυναίκα κάνει πολύ καλό ο αυνανισμός...μην λέτε ότι θέλετε.
Γιατι?
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 19:40, 28-04-08:

Ε, γιατί άμα μένει πολύ καιρό μέσα αρχίζεις και λες αυτά που λένε οι παπάδες.
Παράθεση

Αντώνης (Αντώνης)

Φοιτητής

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 631 μηνύματα.

O Αντώνης έγραψε: στις 23:26, 28-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηλίας
Εγώ χάρη στο L2(ευτυχώς έφαγα ban) έχασα την κοπέλα μου που την έφτυνα για να πάω για siege. Αν και θα βρω άλλη μέχρι να βρω καλό θα μου κάνει.

KEEP WALKING eliaς
Δηλαηδή , τα κορίτσια δεν αυνανίζονται τόσο συχνά όσο τα αγόρια ;
Σιγά μην χάσουν την παρθενιά τους από τον αυνανισμό.
Κι μια απορία : Και οι κοπέλες εκσπερματώνουν κατά την διάρκεια του αυνανισμού ;
Παράθεση

demerlad (Χρηστος)

Φοιτητής

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O demerlad έγραψε: στις 13:50, 29-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
Βλέπω τα ξέρεις καλά αυτά :p
Ετσι πρεπει αν θελεις μια κοπελα να εκσπερματωσει...Δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα μεχρι και dvd εχουν βγει για το πως να εχεις το χερι σου τι κινησεις ακριβως να κανεις κτλ...Και αμα το πετυχεις...Βεβαια υπαρχουν και καποιες γυκαικες (τουτεστιν cytheria) που εκσπερματωνουν αμεσως....
Παράθεση

Semina (Σεμίνα)

Φοιτητής

H Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H Semina έγραψε: στις 13:52, 29-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από michael92
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί η εκκλησία θεωρεί τον αυνανισμό αμαρτία.

Γιατί υποτίθεται πως όταν αυνανίζεσαι, έχεις στο μυαλό σου κάτι πονηρό. Επομένως, αυτομάτως ο αυνανισμός καθιστάται αμαρτία και κατα συνέπειαν, κατακριτέος.

Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 13:58, 29-04-08:

Πονηρό και πρόστυχο είναι μόνο το μυαλό του ανθρώπου

Το σεξ, το γυμνό και ο έρωτας είναι τα πιο αγνά πράγματα στη ζωή
Παράθεση

Semina (Σεμίνα)

Φοιτητής

H Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Μοριακής Βιολογίας & Γενετικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H Semina έγραψε: στις 14:05, 29-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από halvas

Μα γι'αυτό θεωρείται αμαρτία από την εκκλησία... γιατί ο άνθρωπος σκέφτεται πονηρά.
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 14:11, 29-04-08:

Εγώ θέλω να πω ότι η εκκλησία σκέφτεται πονηρά αφού συσχετίζει, σχεδόν πάντα, το σεξ με το κακό και την αμαρτία.

Τέσπα δεν αναφερόμουν μόνο σε σένα, γενικό ήταν
1
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 14:53, 29-04-08:

Γιατί οι παπάδες δεν αυνανίζονταν μικροί; Τότε γιατί κατηγορούν μόνο εμάς;
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Φοιτητής

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 15:37, 29-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από halvas

Το σεξ, το γυμνό και ο έρωτας είναι τα πιο αγνά πράγματα στη ζωή

Καλά , αλλά μη βάζουμε τον έρωτα και το σεξ στο ίδιο τσουβάλι . Το σεξ δεν είναι τόσο αγνό , ειδικά αν πέσεις πάνω σε φετιχίστρια , βιτσιόζα ... κ.λπ.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 22:57, 29-04-08:

η εκκλησια θεωρει οτιδηποτε σχετικα με τη διαδικασια της αναπαραγωγης προστυχο και κακο.για να μην αναφερω το αλλο θεϊκο που ειχε πει,οτι δηλαδη με τον αυνανισμο βγαζεις σπυρακια!!!!
δεν ειναι κακο να αυνανιζεσαι,αντιθετα κανει καλο και εξερευνεις και γνωριζεις τι σου αρεσει και τι οχι.με αλλες κοπελες που μιλαγα σχετικα με αυτο το θεμα το θεωρουσαν ανωμαλια και αηδιαστικο αλλα αντιθετα,οπως ελεγε και ενα περιοδικο,αυτοι που δε δεχονται να αυνανιστουν θεωρωντας το ανωμαλια,ειναι αυτοι που ειναι πιο ανωριμοι για σεξουαλικη επαφη.δε λεω τωρα οτι ενας 13χρονος που αυνανιζεται ειναι πιο ετοιμος για σεξ απο ενας αλλο 13χρονο που δεν,απλα ειναι....πώς να το πω....ενα βημα παραπερα!
αυτο με τους μαυρους κυκλους μην το σχολιασω!
Παράθεση

halvas (Μιχάλης)

Φοιτητής

O halvas Jesus, life is complicated έγραψε: στις 23:04, 29-04-08:

Αυτό με τα σπυράκια το λέν οι γιαγιάδες
Παράθεση

Luciferous

Φοιτητής

H Luciferous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H Luciferous έγραψε: στις 02:04, 30-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Αντώνης
Κι μια απορία : Και οι κοπέλες εκσπερματώνουν κατά την διάρκεια του αυνανισμού ;
Οι κοπέλες δν έχουν σπέρμα ... Εμένα έτσι μου είπαν ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Serotonin

Βρείτε παρόμοια